Şimdi Ara

Gabe Newell: Hatred'ın Geliştiricilerinden Özür Diledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geliştiricilerinin Nazi olduğu yönündeki suçlamalar ve içerdiği yoğun şiddet nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Hatred'ın Steam'deki Greenlight projesi Valve tarafından iptal edilmişti. Buna karşın araya Gabe Newell'ın girmesiyle durum değişti.

Gabe Newell oyunun geliştiricilerinden özür dileyerek olaydan (oyunun Greenlight'tan kaldırılması) haberdar olmadığını ve haberdar olur olmaz yetkililerle iletişime geçip sorunu çözdüğünü söyleyerek özür diledi. 

Valve'ın içerik geliştiricilerine destek olmaya devam edeceğini söyleyen Newell'ın bu tavrı geliştiricileri bir hayli memnun etmiş olmalı.

• Adamsın Gabe!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyundan umutluyum bakalim neler olacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyundan umutluyum bakalim neler olacak
  • teşekkürler geniş adam!

• Günler önce millet bu oyuna hakaret ediyordu Müslüman ve Polanya karşıtı diye. Şimdi de Gabe'in bu davranışını tebrik edip oyundan umutluyum diyorsunuz.
  • Mükemmel bir haber ! ;)

• :Zamanında Manhunt gibi bir oyun oynadık üstelik Rockstar gibi bir firmadan geld. Şuanda GTA da can sıkıntısından katliam yapıyoruz . Bu kadar şiddet içeriği varken oyunlarda Hatred'ın greenlighttan kaldırılması çok saçmaydı zaten . Bence gayet başarılı bir oyun gibi gözüküyor.

• ne ayak bu oyun anlamadım gitti 2 gün önce yerden yere vuruyolardı şimdi de özür mü gelmiş allah allah

• yıllardır bütün orta doğuyu nazileri temizledik durduk o açıdan bu oyunun bende herhangi bir rahatsızlık uyandıracağını düşünmüyorum

• Hakkaten karakterli çıktı adam

• Bence oyundaki şiddet içeriği ile ilgili sorun yok. Zaten şiddet içeren oyunların yasaklanmasını hepiniz gibi bende mantıksız buluyorum. Ancak iş oyun geliştiricilerin ırkçı olmaları ve kendilerini gururla nazi olarak ifade edebilmeleri, aslında kendi ideolojilerinden yola çıkarak böylesine bir katliam oyunu yapmaları kabul edilebilir bir durum değil. Oyunu asla satın almayacağım. Ancak yanlış anlaşılmasın tepkim oyuna değil, geliştiricilere.

• onu bunu bilmem ama oyun şimdiden iyi reklam yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

:Zamanında Manhunt gibi bir oyun oynadık üstelik Rockstar gibi bir firmadan geld. Şuanda GTA da can sıkıntısından katliam yapıyoruz . Bu kadar şiddet içeriği varken oyunlarda Hatred'ın greenlighttan kaldırılması çok saçmaydı zaten . Bence gayet başarılı bir oyun gibi gözüküyor.

gelde bunu arkadaşlara anlat işte bir kaç dedikodu yüzünden hemen gömüyo millet oyunu nazilik demek almanyada cidden büyük bir suç bir oyun firması biz naziyiz dememiştir basın bazı şeyleri çarptırıyo bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BorgaXxX<br><br>:Zamanında Manhunt gibi bir oyun oynadık üstelik Rockstar gibi bir firmadan geld. Şuanda GTA da can sıkıntısından katliam yapıyoruz . Bu kadar şiddet içeriği varken oyunlarda Hatred'ın greenlighttan kaldırılması çok saçmaydı zaten . Bence gayet başarılı bir oyun gibi gözüküyor.</blockquote><br>gelde bunu arkadaşlara anlat işte bir kaç dedikodu yüzünden hemen gömüyo millet oyunu nazilik demek almanyada cidden büyük bir suç bir oyun firması biz naziyiz dememiştir basın bazı şeyleri çarptırıyo bence

