Şimdi Ara

// SATILDI // PSP 3004 // Kutulu+Full Aksesuar // 190 TL //

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Herkese iyi günler. İlan başlığında başlığında belirttiğim gibi PSP 3004 cihazımı artık vakit ayıramadığımdan ötürü satmak istiyorum. Cihazın kozmetik durumu gayet iyi. Görsel açıdan desteklemek için yakın çekim resimler ekleyeceğim. Daha detaylı bilgi için pm atabilirsiniz.

İçerik:

1 Adet PSP 3004
    1 Adet PSP 300x Süet Kılıf
    1 Adet PSP Deri Bileklik
    1 Adet Psp Slim (200x & 300x) Grip/Joystick Standı (Joystick şeklinde tutuş sağlar. Pil ile şarj ve Joystick üzerinden pilden güç alarak ses çıkışı sağlar)
    1 Adet 4 GB büyüklüğünde SD kart
    1 Adet Orijinal USB kablosu
    1 Adet Orijinal Şarj Aleti
    Full Kutu İçeriği (Kullanım Kitapçıkları vs)
    1 Adet VGA bağlantı Kablosu (Monitör bağlantısı sağlar)
    1 Adet SCART bağlantı kablosu (TV bağlantısı sağlar)
    +Ekstralar için pm atabilirsiniz.

Cihazın Kusurları:

Cihazla ilgili bilgim dahilinde bir sorun/kusur bulunmamakta. Söylemem gereken tek sorun orijinal şarj aleti ile ilgili. Şarj aletinin bir zaman sonra ufak temassızlıklarını hissetmemle birlikte cihaza orijinal olmayan bir şarj aleti almak yerine elektronik konusundaki bilgime dayanarak şarj aletinin kablo ile temas ettiği kısımı açarak temassızlık yapan kısmı onardım. Ardından yalıtımını yapıp bantladım. Şu an sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. Şarj aleti çok pahalı bir şey değil istenirse alınabilir ama orijinal şarj cihazı onarılabilirken yan sanayi almak istememiştim. Söyleyebileceğim tek sorun bu. Ekranda vs herhangi bir çizik vs. bulunmamakta zaten o konuda fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Sözü daha fazla uzatmadan fotoğraflara geçiyorum. (Makine şarj olduktan sonra fotoğraflar alınıp eklenecek. En geç yarın akşam) Mümkün olduğunca fotoğraf atmaya çalışacağım. Yanında verilen aksesuarları da toplu bir şekilde çekip atacağım. İlgilenen arkadaşların isteği doğrultusunda her şekilde istenilen ortamlarda fotoğraf çekip atabilirim. Ankara/Çankaya'da görerek alabilirsiniz.

Fotoğraflar:

Son olarak satışı nasıl yapmak istediğime gelirsek şehirdışı satışlar için önce havale sonra cihazı gönderirim. Kargo alıcıya aittir. İstediği kargo ile gönderebilirim. Yardımcı olmaya çalışırım bu konuda. Ankara içi elden satışlar için buluşup satış yapılır o konuda sorun yok. Sanalpazar, Gittigidiyor, Sahibinden vb. sitelerden ilan açabilirim. Komisyonlarını ekleyerek. (Sırasıyla fiyata %5, %10, %8 olarak biliyorum.) TAKAS durumuna gelirsek takas şehiriçi elden olarak ya da anlaşma çerçevesinde önce diğer tarafın gönderdiği makul takasları kabul edebilirim. Takas konusu ürünler yine oyun konsolları olabilir ( FW veya JTAG Xbox, PS3 ya da Wii gibi üstü için konuşabiliriz) ama el konsoluna vakit ayıramadığım için sattığım için el konsolu takas konusu dahilinde değildir. Takas PM'lerinizi tersleyerek karşılamam herhangi bir ürünü takas için teklif edebilirsiniz tabi ki. Belki aklıma gelmeyen bir ihtiyacım denk gelebilir ama oyun konsolu şeklindeki takasların öncelikli olacağını belirteyim. PAZARLIK için yine PM yoluyla iletişime geçebilirsiniz ama çok düşük teklifler ile gelecekseniz satacağımı zannetmiyorum mümkünse "ölücü" şeklinde tabir edilen şekildeki tekliflerle gelmeyin. Son olarak istediğim fiyata gelirsek 190 TL. Pazarlık mesajlarınızda içeriği almasam ne kadar olur gibi şeyler yazmayın çünkü onlar fiyata dahil değil hediyedir. Hediyenin fiyata bi katkısı yoktur haliyle. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Tüm forumdaşlara hayırlı günler iyi satışlar dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reacti0n -- 19 Aralık 2014; 19:26:30 >

• Keşke 300 TL ye E1004 değilde biraz bekleyip şunu alsaydım.

İyi satışlar.
  • TRapMyLife kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • animetrk nickli arkadaşa satıldı. teşekkür ediyorum kendisine tekrar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.