Şimdi Ara

OnePlus One mini yolda olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus One mini yolda olabilir

Çinli OnePlus firmasının 17 Aralık itibariyle bir etkinlik düzenleyeceğini duyurması, gözlerin yeniden bu firmaya dönmesine neden olmuştu. Firmanın muhtemel bir CM güncellemesi için etkinlik düzenleyeceği sanılsa da karşımıza bir akıllı telefon çıkabilir.

Çin'den sızan bilgilere göre OnePlus firması amiral gemi modelinin mini bir versiyonu üzerinde çalışıyor. 5 inçlik bir ekrana sahip olduğu görülen OnePlus One mini modelinde 8 Cortex-A53 çekirdekli Snapdragon 615 yongaseti mevcut. 

Ön ve arka kısımda 8MP çözünürlüğünde kameralar yer alan model Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Yani bu modelde CM sürümü olmayacak. Tasarım olarak OnePlus One modelinde pek farkı olmayan mini versiyonun plastik arka kısmının biraz daha kalın olduğu belirtiliyor. 

OnePlus One mini modelinin tahmini fiyatı 245$ olacak ve 2015 yılında satışa sunulacak. Kendi fiyat bandında özellikle kamera ve işlemci konusunda öne çıkacağı tahminini yapabileceğimiz OnePlus One mini modelinin gelecek yıl tanıtılacağını söyleyenler de mevcut. Kesin bilgileri ise 17 Aralık itibariyle öğrenebileceğiz. 

OnePlus One mini yolda olabilir

• 5 inçlik mini

• Bu nasıl mini oluyor, bambaşka bir model olmuş. İşlemci yeni nesil bir işlemci aynı işlemci HTC Desire 820'de kullanılmış. mtk6592 performansında görünüyor.
    Fiyat odaklı satış yapan bir şirket için fiyatı da fazla olur. 200 dolar civarı fiyat uygun olur.
  • Donanimi kisilmis mini cluba hosgeldin oneplus.z compactlar hala rakipsiz miniler konusunda.ustelik yine sikintili olursa stok sorunu onepluslarin,bu defa one modeli kadar ilgidw olmayacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amiral geminin mini versiyonunu yapıyorsanız neden donanımı kırparsınız ki . One plus birde kullanıcı dostu olacak . Hem bu saatten sonra geç satışa çıkmış bir cihaz olarak çok fazla satacağını düşünmüyorum .

• Bakalım ilk cihazla yaratılan etki mini ile beraber devam edebilecek mi? Pek tutmaz bu model tabi çıkarsa.

• Sen 5 inç ekran koy. Adına mini de. Ama çerçeveleri heeyyyvaannn gibi kalın yap.
    Benim 5.2 inç G2 den büyük olsun.

Tıpkı benim 5.2 inç G2 den büyük 5 inç Asus Zenfone 5 gibi.
    Ama mini...

5.2 inç LG G2 : 138.5 x 70.9 x 8.9 mm
    5 inç Zenfone5: 148.2 x 72.8 x 10.3 mm
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5952&idPhone2=5543

• Haberi okumadan önce sevinmiştim. Ama 5" mini mi olur ya :/

• Minisi 5" olan telefonun kendisi 8-9" olması lazım.

Bir de bu nasıl bir isimlendirmedir. Ne bok yiyeceklerini şaşırdılar.

• Mecazi anlamda mini.Yada donanım anlamında gerçe çinliler normal boyutlarda telefon yapamıyor 5s yada z3c gibi telefon göremedik

• Mini telefon alanında Sony'den başka başarılı marka yok. Donanımı düşürünce esprisi kalmıyor.
  • Donanım düşüyor neyse de ekran niye küçülmüyor onu anlamadım, 5 inçlik mini olmamalı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz mini midi maxi. Bunlarda sapıtmak üzere görünen o.

• Arkadaşlar durun cm anlaşması olduğu için 5.0 rahat gelir 615 te 801 i bile geçer diye düşünüyorum

• 5" mini !
  • Mini derken.?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.