Şimdi Ara

Avea ilk 64-bitlik akıllı telefonu InTouch 4'ü duyurdu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

quote:

quote:

tırt alsan 2 gün sonra elinde patlar. 2. elde değersiz operatör cihazları. Güncelleme yok. her yanı 4g olsa ne yazar 64 bit olsa ne. Ünlülere dünya kadar para verip kullanıcıyı dürteceklerine o paralarla yatırım yapsınlar. Kimsenin parasında gözüm yok. Fakat verdiğim paraları sözde ünlü diye çarçur eden tüm operatörlerin ...........
    Mecbur olmasam internet te telefonda kullanmam.

Senin gibi insanlar çoğunlukta oldukça bizden bir halt olmaz. Adam fp telefon yapmış. Daha doğrusu yaptırmış ama gayet alınabilir. Yok elinde patlarmış da ikinci eli kötüymüş de.. E be akıllı, telefonu satmak için mi alıyorsun? İşini yıllarca görür bu. Bozulana kadar kullanır atarsın. Onun için yapılmış zaten. Araba mı bu anasını satayım ne nadar aptalca bir bakış açısına sahipsin? Hem ikinci eli iyi olsun tirt olmasın git o zaman 2300 kağıt ver iphone al ikinci eli iyi? 64 bit olsa neymiş bir halttan haberin yok laf olsun diye saldırıyorsun. Adamlar s410 720p 5 inc kombinasyonunu 600 liraya veriyor dalga mı geçiyorsun sen?

operatörlerin avukatı mısın. 3 senedir ve hâlâ galaxy mini kullaniyorum. Kredi notum 1900. Kredi yada kredi kartı ile telefon almış değilim. Ayrıca iphone sevmem. Kaliteli çin markalarını araştırıyorum. Senin gibi taahhütle cihaz alıp kazık yemeyi savunanlardan değilim. Senin için güncelleme önemli değilse seni ilgilendirir. Ben düşüncemi yazdım. Hiç kimse almasın diye bir cümle kullanmadım. Alan alıyor merak etme sen ve senin gibiler oldukça operatörler ünlüleri de oynatır paralarıda savurur. İşin içinde benim param olmasa isterse dansöz oynatsınlar. Ben kendi adıma yorum yazdım. Sende kendi adına yorum yap.

Kimsenin avukatı değilim, ama senin gibi hiçbirşeyi beğenmeyen, sadece eleştiren insanlara karşıyım. İstediğim yorumu yaparım, kendi adıma yapmak gibi bir mecburiyetim yok. İstediğime cevap da veririm. Ne kullanırsan kullan, bana ne? Kredi notundan bana ne? 3 yıldır Galaxy mini kullanıp güncellemeden falan laf etmen de komik olmuş açıkçası. Samsung o telefona neden güncelleme versin? Donanımı belli, kapasitesi belli. Bilmiyorsun ki.. Snapdragon 400 720p cihazları şimdiye kadar gayet kaldırdı, güzel performans verdi. Hele 410 çok daha iyi olacaktır. Galaxy miniyle karşılaştıramazsın yani. O yüzden bir şeye "tırt" demeden önce "öğren de gel". Avukatlık yapılacak bir durum yok ortada adam kalkmış önüne 600 liraya gayet alınabilir bir cihaz koymuş. Operatör sevmiyorsun diye orandan burandan sallıyorsun. Biz de sevmiyoruz da telefon olmuş arkadaşım neden bunu reddedesin? Adam 20-25 lira faturaya ek verse almamak için hiçbir sebep olmaz.

Beyin cellerine oksijen gitmediği belli. Eleştiri dozajını ayarla o zaman yorum yap. Orandan burandan sallıyorsun ne demek. Ayrıca zamanında 2.2.1 iken 2.3.6 güncellemesi aldı bu cihaz. 40 küsür format denemesi 2 soft Brick bir o kadar root yaptım. Samsung zamanında samsung idi. Şimdi ise otomasyon delisi güncelleme cimrisi. Tırt işte 64 bit i ve 4 g yi yeni gören masum köylüyü oynama. Önceki cihazlarınıda bilirim turkcell avea vodafone un. 600 Tl az para sanki. Sende zenginsin galiba bozulursa at gitsin miş. Bedava telefon veriyorlar sanki. Nickini no brain olarak değiştir. Senin çöpe atılacak paran olabilir yada taahhüte mahkum olacak vaktin. Benim yok. Ülkenin ilerlemesi zte ye ucuza yaptırıp kullanıcıya kazık atarak olmaz. Adam gibi söz versinler yüksek performanslı cihaz getirip ucuza satsınlar güncelleme de olsun o zaman yorum yaz no cell man.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tırt alsan 2 gün sonra elinde patlar. 2. elde değersiz operatör cihazları. Güncelleme yok. her yanı 4g olsa ne yazar 64 bit olsa ne. Ünlülere dünya kadar para verip kullanıcıyı dürteceklerine o paralarla yatırım yapsınlar. Kimsenin parasında gözüm yok. Fakat verdiğim paraları sözde ünlü diye çarçur eden tüm operatörlerin ...........

