Şimdi Ara

7.1 Surround ses sistemi nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kulaklık alıcağım Logitech G430 almayı düşünüyorum fakat 7.1 surround ses sistemi gerektirir diyor internette baktım fakat bişi bulamadım yani bu olmazsa kulaklık çalışmıyor mu biraz bilgi verir misiniz ? ://

• Ritiim R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yanlış bilmiyorsam G430 gerçek 7.1 kulaklık değil, sanal olarak 7.1. Yazılımla bu özellik veriliyor. Yanında gelen usb ses kartını kullanmak zorundasınız. Yoksa normal ses kartı ile stereo olarak çalışıyor diye biliyorum.
  • Yani o yazılım için ek ücret gerektirmiyor ? peki bunu kurmazsak genede çalıştırıyor galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ritiim

Yani o yazılım için ek ücret gerektirmiyor ? peki bunu kurmazsak genede çalıştırıyor galiba ?

Yazılımı Logitech sağladığından ek ücret falan gerekmiyor fakat programı kurmazsanız 7.1 özelliğini kullanamıyorsunuz. Sanal 7.1 olduğu için de öyle çok üst düzey bir beklentiye girmeyin. Sadece idare eder 7.1 açıkçası
  • Yazılımı logitech anasayfasından ücretsiz indirebiliyorsun. Yazılım olmadan 7.1 kullanamazsın. Cs , Pb gibi oyunlarda ses kasmak amaçlı alıcaksan kesinlikle öneririm ben gayet memnunum sesin nereden geldiğini çok rahatlıkla anlaya biliyorsun. Lol , dota gibi oyunlar oynucaksan pek önermem 7.1 işine yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.