Zaten firma olarak dememiştir ama kişisel sosyal medya hesaplarda yaptıkları paylaşımlar veya söylemler bunu ortaya çıkarmıştır. Kendim gözlemlemedim ama tüm oyun içerikli siteler bunu bu şekilde haber yaptıklarına göre bir problem vardır. Ha tüm ülkelerdeki oyun haber siteleri birleşip mevzu bahsi geçen bağımsız oyun şirketini bitirmek gibi hain bir plan yapmışlarsa bilemem. Ama ben gene de yandaş medya anlayışının oyun haber sitelerine bulaşmamış olduğunu düşünüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Varni34<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BorgaXxX<br><br>:Zamanında Manhunt gibi bir oyun oynadık üstelik Rockstar gibi bir firmadan geld. Şuanda GTA da can sıkıntısından katliam yapıyoruz . Bu kadar şiddet içeriği varken oyunlarda Hatred'ın greenlighttan kaldırılması çok saçmaydı zaten . Bence gayet başarılı bir oyun gibi gözüküyor.</blockquote><br>gelde bunu arkadaşlara anlat işte bir kaç dedikodu yüzünden hemen gömüyo millet oyunu nazilik demek almanyada cidden büyük bir suç bir oyun firması biz naziyiz dememiştir basın bazı şeyleri çarptırıyo bence</blockquote><br><br>Zaten firma olarak dememiştir ama kişisel sosyal medya hesaplarda yaptıkları paylaşımlar veya söylemler bunu ortaya çıkarmıştır. Kendim gözlemlemedim ama tüm oyun içerikli siteler bunu bu şekilde haber yaptıklarına göre bir problem vardır. Ha tüm ülkelerdeki oyun haber siteleri birleşip mevzu bahsi geçen bağımsız oyun şirketini bitirmek gibi hain bir plan yapmışlarsa bilemem. Ama ben gene de yandaş medya anlayışının oyun haber sitelerine bulaşmamış olduğunu düşünüyorum :)

ne bileyim bana garip geliyo millet acaip bir savunma mekanizması geliştirdi çok fazla şiddet var felan diye zaten oyunların çoğunda katliam yapıyoruz ben bunu sadece bir oyun olarak görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Günler önce millet bu oyuna hakaret ediyordu Müslüman ve Polanya karşıtı diye. Şimdi de Gabe'in bu davranışını tebrik edip oyundan umutluyum diyorsunuz.

Adam doğru söylemiş millet eksilemiş. Buyrun link son sayfalara bakarsanız görürsünüz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tepki_Toplayan_Shooter_Oyunu_Hatred_Steam_Yesil_Isikta-75603.htm#yorumlar

• belki şiddet içeriğini yumuşataçaklar :P

Rahatsız olacağımdan eminim "south park " o içeriği Yüzünden bile oynamamış biriyim.

Ama denerim o kesin.

• Ben bu oyunu alıp oynamam ama bu da zevk meselesi. Doğru olan tekrar gelmesiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KortX

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Günler önce millet bu oyuna hakaret ediyordu Müslüman ve Polanya karşıtı diye. Şimdi de Gabe'in bu davranışını tebrik edip oyundan umutluyum diyorsunuz.</blockquote><br><br>Adam doğru söylemiş millet eksilemiş. Buyrun link son sayfalara bakarsanız görürsünüz.<br><br> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=100590925&url=http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tepki_Toplayan_Shooter_Oyunu_Hatred_Steam_Yesil_Isikta-75603.htm#yorumlar" data-href="http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tepki_Toplayan_Shooter_Oyunu_Hatred_Steam_Yesil_Isikta-75603.htm#yorumlar">http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tepki_Toplayan_Shooter_Oyunu_Hatred_Steam_Yesil_Isikta-75603.htm#yorumlar</a>

Nicelereni gördük biz bunların...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.