Şimdi Ara

ÇOK KARARSIZ KALDIM HTC M8 Mİ LG G3 32 GB MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikisinin arasında kaldım sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım kısaca yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

• LG G3 32GB Kullanıyorum, telefonu alalı 1 hafta oldu, kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g3 kesinlikle alınmaz 2k ekrana 801 işlemci koymuşlar yetersiz kalıyorkı ufak donmalar falan oluyor hep telde m8 kullanıyorum diye soylemıyorum ılla m8 alcan diye bişey yok s5 var z2 z3 var altarnetifler var yanı ama soylıyım kesinlikle g3 alma ısınma var bataryadakı performansıda kotu telefon ısınınca çok kotu performans dusmesı oluyor oyun oynarken falan bunu inceleyenler soyluyordu bana göre m8 al ama sonra fanboyluk olmasın diye diğer seçeneklerede göz at derim
  • M8 ile kapisamaz g3

• Para sıkıntısı yoksa 2 sini birden al.
    İşte çözüm

• quote:

Orijinalden alıntı: baranist

lg g3 kesinlikle alınmaz 2k ekrana 801 işlemci koymuşlar yetersiz kalıyorkı ufak donmalar falan oluyor hep telde m8 kullanıyorum diye soylemıyorum ılla m8 alcan diye bişey yok s5 var z2 z3 var altarnetifler var yanı ama soylıyım kesinlikle g3 alma ısınma var bataryadakı performansıda kotu telefon ısınınca çok kotu performans dusmesı oluyor oyun oynarken falan bunu inceleyenler soyluyordu bana göre m8 al ama sonra fanboyluk olmasın diye diğer seçeneklerede göz at derim

Hocam bu arada lollipop ile dediklerin hepsi gitti g3 te onu da ayrı olarak belirteyim ... Ama tabiki m8 daha iyi tartismasiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DtMt7 -- 16 Aralık 2014; 20:34:07 >
  • Ben g2 den g3 'e geçtim. Halan daha iki cihazda mevcut. G3 performansı iyi değil. Menülerde dolaşırken kasılma yapıyor. Kasma yok diyenler bence farklı telefonla kıyas etmedikleri için bu algıya kapılıyorlar.
    G3 pil performansı da g2 e göre çok kötü. Bence G2 al. :)
  • M8'in şekli yeter
  • Görsellik görecelidir ama şekline bakıp telefon seçiçekseniz m8 metal gövdesi harici bir kütük g3 ün estetiği yanına yaklaşamaz (not:g3 kullanmıyorum)
    Heleki g3 ün arayüzü yanında m8 70s lerden kalma siyah beyaz tv ler gibi full zevksiz bir arayüz.. daha küçük ekran daha kaba kasa???
    Performans işlerine gelince işlemciler aynı yeni telefonlarda kötü yok ben olsam görsellik ve keseme bakarım bazen daha iyisi daha ucuz elde edilebilir...
    Birde şu m8 in tipi şekli güzel süper diyenler şu resme bakıp neresi güzel birde arkadaşı o yönden aydınlatırsanız seviniriz ::))))))

• arayüz lgde daha iyi. ama m8 kesinlikle daha kaliteli, daha performanslı.
  • Iki ayri m8 arizasi yasadim sogdum resmen cihazdan,sattim muhtemelen z3 alacagim,ama bu ikisi arasinda ise 32lik G3 alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HumWE

Görsellik görecelidir ama şekline bakıp telefon seçiçekseniz m8 metal gövdesi harici bir kütük g3 ün estetiği yanına yaklaşamaz (not:g3 kullanmıyorum)
    Heleki g3 ün arayüzü yanında m8 70s lerden kalma siyah beyaz tv ler gibi full zevksiz bir arayüz.. daha küçük ekran daha kaba kasa???
    Performans işlerine gelince işlemciler aynı yeni telefonlarda kötü yok ben olsam görsellik ve keseme bakarım bazen daha iyisi daha ucuz elde edilebilir...
    Birde şu m8 in tipi şekli güzel süper diyenler şu resme bakıp neresi güzel birde arkadaşı o yönden aydınlatırsanız seviniriz ::))))))

M8 çok daha şık ve güzel bir tasarıma sahip

• 2gb ram vr o les kameraya o para verilmez bu saatten sonra,tabiki G3

• g3 diyenler fanboy. Kardeşim geçen gittim mediamark incelemeye yemin ediyorum z2 bile g3 e bin basar. Niye mi diyecen tarayıcı bile takılarak acıyordu g3. Aman diyim g3 den uzak dur. Zaten şikayeti olan çok kullanıcı var.
  • kardeşim g2 super telefon ama g3 hakkinda olumlu görüşler yok ben g2 kullaniyorum tavsiyem m8 al hem daha saglam emin ol

• Ikisi arasinda g3,en iyisi note 4

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Aynen note4 >g3 >m8

• Şu cidden işi fanboyluğa soktunuz m8>g3

Bu arada dün arkadaşın g3 e baktim biraz benim g2 ye göre ekran parlakligi biraz dusuk geldi ve ayrica g2 de cloudy rom yuklu bende g3 ile hicbir fark yok hatta g3 arada kasma yapıyordu

• m8 her türlü iyidir.
  • kamera senin icin onemli degilse kotude cekebilir dersen m8 al. g3 tartismasiz m8 den daha iyi. 2k ekran rahatlikla kaldiriyor. 32 gb modelini kullaniyorum telefon canavar gibi calisiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.