Senin gibi insanlar çoğunlukta oldukça bizden bir halt olmaz. Adam fp telefon yapmış. Daha doğrusu yaptırmış ama gayet alınabilir. Yok elinde patlarmış da ikinci eli kötüymüş de.. E be akıllı, telefonu satmak için mi alıyorsun? İşini yıllarca görür bu. Bozulana kadar kullanır atarsın. Onun için yapılmış zaten. Araba mı bu anasını satayım ne nadar aptalca bir bakış açısına sahipsin? Hem ikinci eli iyi olsun tirt olmasın git o zaman 2300 kağıt ver iphone al ikinci eli iyi? 64 bit olsa neymiş bir halttan haberin yok laf olsun diye saldırıyorsun. Adamlar s410 720p 5 inc kombinasyonunu 600 liraya veriyor dalga mı geçiyorsun sen?

operatörlerin avukatı mısın. 3 senedir ve hâlâ galaxy mini kullaniyorum. Kredi notum 1900. Kredi yada kredi kartı ile telefon almış değilim. Ayrıca iphone sevmem. Kaliteli çin markalarını araştırıyorum. Senin gibi taahhütle cihaz alıp kazık yemeyi savunanlardan değilim. Senin için güncelleme önemli değilse seni ilgilendirir. Ben düşüncemi yazdım. Hiç kimse almasın diye bir cümle kullanmadım. Alan alıyor merak etme sen ve senin gibiler oldukça operatörler ünlüleri de oynatır paralarıda savurur. İşin içinde benim param olmasa isterse dansöz oynatsınlar. Ben kendi adıma yorum yazdım. Sende kendi adına yorum yap.

Kimsenin avukatı değilim, ama senin gibi hiçbirşeyi beğenmeyen, sadece eleştiren insanlara karşıyım. İstediğim yorumu yaparım, kendi adıma yapmak gibi bir mecburiyetim yok. İstediğime cevap da veririm. Ne kullanırsan kullan, bana ne? Kredi notundan bana ne? 3 yıldır Galaxy mini kullanıp güncellemeden falan laf etmen de komik olmuş açıkçası. Samsung o telefona neden güncelleme versin? Donanımı belli, kapasitesi belli. Bilmiyorsun ki.. Snapdragon 400 720p cihazları şimdiye kadar gayet kaldırdı, güzel performans verdi. Hele 410 çok daha iyi olacaktır. Galaxy miniyle karşılaştıramazsın yani. O yüzden bir şeye "tırt" demeden önce "öğren de gel". Avukatlık yapılacak bir durum yok ortada adam kalkmış önüne 600 liraya gayet alınabilir bir cihaz koymuş. Operatör sevmiyorsun diye orandan burandan sallıyorsun. Biz de sevmiyoruz da telefon olmuş arkadaşım neden bunu reddedesin? Adam 20-25 lira faturaya ek verse almamak için hiçbir sebep olmaz.

Beyin cellerine oksijen gitmediği belli. Eleştiri dozajını ayarla o zaman yorum yap. Orandan burandan sallıyorsun ne demek. Ayrıca zamanında 2.2.1 iken 2.3.6 güncellemesi aldı bu cihaz. 40 küsür format denemesi 2 soft Brick bir o kadar root yaptım. Samsung zamanında samsung idi. Şimdi ise otomasyon delisi güncelleme cimrisi. Tırt işte 64 bit i ve 4 g yi yeni gören masum köylüyü oynama. Önceki cihazlarınıda bilirim turkcell avea vodafone un. 600 Tl az para sanki. Sende zenginsin galiba bozulursa at gitsin miş. Bedava telefon veriyorlar sanki. Nickini no brain olarak değiştir. Senin çöpe atılacak paran olabilir yada taahhüte mahkum olacak vaktin. Benim yok. Ülkenin ilerlemesi zte ye ucuza yaptırıp kullanıcıya kazık atarak olmaz. Adam gibi söz versinler yüksek performanslı cihaz getirip ucuza satsınlar güncelleme de olsun o zaman yorum yaz no cell man.

