Şimdi Ara

albea hopörler ölçüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 2006 model active albeam var arkada hopörler yok oraya bi mid takımı almayı düşünüyorum ama kaç cm bilmiyom 13 mi ? 16 cm mi kimi 13 diyo kimi 16 diyo tunungcilere gittim onlarda bilmiyo kimi 13 kimi 16 diyo kendim ölçeyim dedim malesef başarılı olmadım yani kapağı sökemedim söküp ölçcektim ayrıca onu nasıl sökçez ?

albea hopörler ölçüsü

• acn52 kullanıcısına yanıt
    Bagaj kapağını kaldırınca yeri ölçülmüyormu, ben logana 13 lük taktırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ölcemedim ya panzutla bagaj arasi ayri bagajdanda ölculmuyo

• Nasıl ayrı bagajda değilmi arka camın oradan bahsetmiyormuyuz, koltuktamı yatmıyor, öyle değilse zor takarlar, ben loganın bagaj kapağını açtım yeri belliydi ,kesip taktı kolay oldu.

• Evet oryi diyom koltukta yatiyo ama nasi diyeyim panzut var altnda demir bi sac gibi bisey var yani pazutun uzunliginda bagajdan actigin zaman direk panzuta ulasamiyon koltugi yatirdigin zamnda oyle heralde üstten camn ordan panzutu kople sökmem.lazımda onuda sökemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: acn52

Evet oryi diyom koltukta yatiyo ama nasi diyeyim panzut var altnda demir bi sac gibi bisey var yani pazutun uzunliginda bagajdan actigin zaman direk panzuta ulasamiyon koltugi yatirdigin zamnda oyle heralde üstten camn ordan panzutu kople sökmem.lazımda onuda sökemedim

O sacın özerinde hoparlör yeri belli olmalı , yuvarlak ayrılmış yeri vardır ,oranın çapını metreyle ölç,sökülmeye gerek kalmadan takarlar, koltuğu yatırıp.yani koltuğu yatırınca bagaja ara açılıyor olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 17 Aralık 2014; 10:44:02 >
  • Resmini cekip atayim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.