Şimdi Ara

ON PARMAK ÖĞRENMEK İÇİN F KLAVYE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlarım on parmak klavye öğrenmek için hangi klavyeyi almalıyım bir türlü karar veremedim, tavsiye edebileceğiniz klavye varsa lütfen yardımcı olun?

• mnaltunkeyik M kullanıcısına yanıt
    Logitech K120 F Klavye'yi öneririm. Ellerimizin duracağı yerler hesaplanarak, köşeleri kıvrımlı olduğu için kullanım çok rahat
    Sampiyon daktilo kurslari var...imkanin varsa oraya git 1 ayda ogrenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK YABGU

Logitech K120 F Klavye'yi öneririm. Ellerimizin duracağı yerler hesaplanarak, köşeleri kıvrımlı olduğu için kullanım çok rahat

İyi akşamlar Hocam!

Tavsiye ettiğiniz klavye güzel klavye ama sanki tuşları biraz ufak gibi geldi, başka bir alternatif varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: transformer200

Sampiyon daktilo kurslari var...imkanin varsa oraya git 1 ayda ogrenirsin.

Merhaba!

Şampiyon da hangi model klavye veriliyor öğrenmek için, buraya modelini yazabilirmisiniz?
  • Üstadlar, acil klavye önerisine ihtiyacım var,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnaltunkeyik -- 17 Aralık 2014; 17:23:18 >
    Bence denemeden karar vermeyin, tuşların boyutu rahatsız edecek düzeyde değil ben rahat kullanıyorum fakat herkesin kullanımı farklı olduğundan mutlaka deneyin sonra karar verin
    Marka bilmiyorum ben gittigimde standart bir f klavye idi...daha sonra turkce q ve us klavye ogrenmem gerekti. simdi q dizim yaziyorum. onemli olan parmaklarini dogru yerlestirmeyi ve parmak hareketlerini ogrenmek. everestin f flavyesi varsa ona bak. isini gormesi lazim. istersen sampiyon diye arat google da telefon edip sor subelerden birine
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK YABGU

Bence denemeden karar vermeyin, tuşların boyutu rahatsız edecek düzeyde değil ben rahat kullanıyorum fakat herkesin kullanımı farklı olduğundan mutlaka deneyin sonra karar verin

Sizce şu nasıl Hocam A4TECH KD-800L
  • F klavye arıyorum tercihleri/önerileri bekliyorum.
    Logitech K120 USB F Klavye'nin yapı olarak benzeri var Wirelessli (Q Klavye) ama tuş tarzına pek alışık değilim genelde laptop üzerinde yazdığım için düz tuşlara sahip klavye tarzlarına alışığım,ama mecbur kalırsam logitech F K120 alcam.
  • Herhangi bi mekanik klavye alıp tuş dizilimini kendiniz değiştirerek f klavye yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.