Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: Avea, yeni akıllı telefonu inTouch 4'ü tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avea, inTouch serisi altında kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı telefonlara yeni modeli olan inTouch 4'ü dahil etti. 5 inç ekran boyutu, Snapdragon 410 işlemcisi, ve 619 TL fiyatıyla dikkat çeken inTouch 4'ü Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir'den dinliyoruz. Gecenin bir diğer tanıtılan ürünü de Avea Smartband oldu.

• Bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkan bilalin akrabası heralde konuşma tarzı çok benziyor

• Avea intouch4 zaten Zte Üretimli bir telefon. Bunun yaninda özellik bakımından çok iyi olsa da tasarım ve arayüz bakımından o kadar iyi değil gibi.

• Bir de diyor ki "bu telefonun eşleniği telefon 1200 tl. Biz yarısına satıyoruz."
    Yav he he. :) Lg G2 mi S4 mü Z1 mi bunun eşleniği? :) :)

• Reklam var

• Bence f/p olarak şu anda rakipsiz bir telefon. Telefona yeni sahip oldum. Akıcılık konusunda çok iyi denemez(iphone 5s ve g3 kullanıyorum onlara göre kıyasladım) custom bir rom ile çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Kamera konusunda fena sayılmaz, bir g3 değil ama 5S ten daha iyi. Birkaç ağır oyun oynadım herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Bataryası 2000mah o biraz sıkıntı çıkartabilir.
    Ekranı oldukça iyi. Bence bu fiyata bu cihaz oldukça iyi.
  • Normal kalitede bir çöp:)

• reklam falan yok bu donanımhaber farkı...

• operatör cihazları alınmaz. Güncelleme verdikleri yok fps bunun neresinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam bi fp canavarı olmuş.
  • Parasına göre idare eder denecek bir cihaz tabiki bir ascend g7 olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

operatör cihazları alınmaz. Güncelleme verdikleri yok fps bunun neresinde.

fps

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan.sonus

quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

operatör cihazları alınmaz. Güncelleme verdikleri yok fps bunun neresinde.

fps

buna birinin takılacağını bilerek yazıyorum. f/p de yazabilirdim. En azından sen kaç fps diye iğrenç bir espri ayrıca eleştiri yazmadın. Tebrik ederim. Kimsenin ne sanal alemde nede gerçek alemde açıklarını kusurlarını araştırmam. Bu ülke bu yüzden geride. Açık kusur aramak aşağılık yaratıkların işidir. Üstüne alınma.

• Müşteri için tarifeye ek faturaya taksitle almak avantajlıymış gibi görünüyor.. ama işin aslı bu değil..! Avea bu telefonları bildiğiniz gibi kendisi üretmiyor... Bu telefonlar Çinli üreticilerden (daha önceki jenerasyonlar ZTE firmasındandı) üzerine Avea markası basılarak ve içindeki android yazılımı Avea için olan sürüm yüklenerek ithal ediliyor... Cihazlar stabil çalışmıyor, arıza yapma ihtimalleri çok yüksek.. Arıza yaptığındaysa işiniz çok zor.. Ne Avea'dan ne de yetkilendirilmiş teknik servisten sorunlarınıza çare bulmanız çok zor... Bırakın çareyi muhattap bile bulamazsınız... Üreticilerin Türkiye yapılanması yok... Yedek parça bekliyor bahaneleriyle günleriniz, haftalarınız, aylarınız geçer.. İletişiminizi aksatmamak için mecbur yeni telefon alıp masraf edersiniz.. Çektiğiniz çile cabası... Tüketici haklarına başvurum diyorsanız, hele hele şu sıralar kredi masraflarıyla uğraşırlarken 1 seneden fazla sürer dosyanızın incelenmesi.. Sinir olduğunuzla kalırsınız... Ha vaktiniz boldur, uğraşmak hoşunuza gidiyordur onu bilmem.. Ya da az paraya daha kıyarsınız bilindik, servisi güvenilir daha elle tutulur bir telefon alırsınız atarsınız cebinize kafanız rahat eder...

edit . imla vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknshngl -- 18 Aralık 2014; 12:15:08 >

• 1.)
    bu telefon maksimum çinde marketlerde 200 - 230 dolara satılır.hatta daha bile uyguna satılıyor şuanda.örnek mi : doogee veya thl 'nin telefonları.
    yani faturalı 12-24 ay taksitle alınacağından millete uygun gibi görünüyor.
    bence milleti kandırmaktan başka birşey değil.

2. 64 bit telefon olunca ne oluyor.Son kullancıya ne faydası var.reklam taktiği bunlar.

3. doogee , thl, umi, xiaomi,oneplusone,huawei varken kimse gidip bunu almaz....

• Operatörler de yavaş yavaş güzel cihazlar ortaya koymaya başlıyor bizler için de iyi haber tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet FPs yok. FiyatPerformans yok. ancak Vodafone smart 4 mini almıştık fena değildi. tabii 49TL lik tarifeme ek olarak ayda +1TL ye almıştım. totalde 24TL ye geldi.
    Avea da öyle yaparsa alınabilir belki ama Turkcell'in çığır açacağını umarak ürettiği T50 gibi patlayadabilir. Satılan T50 lerin %30'u ilk haftasında iade ediliyordu geçen aya kadar.
    Kapı komşum 2 tane aldı 2 side hiç açılmadı. aynı gün uğraşarak iade ettik.

• 150-160 $ civarı olan telefonun eşleniği 1200 TL diyor ya soygunun adı fatura ya ek cihaz satışı oldu.
    Avea intouch 3 bir gaflet tanıma gelip aldığım cihaz 1 ay sonra ses gitti, 2. ay 10 cm. yükseklikten masaya düştü ekran gitti yaptıralım dedik ne muhatap var ne de parça
    Süt ağzımı yakmışken avea intouch 4 ancak üflenir.

• Normalde F/P ürünü ama operatörden gelince acaba diyor insan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.