Şimdi Ara

Huawei'den giriş seviyesine yönelik Honor 4x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei'den giriş seviyesine yönelik Honor 4x

Çin'de özellikle 100$-150$ bandındaki tatmin edici bir donanım sunan akıllı telefonlar büyük ilgi görüyor ve bu stratejiyi iyi uygulayan Xiaomi, büyük başarılara imza atmış durumda. Çinli diğer firmalar da Xiaomi'nin izinden gitmeye devam ediyor. Lenovo'nun ardından Huawei de aynı fiyat bandında bir akıllı telefon tanıttı.

Huawei Honor 4x modeli fiyat ve performans olarak sınıfındaki rakiplerinden öne çıkmayı başaracak gibi gönürüyor zira modele Huawei'nin 64-bitlik işlemcisi Kirin 620 gücünü veriyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdeği üzerinde çalışan yongaseti beraberinde Mali-T450 grafik birimini getiriyor. 

5.5 inçlik 720p çözünürlükte ekrana sahip olan cihaz 1GB veya 2GB RAM seçeneği sunacak. Arka kısımda 13MP çözünürlükte, ön kısımda da 5MP çözünürlükte bir kamera yer alırken, 3000mAh gücünde batarya ve Android 4.4 işletim sistemi cihazda yerini almış.

Huawei Honor 4x modeli 1GB RAM versiyonu 128$, 2GB RAM versiyonu 161$ yaklaşık fiyat etiketi ile 23 Aralık itibariyle Çin'de satışa sunulacak. Uluslararası pazara ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor.  

• şu t3elefonu türkiyeye soksanıza kardeşim,türkiye huawei zaten allaha havale edilecek türden ne iş yapıyorlar ki boşu boşuna maaş alıyorlar

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    huawei ve zte türkiye ne yapar ne eder aklım almıyor. çinin politikası ise saygı duyarım ama akıllıca değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür telefonların ülkemize gelmemesinin sebebi Çin pazarında yok satıyor olması heralde, adamlar zaten Çin'e zor yetiştiriyor neden uğraşıp Türkiye'ye getirsinler ki? Xiaomi'de Türkiye'ye gelecekti Hindistan'da rekor satış yapınca erteledi.
  • Bunlar çıldırmış fiyatlara bak. Birde bizim ülkeye gelen modellere bak. Getir bunu türkiye ye 500 lira bandında sat on numara satış yakalar.

• hala g610'nu 600tl'ye satmaya çalışıyorlar bu telefon bu parayı bu saaten sonra asla yapmaz,bir sürü model var ama buraya gelen yok yav kardeşim 2 tanesini getir 150$ olsun türkiyede 500'e sat abartarak yazıyorum birde
  • Arkadaşlar en fazla 500 tlye bi telefon önerir misiniz? Is yerinden tel vermediler g3e is hattimi takmak istemiyorum. Mail atip office dosyalarina bakabilcegim nette gezince bana sıkıntı yapmayacak tel varmı ?

• Türkiye ye gelse çok iyi alternatif olur. Ben tasarım olarak çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

Arkadaşlar en fazla 500 tlye bi telefon önerir misiniz? Is yerinden tel vermediler g3e is hattimi takmak istemiyorum. Mail atip office dosyalarina bakabilcegim nette gezince bana sıkıntı yapmayacak tel varmı ?

500 liraya alabileceğin en iyi cihaz gmd 2 mini.
    Veya üstüne 200 daha koyup zenfone 5 alacaksın.
    2. el telefonlara da bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Arkadaşlar en fazla 500 tlye bi telefon önerir misiniz? Is yerinden tel vermediler g3e is hattimi takmak istemiyorum. Mail atip office dosyalarina bakabilcegim nette gezince bana sıkıntı yapmayacak tel varmı ?

500 liraya alabileceğin en iyi cihaz gmd 2 mini.
    Veya üstüne 200 daha koyup zenfone 5 alacaksın.
    2. el telefonlara da bakabilirsin.

Tamam marka secmiyorum nette biseylere bakarken daha 0 cihaz kasmasin mail acicam ve en fazla whatsapptir yukleyecegim uygulama pdf ve office yani. Sorun olur mu bu gmd 2 de ? 500 tl veriyorum oyun falan bekledigimden degil elimizde patlamasin

Ozelliklerine baktim quad core 1800 mah cok anlamam ama 1 gun gidermi sarji ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mianfei -- 17 Aralık 2014; 13:01:41 >

• Kafayı yememek elde değil göz göre göre atılan kazıklar ortada adamlar 160 dolara eli yüzü düzgün f/p telefonlar kullanıyor burda o paraya ev telefonu bile vermiyorlar

• Mükemmel olmuş yine.
  • Adamlar burdaki ötv+kdv vb. Vergileri görünce vaz mı geçiyorlar.
    Çinde huawei 80$ 100$ arası cihazı burda operatörler de 350 Tl'ye satılıyordu.

• global firma güncel olan firmadır. rüzgar estiginde yeni cihaz cikaran firma,

• quote:

quatro mobile t1461

400 lira sıfır, bir bak istersen, her işini görür
  • Bu telefondan üst düzey performansı beklemek yanlış olur. Ama S3 mini bunun yanında kağnı arabası gibi kalır.
    Ayrıca daha az ram harcayan basit launcherlar yükleyebilirsin. Mesela zero launcher çok iyi.
    Bataryası konusunda fazla bişey söyleyemem ama 1 gün rahat yeteceğini düşünüyorum. Çünkü oyun oynamayacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni modellere bakılırsa sanal tuşlardan vazgeçmişler. Bu çok iyi.
    5 inçlik telefonda çıkarsalar yeniler hep 5.5 inç

• Bize gelmez gelmesi için en az 1000$ olması Lazım nasıl olsa bizde para çok havadan bize para yağıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.