Seni şikayet bile etmeyeceğim. Bir şey görmemişsin ki, cehaletinden nickime sardın. Anladım ki ne kadar anlatsam anlamayacaksın. 2 kere cihaz root ettin diye kendini profesör sanıyorsun. Muhtemelen yaşın büyük ve aklın ermiyor. 600 lira tabi ki bir akıllı telefon için uygun bir rakam, hele bu donanımla gayet iyi. Kullanır atarsın demişim ya, orada bir de yıllarca yazıyor. Garantisi varken bozulursa da atma garantiye ver yani; eğer bunu da kendin akıl edemiyorsan bak söylüyorum. Ülkenin ilerlemesinden bahseden olmadı. Bu sektörde bu fiyata bu ayarda cihazı daha önce hiçbir türk markası getirmemişti. Yahu gerçekten, yüksek performanslı cihazın ne demek olduğunu biliyor musun? Eline alma imkanın oldu mu? Hiç motorola moto g kullandın mı? Kullansan böyle konuşamazdın kardeş. Hala ısrarla bilmeden etmeden konuşup üste çıkmaya çalışıyorsun. Kendin bilirsin. Hiçbir halt yapma, yapanlara da söv eleştir dur. Selametle, blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: turyunus

2gb ram ve 16 gb hafızalı versiyonu olsa da 750? satsalar ortalık yıkılırdı.

Ortalık yıkılma ne alaka .

Bahsettiğin özellikler Asus Zenfone 5 de mevcut . Hiçbiyer yıkılmadı . Yorumları abartmadan düzgün yapın.

Zenfone 5 hem intel olması hem de 32bit olması yüzünden pek bir anlam ifade etmiyor; üstelik Android emülator ile çalışıyor ki bu da performansı etkiliyor,bazı android uygulamaları da x86 mimarisi yüzünden çalışmıyor.Ekranı parlaklığı çok düşük ve pili de yarım gün gidiyor ;hem kalın hem de de büyük bir telefon kamerası da pek tatmin edici değil.
    Özellik bakımından 2gb ram 16 gb hafızalı bir modeli olsaydı Avea InTouch 4'ün 750₺ civarında oldukça ilgi görürdü.

• zen5 i tokatlar.net
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Seni şikayet bile etmeyeceğim. Bir şey görmemişsin ki, cehaletinden nickime sardın. Anladım ki ne kadar anlatsam anlamayacaksın. 2 kere cihaz root ettin diye kendini profesör sanıyorsun. Muhtemelen yaşın büyük ve aklın ermiyor. 600 lira tabi ki bir akıllı telefon için uygun bir rakam, hele bu donanımla gayet iyi. Kullanır atarsın demişim ya, orada bir de yıllarca yazıyor. Garantisi varken bozulursa da atma garantiye ver yani; eğer bunu da kendin akıl edemiyorsan bak söylüyorum. Ülkenin ilerlemesinden bahseden olmadı. Bu sektörde bu fiyata bu ayarda cihazı daha önce hiçbir türk markası getirmemişti. Yahu gerçekten, yüksek performanslı cihazın ne demek olduğunu biliyor musun? Eline alma imkanın oldu mu? Hiç motorola moto g kullandın mı? Kullansan böyle konuşamazdın kardeş. Hala ısrarla bilmeden etmeden konuşup üste çıkmaya çalışıyorsun. Kendin bilirsin. Hiçbir halt yapma, yapanlara da söv eleştir dur. Selametle, blok.

Operatör cihazlarını tavsiye Etmiyorum. Ayrıca kendin kaşındın. Sıkıya gelince de hemen engelle. Sana mesajımı alıntıla demedim. Operatör cihazlarını yıllarca kimse kullanamaz çünkü Alayı çöp. Senin basit gördüğün sürümlerle başladı android. Ram konusunda ki iyileşme ancak 5.0 ile olacak. Bir telefona ne kadar para verirsen ver karşılığı yoksa hiç alma daha iyi. Ayrıca 3 sene önce 250 TL saydım galaxy mininim 2. eline. Ekonomi den anlamadığın kesin. Araştırmadan cihaz almam alanada mani olmam. Operatörler dünya kadar para kazanıyor. İsteseler s800 ve 801 ac li 2 gb ram li cihazlar getirirler. Güncelleme verirler. Fakat senin gibi teknoloji den anlamayanlar hemen atlar.

