Şimdi Ara

Far Cry 4 Türkçe Yaması Yayınlandı (07.01.2015) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
18
Favori
48.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar kısa sürede böyle bir çalışma ortaya koyman takdire değer. Eleştirilerden makul olanları, seviyeyi daha yukarı çekmeye aracı olanları dikkate al. Herkesi memnun edemezsin, bu yüzden her ayrıntıya takılıp yıpranmana izin verme. çalışmalarının, başarılarının devamını diliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Bu kadar kısa sürede böyle bir çalışma ortaya koyman takdire değer. Eleştirilerden makul olanları, seviyeyi daha yukarı çekmeye aracı olanları dikkate al. Herkesi memnun edemezsin, bu yüzden her ayrıntıya takılıp yıpranmana izin verme. çalışmalarının, başarılarının devamını diliyorum...

Eyv dostum güzel sözlerin için. Sadece bu yorumu yapan arkadaşın diğer technogame yakaları gibi sadece karalama çalışması yapmaya mı yoksa cidden bir hata görüp ona göre mi yazdığını merak ettiğimden cevap verdim. Bakalım bu akşam sonuç belli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: casper.5556

quote:

Orijinalden alıntı: BenGelldim

quote:

Orijinalden alıntı: casper.5556

örnek vermeye gerek yokki npc ile konuşurken zaten biz ayrı telden npc ayrı telden konuşuyor. en basitinden örnek verirsek npc şuraya git diyor. bizde tamam gidiyoruz diyor. halbuki tek gidiyoruz. bunun gibi birçok örnek var zaten kendi yamanızla bir kere oynayın fark edersiniz.

Güzel dostum, geldin yamayla oynadım ve bir çok yerde hata olduğunu gördüm dedin. Ben bu oyunu tam 3 kez çevirdiğim her kısımı oynayarak bitirdim. Bana bir örnek ver de yanlışım varsa yani dediğin gerçekten doğruysa hemen düzelteyim. Eğer istersen sana hem ingilizce hemde türkçe dil dosyasını da gönderirim. Bu sayede dediğin yani kastetiğin şeyleri bulman daha kolay olur ?

benim ingilizcem amele ingilizcesi. yani dosyayı yollasanda zor cümleleri dört dörtlük çeviremem. ama allah aşkına hiç dikkatinizi çekmedi mi türkçe diyolagların bazıları hiç örtüşmüyor.

tamam da arkadaş koskoca Far Cry 4'ü çevirmiş. eğer böyle bir ithamda bulunacaksan, nerelerde sorun varsa örnek vermen gerekiyor. öyle ortaya laf atıyorsan eğer, bu "Çamur atmak" oluyor.

Gerçekten dünden beri bende onu merak ediyorum. Yani sonuçta oyunun bir iki yerine de değil. Her kısmına öyle diyor.

• insan eleştiri yaparken hazırlıklı gelir..şurda şu var burda şu yanlış omuş falan filan, elle tutulur birşeylerle gelki adam yerine koyup düzeltmeye çalışsınlar...yapıcı eleştiri zaten kendini belli eder.bu zaten önyargılı karalama kampanyasının devamı..fazla ciddiye almamak lazım ama ortada emek var insan cevap vermeden duramaz tabiki...
    yama için teşekkürler..başarılarının devamını dileriz
  • Hocam öncelikle eline, emeğine sağlık.

Videolardan gördüğüm kadarıyla gerçekten yeterli denecek seviyede bir çalışma olmuş. Hiç bir şey anlamadan oynamak var, bir de sizin sayenizde Türkçe olarak oynamak var. Güzel çalışma olmuş tekrar emeğine sağlık.

Bana bir konuda yardımcı olursan sevinirim. Yamayı indirdim kurdum fakat oyuna girmiyor. Oyun ekranının açıldığı sırada resimdeki gibi hata alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grandekin@ks

insan eleştiri yaparken hazırlıklı gelir..şurda şu var burda şu yanlış omuş falan filan, elle tutulur birşeylerle gelki adam yerine koyup düzeltmeye çalışsınlar...yapıcı eleştiri zaten kendini belli eder.bu zaten önyargılı karalama kampanyasının devamı..fazla ciddiye almamak lazım ama ortada emek var insan cevap vermeden duramaz tabiki...
    yama için teşekkürler..başarılarının devamını dileriz

Teşekkürler dostum yorumun için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Hocam öncelikle eline, emeğine sağlık.

Videolardan gördüğüm kadarıyla gerçekten yeterli denecek seviyede bir çalışma olmuş. Hiç bir şey anlamadan oynamak var, bir de sizin sayenizde Türkçe olarak oynamak var. Güzel çalışma olmuş tekrar emeğine sağlık.

Bana bir konuda yardımcı olursan sevinirim. Yamayı indirdim kurdum fakat oyuna girmiyor. Oyun ekranının açıldığı sırada resimdeki gibi hata alıyorum.

Hocam beni faceden ekle 2dkda kurayım hemen yamayı. :)

https://www.facebook.com/taner.saydam.10

• Hocam facebook kullanmıyorum ben. ((:

Teamviewer bağlantı falan versem ?
  • quote:

Hocam facebook kullanmıyorum ben. ((:

özelden atta halledeyim hemen hocam.
  • quote:

quote:

Hocam facebook kullanmıyorum ben. ((:

özelden atta halledeyim hemen hocam.

Hemen
  • PM attım üstadım.
  • Hocam elinize kolunuza sağlık tekrar tekrar.

Programla sorun yaşadım ve yükleyemediğim için TeamViewer bağlantı yoluyla yaklaşık yarım saat boyunca oyunun çevirisi için uğraş verdin. Allah gönlüne göre versin üstadım çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 16 Ocak 2015; 16:10:38 >
  • Mesela burada de ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Mesela burada de ayrı

• Bir projenin sonunu getirdiğine göre seni yarım kalan çalışmana davet edelim... Bize de lazım böyle çevirmenler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Bir projenin sonunu getirdiğine göre seni yarım kalan çalışmana davet edelim... Bize de lazım böyle çevirmenler...

abi şu anda Tales of the Bordelas çeviriyorum. Arkasına Far Cry 3 Blood dragon, Far Cry 4 Yeni DLC'si var :)
  • quote:

abi şu anda Tales of the Bordelas çeviriyorum. Arkasına Far Cry 3 Blood dragon, Far Cry 4 Yeni DLC'si var :)

Maşallah, bereket versin... Ancak bunları toplasan bir divinity eder mi dersin? Sana altın tepside bir çeviri projesi sunuyoruz...

Ekibin ilk dönemdeki hevesi kaçmasaydı belki bugün testleri için çaba sarfediyor olurduk, ama satırları gören kaçtı

Neyse senin işin uzunmuş, kolay gelsin...

• Eline sağlık. Okullar başlamadan çıkarman cok iyi oldu kısa surede iyi is cikarmissin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam öncelikle eline, emeğine sağlık.

Hocam beni faceden ekle 2dkda kurayım hemen yamayı. :)

https://www.facebook.com/taner.saydam.10

eline sağlık yama için..yanlış anlama bu hatayı alan bir kaç kişi var...ekleyip uzakdan yardım ile kurarım diyorsun halbuki açıklasan daha iyi olmaz mı...bende o hatayı alıyorum ..yazabilirmisin...

• Belki hiçbirzaman kullanmıycam ama sizin gibilerin emekleri ödenmez , elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.