Şimdi Ara

Far Cry 4 Türkçe Yaması Yayınlandı (07.01.2015) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
18
Favori
48.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • update 1.6 yüklü ise bu yama yüklenince oyun açılmıyor. yamayı kaldırınca oyun açılıyor.
    1.6 ile uyumlu hale nasıl getirebiliriz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

update 1.6 yüklü ise bu yama yüklenince oyun açılmıyor. yamayı kaldırınca oyun açılıyor.
    1.6 ile uyumlu hale nasıl getirebiliriz acaba.

Beni faceden ekle halledeyim.
  • Çok teşekkürler

Keşke bunu ps4'de atmanın bir yolu olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

Çok teşekkürler

Keşke bunu ps4'de atmanın bir yolu olsa

Onu çok önce araştırdım da maalesef PS4 ve diğer konsollara entegresi mümkün olmuyor.
  • Öncelikle merhaba , uzun bir süredir piyasadaki bütün türkçe yamaları ve yorumları takip ediyorum.İlginçtir ki , Konsol ve Pc platformu arasında mekik dokuyan Fanboy "çocuklar" türkçe yamalarada bulaşmış.Ne zamandır Türkçe oyun oynayabiliyorlar ? sormak gerek.Farcry 4 gibi yeni jenerasyon bir oyunun Türkçe yamasını , oldukça kısa sürede , rahatça anlayabileceğimiz şekilde çevirmiş , üzerine hata alan yada kuramayanlara teknik destek de vermeye çalışmış arkadaş.Hâlâ daha , Technogame üzerinden , yamaya milyon tane hakaret yağdırıyorlar.Bunlar Fanboy'dan başka birşey değil , %99 17 yaşından küçük ve hayatında 1 kere bile Orjinal oyun almamış , oynamamış çocuklar.Sırf ortalığı karıştırmak adına saçma sapan yorumlar yapıyor , yama olmamış diyip çekip gidiyorlar.Çünkü oyunu oynamadı bile çoğu..

Diyeceğim o ki, bu tür görgüsüz ve emeğe saygısı olmayan insanlara aldırış etmeyin.Emeğinize maddi destek sağlayamasakda , içten teşekkür ettiğimizi ve takip ettiğimizi bilin..

• Dostum sayende oyunu bitirdim tekrardan eline saglik cok guzel olmus yama :)Yine seni degisik oyunlarda gormek isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patates Kesen Satanist: Yorumun için çok ama çok teşekkürler. Kaç gündür kendimi bir kötü hissediyordum, sayende artık daha neşeliyim :) Gerçekten yamamı beğenen ve benim tarafımda olanlar o kadar sessiz kaldı ki artık bu fan boyların mesajları beni çeviri işini bırakmaya zorluyordu. Yorumun sayesinde çeviri işine olan hevesim tekrardan canlandı. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Keşke senin gibi düşünenler bu durumlara bu kadar sessiz yaklaşmasa

Elzem_uA:Yorumun için çok teşekkürler. Beğeneme de ayrıca sevindim :)

@Patates Kesen Satanist
    @Elzem_uA
  • 1.07 update kurulu. Karakterler konuşurken dudakları oynamıyor. Nasıl düzeltebilirim? Ayrıca yama abartıldığı kadar kötü değil. Sadece deyimlerde sıkıntı var. O kadar da olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 28 Ocak 2015; 2:08:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

1.07 update kurulu. Karakterler konuşurken dudakları oynamıyor. Nasıl düzeltebilirim? Ayrıca yama abartıldığı kadar kötü değil. Sadece deyimlerde sıkıntı var. O kadar da olsun.

Manuel kurulum yapıp bir deneyebilirsin. Belki o sorunu çözer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGelldim

quote:

1.07 update kurulu. Karakterler konuşurken dudakları oynamıyor. Nasıl düzeltebilirim? Ayrıca yama abartıldığı kadar kötü değil. Sadece deyimlerde sıkıntı var. O kadar da olsun.

Manuel kurulum yaptım ama değişen bir şey yok.
  • quote:

quote:

quote:

Manuel kurulum yaptım ama değişen bir şey yok.

Yama dosyasının o kısımla uzaktan yakından alakası yok. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum
  • Oyunu 2 günde çalıştırabildim ama buna değdi..Eline sağlık hocam sayende az önce türkçe olarak bitirdim..
  • yama için teşekkür ederim. Sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum formunuza... Artık burda diğer oyun ve yamalarını takıpte bulunacagım. Emeğine saglık... iyi çalışmalar...
  • oyunun manuel olarak yerini nasıl göstereceğiz bi türlü yapamadım yardım edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR AK...

oyunun manuel olarak yerini nasıl göstereceğiz bi türlü yapamadım yardım edermisiniz

manuel seçinden sonra. Oyunun .exe dosyasını seçeceksiniz.
  • tşkler faydalı konu
  • quote:

quote:

oyunun manuel olarak yerini nasıl göstereceğiz bi türlü yapamadım yardım edermisiniz

manuel seçin e tıklıyorum bi tepki vermiyor sorun bu işte
  • Çeviri için teşekkürler. Resident evil hd remastered için de Türkçe yama yaparsanız makbule geçer :)
  • quote:

quote:

quote:

manuel seçin e tıklıyorum bi tepki vermiyor sorun bu işte

Oyunu tools ile manuel kurarsanız sorun kalkar. Yapamazsanız beni faceden ekleyin ben halledeyim.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.