Şimdi Ara

Beats Urbeats mi Sennheiser mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben kulakiçi kulaklık alacağım bütçem aslında 100 tl civarındaydı fakat Apple Store da Beats Urbeatsler çok ucuz diğer sitelere göre diğerlerindede 400 iken apple da 249 lira telefonumda beats özelliği var daha öncede eski nesil urbeatslerden kullandım yetiyordu bana apple earpods da kullandım oda fena değildi şimdi düzgün bir tane daha almak istiyorum forumda Sennheiser ı çok övdüler vede AKG yi ama açıkcası güvenemiyorum bana bir akıl verirseniz sevinirim sizce gözümü karartıp Urbeats almalı mıyım yoksa daha uygun birşey mi bakmalıyım telefondan dinleyeceğim ve beats özelliği var tekrar belirteyim genelde flac dinliyorum

yardımcı olursanız sevinirim..

• yardım edecek kimse yok mu ya
  • Beats urbeats geçenlerde 199 tlye düşmüştu daha fazlasını hak etmiyor ama yinede alacak olsam beats alırdım :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

Beats urbeats geçenlerde 199 tlye düşmüştu daha fazlasını hak etmiyor ama yinede alacak olsam beats alırdım :-D

nerede düşmüştü acaba ve 2. nesil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basto -- 17 Aralık 2014; 19:11:41 >
  • Hatırlayamadım hocam 2.nesildi hem Studio hemde urbeats kullanıyorum çok memnunum

• kesinlikle urbeats alın hocam. Beatse parası yetmeyenler çamur atıyor. On numara kulaklık
  • Teşekkürler hocam sanırım urbeats alacağım renk konusunda kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

Orijinalden alıntı: kargalarrr

kesinlikle urbeats alın hocam. Beatse parası yetmeyenler çamur atıyor. On numara kulaklık

Ne alakası var çamur atmakla. Aynı fiyataki ürünler bandında kötü olduğu için eleştiriliyor.O fiyata daha kaliteli kulaklıklar var.

Mesela ?

• basto B kullanıcısına yanıt
    hocam siz aldınız nasıl ses kalitesi baya övüyorlar. Ben de alıcam aslında ama param yetmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.