Şimdi Ara

Razer vs Logitech Donanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech ve Razer konusunda kararsız kaldım.

Logitech Alırsam;

Klavye : G701+
    Kulaklık : G230
    Mousepad : G440

Mouse olarakta G502

Razer Alırsam;

Klavye : Blackwidow ultimate 2014
    Kulaklık : Razer Kraken Pro veya 7.1
    Mousepad : Razer Goliathus Speed Edition

Mouse olarakta Deathadder 2013

Hangi seti tavsiye edersiniz? Genellikle FPS ara sıra MOBA oynuyorum ( Çok sık ).

• Razer Blackwidow Ultimate 2014
    Razer Kraken 7.1 veya Chroma
    Steelseries Rival veya Razer Deathadder
    Steelseries Qck veya Qck+
  • Razer Deathadder 2013 yanına Qck+ mı gider Razer Goliathus Speed Edition mu Razer olsun istiyorum seti tamamlamak için razer olmazmı?
  • İllaha hepsi aynı marka mı olsun istiyorsunuz ? Mesela ben klavye olarak g710+ ,mouse olarak deathadder, kulaklık olarak kraken pro kullanıyorum. Sizin için diyebileceğim tek şey mouse olarak kesinlikle deathadder almanız.
  • Çalışma odama yeşil ışıklarla ayrı bi hava katsın istiyorum. Kraken pro'dan memnunmusunuz yoksa Kraken 7.1 mi almalıyım paraya kıyıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnipeTRs

Çalışma odama yeşil ışıklarla ayrı bi hava katsın istiyorum. Kraken pro'dan memnunmusunuz yoksa Kraken 7.1 mi almalıyım paraya kıyıp

performans mı önemli , ışık mı ?

rayd1rc adlı arkadaşın yazdıkları doğru tercihler, mouse ta SS , klavyede razer mechanical , kulaklıkta turtle beach, kingston hyperX ' lerede bakabilirsin.
  • Yurtdışından veya internetten sipariş etme imkanım yok direk gidip vatan-teknosa-gold-bimeks-d&r gibi mağazalardan alacağım bende biliyorum performansın daha önemli oldugunu yinede sağolun hocam bu mağazalardan razer set alınıyor bi adam akıllı başka bişey alınmıyor cevabınızı bekliyorum.
  • neden razer ve logitech donanım vs yaptınki git klavyeni razerdan al diğerlerini logitechten ...

Şöyleki;

Kulaklık logitech g serisi g35 yada g930...

Fare mmo oynuyorsan g502 fps oynuyorsan razera bak derim...

klavyede kesinlikle razer...
  • Klavyemi Blackwidow chroma

Fps oynadığım için Deathadder 2013 chroma

Mousepad qck+

Almayı planladım fakat kulaklığı ne alacağımı bulamadım :S
  • Razer alirdim beb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye : Blackwidow 2014 Chroma
    Mouse : Deathadder 2013
    Mousepad : Qck+ Medium
    Kulaklık : Logitech G35

Uygunmudur hocam?@MühendisMurat
  • quote:

Klavye : Blackwidow 2014 Chroma
    Mouse : Deathadder 2013
    Mousepad : Qck+ Medium
    Kulaklık : Logitech G35

Uygunmudur hocam?@MühendisMurat

mouse' i amazondan 50 dolara Rival al.

kulaklığıda G930 alamazsan G35 ' te olur.
  • Herkes razer da önermişste ben razer taipan kullanıyorum ve oldukca memnunum dadan daha şık gozukuyor neden kimse tavsiye etmiyor anlamadım açıkcası.
  • Hocam şimdi klavye-mouse-mousepad-kulaklık 4 lüsünü ne alayım? Yurtdışından getiremem direk mağazadan alacağım. Çok rahatsız ediyorum ama cevap verebilirmisiniz ? Razer olursa iyi olur daha şık duruyor fakat en iyisini siz bilirsiniz. Hep Fps oynarım yılda bir eğlence olsun diye başka oyunlara bakarım fakat hep fps girerim bunu göz önüne alırmısınız? Lütfen bilgilendirin.
  • quote:

Hocam şimdi klavye-mouse-mousepad-kulaklık 4 lüsünü ne alayım? Yurtdışından getiremem direk mağazadan alacağım. Çok rahatsız ediyorum ama cevap verebilirmisiniz ? Razer olursa iyi olur daha şık duruyor fakat en iyisini siz bilirsiniz. Hep Fps oynarım yılda bir eğlence olsun diye başka oyunlara bakarım fakat hep fps girerim bunu göz önüne alırmısınız? Lütfen bilgilendirin.

yazdık ya hocam ? değiştirmediklerim senin dediğin işte.
  • SnipeTRs S kullanıcısına yanıt
    Hepsini kullanmış biri olarak size önerim şu şekilde olur;

G710+ Keyboard
    Razer Deathadder / SteelSeries Sensei Metal surface Mouse
    Steelseries QcK+ Mouse Pad fakat senin için kalınlığı önemli. 400 x 450 x 4 mm ölçülerinde olursa geniş kullanım sunar ve mouse' un akar. Ufak alacaksan bile 4mm kalınlığına dikkat etmelisin.
    Steelseries Siberia V2 Ses kartlı / Razer Kraken 7.1 Chroma ya da Pro.

Mouse için Deathadder' ı begenmeyen yoktur. Sensei ise beğenenlerin aşık olduğu fakat bazılarının da alışamadığı bir mouse.

Kulaklıkta ise bu ürünlerin 3' ü de sana en iyi hazzı verecektir oyunlarda. Ben şu anda iş yerimde Siberia V2 Dota2 Edition, evde ise Kraken Chroma kullanıyorum. Kafanız normalden büyükse Kraken daha mantıklı fakat normalse ikisi de çok iyidir.
  • Hocam ikinizde farkli seyler soyluyorsunuz rival mi deathadder mi blackwidow mu g710+ mi g35 mi kraken 7.1 mi ve neden ?
    Cok rahatsiz ediyorum fakat sonucta o kadar para veriyoruz bir bilene danis demisler.

• Up!
  • quote:

Hocam ikinizde farkli seyler soyluyorsunuz rival mi deathadder mi blackwidow mu g710+ mi g35 mi kraken 7.1 mi ve neden ?
    Cok rahatsiz ediyorum fakat sonucta o kadar para veriyoruz bir bilene danis demisler.

Kardeşim biryerden sonra işin içine insanın kendi zevki girer ozgun hocamız onu seviyordur ben mouse ta steelseries severim ve beğenirim. Klavye bence razer ultimate 2014 stealth veya chroma olmalı mutlaka. Tuşlarda daha yeni teknoloji kullanılmış. Kulaklığı denemedim g35 oyunlarda iyidir ama müziklerde ortalamadır.

• SnipeTRs S kullanıcısına yanıt
    Rival da çok iyidir fakat deathadder kullanıp ta beğenmedim diyen 1 kişi bulamazsın. Garantili ürün. G710+ oyuncu için bana kalirsa çok daha iyi. Blackwidow tournament edition ve G710+ kullanıyorum. Tuş sesleri, hissiyatı vs bana daha iyi geliyor. Logitech headset almanızı kesinlikle önermiyorum. Eğer yarım saat oyun oynayacaksanız ya da müzik dinleyecekseniz alın fakat eğer 1-2 hatta 3 saat oyun başında oturacaksanız, logitech kulaklık kullanamazsınız. Çok ağır gelir. Siberia v2 ya da kraken tercih edin...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.