Şimdi Ara

Skoda Fabia Çekişten Düşme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracim skoda fabia 2004 model.araci subat ayinin basinda aldim.hicbir sorunu yoktu fakat yazin sumela manastrina cikarken arabanin guc kaybettigini ve bayirlari cikamadigini hissettim ve o arada motor ariza lambasi yandi park edip gezdik donuste lamba sondu ve bende arabayi gostermek icin ustaya getirdim hava filitresini degisti bide egr nin ustundeki ince hortum yirtiliyodu surekli onu degisti ve tmm dedi ben tekrar sumelaya gittigimde ayni olayi yasadim bu seferr baska ustaya gittim sorunu anlattim felan egr valfini sokup temizledi takti yine hava flitresi ve o egr nin ustundeki hortumu degisti kalin bi hortum takti. Sorun gecti derken tonya ya giderken yine ayni olay oldu. Bu sefer eskiden serviste calisan bi usta var dediler ona gittim oda bu olayla ilgili basina geldigini cozmek icin 5-6 defa yuksek rakima ciktigini soyledi felan sorunun tam kaynagini cozemedigini fakat beyine mazot sicakligini yuksek gosteren bi parca takti ve araba guclendi pati felan cekiyodu araba kalkarken. 1-2 ay gecti yine lamba yandi gittim yine ayni yere taktigi parcanin bozuldugunu yenisini yapmasi gerektigini veya araba chip atilmasi gerektigini soyledi sizce ne yapmaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.