Şimdi Ara

SimCity BuildIt, tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SimCity BuildIt, tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu 

Electronic Arts, ekim ayında Yeni Zelanda'daki mobil oyuncularla buluşturduğu SimCity BuildIt adlı oyunu Android'in ardından tüm bölgelerdeki iOS kullanıcılarının da beğenisine sundu.

Simülasyon türüne mensup olan bu yeni SimCity oyununda başkanlık koltuğuna oturarak şehri kuruyor ve daha yaşanabilir olması için elimizden geleni yapıyoruz. SimCity BuildIt, izometrik açıdan gördüğümüz üç boyutlu bir dünyada geçiyor. Türkçe dil desteği sayesinde anlaşılması kolay olan bu dünya, tek bir dokunuşla rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Anlık eğlence sunan, free to play yapıda bir şehir kurma simülasyonu arayan oyunculara hitap eden SimCity BuildIt'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. Bu arada oyunun sürekli bir çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyduğunu da belirtelim.

• Online mı acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Online mı acaba??

Denemedim ama resimlere bakılırsa facebook oyunları gibi materyal yardımlaşması tabanlı sanırım.
  • 19-20 level oldum, başlayan varsa yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • " tüm dünyadaki iOS kullanıcıları " bu nedir ya?
    ios da evrenin işletim sistemi zaten.

• Hemen şndireyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

iOS'a varsa androide yokmu.

Haber de android in ardından ios a diyor dostum. Bir daha dikkatlice okursan görürsün:

• SimCity BuildIt ipuçları
  • bu oyunda normal gökdelenlerden başka fiyakalı gökdelenler var ya onları nasıl yapıyoruz? bende sinan diye bi arkadaş var ( bot galiba ) acayip acayip gökdelenleri var oonları nasıl oluyo??
  • Hay day den farki yok.

• gösterişli gökdelenler için eğitim ağını kurup akıllı şehir ödülünü almalısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.