Şimdi Ara

Modem değişmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim oturduğum binada 3-4 senedir fiber var fiber modem olarakta tilgin (iğrenç modem) marka modemi bağladılar ttnet de bi kampanya gördüm taksitle modem alma kampanyası varmıs ( airties in fiber modemini de veriyolar sanırım) ben gidip bugun turk telekoma sordum alabilirmiyim diye adam dedi sizin binada sadece tilgin çalışır başka modem alsanız çalışmaz dedi bana çok saçma geldi cat5 kablo döşendi sonuçta modeme giren kablolar aynı olcak başka modem alsam çalıştırmaz mı ya ??? Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar...

• sallamış gibi.....
  • bana da saçma geldi ya demi dedi sizin binaya tilgin kuruldu değiştiremezsiniz :D
  • veysel_444 V kullanıcısına yanıt
    sallamış, wan portu olan ve ıss kullanıcı adı gırebıldığın tüm cıhazlar olur, ttnet de vdsl2-fıber modem var taksıtle toplam96 tl eğer alır ve kurulumunu yaparsanır rahatlıkla kullanabılırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_N_I_L_ -- 18 Aralık 2014; 13:21:25 >
  • adamlar vermedi modemi ya sinir ettiler ben adama diyorum kablo girişleri aynı diye adam sallıyo daha mk :D ya bu hafta gidip modem alcam ama ttnet den değilde bişey sorcam anıl http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd130421&categoryId=3009801&sku=BD130421&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=Cj0KEQiA8MSkBRCP5LaRlcOAusMBEiQAiqldkp0uXH81QOe-4ydxBGk_Gtd0ZI8K6iObe2784xeRHrUaAl3b8P8HAQ şunda fiber destekli yazıyo da alayım mı sence bende çalısır demi wan girişi var sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.