• cellman406 C kullanıcısına yanıt
    Dostum kağıt üzerinde bakılınca haklısın ona bir şey diyen yok zaten. Fakat bizim ülkede işler o şekilde yürümüyor. 4G nedir? Benim bildiğim 4g ile veri transferi daha verimli oluyor. Normalde 4G geldiğinde ya kotaların artması lazım yada mevcut kotaların fiyatlarının düşmesi lazım değil mi? İşte bu ülkede işler tam tersi işliyor 4G diyip 100mbps hızı 4 gb kota ile adama kaç liradan satarlar sen düşün. Ve göreceksin ileride bunun reklamını aynen bu şekilde yapacaklar. 4G geldi müthiş hızlı internet vs diye reklamları göreceğiz. 4G ile ilgili bu düşüncelerimi mobil operatörler bölümünde de paylaştım. Bilgili bir arkadaş vardı adını unuttum güzel bilgiler veriyor kağıt üzerinde fakat ülkedeki operatörlerin durumunu hep bir kenara bırakıyor. İkincisi bu telefonda snapdragon 400(4G vardı snapdragon 400 de diye hatırlıyorum) olsa da olurdu. Tabiiki bir 410 performansı vermez ama günlük kullanımda çok büyük bir farkı olacağını sanmıyorum ben. Demem o ki evet kağıt üzerinde 4G de olmalı 64 bit de olmalı ama son kullanıcıda ve bu ülkede maalesef bana göre sadece pazarlama stratejisi bu işler bunu tartışma yapmak için söylemiyorum benim düşüncem bu şekilde.

• bi haberin altında da tartışmayın be arkadaş,bi haberin altınada gereksiz destansı ama fındık içini doldurmayan yorumlar yapmayın.insanı soğutuyorsunuz resmen.beyni yok fikri var dedikleri bu olsa gerek.her haberemi söylicek bi fikri olur insanın.bi şeyide bilmeyin be..! biz burda haberler kadar yorumlarıda okuyoruz takipçi olarak hani belki kayda değer bir bilgi paylaşmıştır birileri diye ama nerdeee... işiniz gücünüz tartışmak.sonra niye herşeyi ithal ediyoruz.bu kafayla daha çok devam eder bu ülke tüketime ve sömürülmeye.

• 619 TL yi 24 aya bölüp faturaya ek veriyorsa nakit parası olmayanlar alabilir. Ama nakit parayla alacaklar hata ederler. Çünkü özelliklerine bakıyorum, bir kere 4G yi geç. 4G nin ülkemize gelmesi 3-4 seneyi bulur, o zamana kadar da in touch 7 çıkmış olur zaten. 13 mp kamera desen, büyük ihtimal Samsung 8 mp kadar foto çekemiyordur. Bir de bu in touch telefonlar güncelleme de almıyor hiç. Bu sebeplerle 24 ay taksitle alıyorsanız alın, ama peşin para gidip bu telefonu tercih etmeyin derim ben.

• Kağıt üzerinde donanım özellikleri iyi duruyor ama kullanıma gelince o kaliteyi göremiyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

64 bit işlemci koyup işletim sistemini 32 bit yapmak herhalde sadece bizde olur. Bravo AVea.

Öyleyse 32 bit donanıma 64 sistem koymak da Google işi. Bkz. Nexus 6

• Bu telefonun on incelemesini yapacakmısınız

• Az daha pile önem verseler fiyatını ederdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Kağıt üzerinde donanım özellikleri iyi duruyor ama kullanıma gelince o kaliteyi göremiyorsunuz...

4-5 gündür kullanıyorum. İlk android telefonum ve gayet güzel, beğendim.
    İnceleme yapabilecek durumda değilim ama sorularınıza yanıt vermeye çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Kağıt üzerinde donanım özellikleri iyi duruyor ama kullanıma gelince o kaliteyi göremiyorsunuz...

Pil performansı hakkında ne düşünüyorsun, birde arayüz akıcı mı?
  • Henüz daha 4-5 kez şarj edildi. Gün içinde sadece wifi açık ama fazla kullanmıyorum, akşama çocuklar video izliyor, akşama kadar gidiyor. 5s den iyi gibi geldi bana.

Arayüzü akıcı, takılma olmuyor.

• 1 gb ramli telefon alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kişisel kanaatim buna bu fiyatı vereceğinize S4 veya S4 Mini alın. İşlemcisi v.s. güzel olabilir ama operatör telefonlarında herşey yarım kalıyor, aksesuar desteği yok, yedek parça yok, güncelleme yok, ... yok oğlu yok. Boşverin operatör telefonunu, belli bir markayı alın, kafanız rahat etsin.
  • quote:

quote:

Hocam peşin mi aldiniz yoksa tarifeye ek olarak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: seraaser

quote:

quote:

Hocam peşin mi aldiniz yoksa tarifeye ek olarak mi?

hediye hocam.

şarj olayı oturdu sanırım.
    çok fazla kullanmadım ama en az 1 saat oyun oynamıştır çocuklar.
    sabah 6 da şarjdan almıştım, hala %60 şarj var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.