Şimdi Ara

Toyota Yaris 1.3 Terra 2009 Alınır mı? İlk Arabam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kötü bir ilk tecrübeden sonra tekrar araba almaya karar verdim 50.000 km nin altinda 2009 model yaris 1.3 terra buldum ikinci el kazasiz. sizce alinir mi? sehirici markete gezmeye filan giderken kullanilacak lpg takilmayacak. yilda sadece 2 kez uzun yola gidecek. kronik sorunu var midir? cok ariza verir mi? vergisi yedek parcasi genel bilgi verebilir misiniz? en fazla kac bin tl vermeliyim? aracta degisen boya yok. en azindan oyle diyor bakicaz.

simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence en iyi seçim gayet güzel araba daha ne olsun akıllı seçim.
  • Neden alınmasın daha iyisimi var, her yola gider az yakar.

• quote:

50.000 km nin altinda 2009 model yaris 1.3 terra buldum ikinci el kazasiz. En fazla kac bin tl vermeliyim? aracta degisen boya yok.

Bahsi geçen özellikteki aracın piyasa değeri 27bin civarıdır. 30bin lira üzerine çıkılacaksa cruze daha iyi tercih olur.
  • araç fiyatları delirdi. 30 bin bile normal geliyor benim için o araca. 30 desen şaşırmam.
  • Al. Yarisin sürüşü konforu cok güzeldir.Ama aynı şeyi auris için söyleyemem.
  • 27.500 en fazla 28.000 verilebilir anladigim kadariyla eger motorda bir problem cikmazsa. tesekkurler fiyat bilgisi icin.

• Bencede alınır bakımlı ise sorunsuzdur yıllarca kullanılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar araci ustaya goturdum on plastik tampon disinda boya yok. degisen yok. motor iyi. tramerde iki adet kaza gorunuyor biri carpma yaziyor ama miktar yok. digeri park halindeyken carpma 450 tl. artik alma asamasina geldim sizce bu araca 28.000 tl verilir mi?

2009 TOYOTA yaris 1.33 terra. 32.000 km de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenup46

arkadaslar araci ustaya goturdum on plastik tampon disinda boya yok. degisen yok. motor iyi. tramerde iki adet kaza gorunuyor biri carpma yaziyor ama miktar yok. digeri park halindeyken carpma 450 tl. artik alma asamasina geldim sizce bu araca 28.000 tl verilir mi?

2009 TOYOTA yaris 1.33 terra. 32.000 km de.

Hocam dayım aynı modelde Getzi 25bine aldı bugün.Bence yaris içinde piyasa şartlarında uygun fiyat.
  • Temizse alinir yalniz 1.3 mu .1.33 mu yada makyajlimi makyajsizmi 1.33 ise ben olsam alman vergi diliminden dolayı. 2. Eli iyidir ama koltuklari b segmentinin en kotu koltugudur konuda belirtelim.

• Valla vergisinede bakmadim ama 2. el temiz araba da bulmak bugunlerde o kadar zor ki. fikirleriniz icin tesekkurler arkadaslar. fiyat icin kimse olmaz cok pahali demedi artik yarin son bi pazarlik yapacaz. tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.