Şimdi Ara

Asus'un CES 2015 etkinliği 5 Ocak'ta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus'un CES 2015 etkinliği 5 Ocak'ta

Bu yıl ZenFone akıllı telefon serisi ile oldukça başarılı satışlar yapan ve bu yıl 8 milyon akıllı telefon satışı hedefleyen Asus, gelecek yıl için ZenFone serisini yenileyecek. Firma CES 2015 etkinliğinde bir basın toplantısı düzenliyor. 

5 Ocak 2015 tarihinde gerçekleşecek olan basın toplantısının mottosu Experience 2morrow olarak belirlenmiş. Basın toplantısı Asus'un resmi internet sitesinden de canlı olarak yayımlanacak. 

Yeni ZenFone serisinin bu kez hangi boyutlara sahip olacağı net değil ancak 4 inç - 5 inç - 6 inç olarak devam edeceği tahmin ediliyor. Ek olarak 5.5 inçlik bir ara ZenFone modelinin gelmesi de sözkonusu. Modellerde LTE desteği de yer alacak. 

Asus bu yılın aksine Intel işlemcilerin yanında MediaTek işlemcili versiyonlara da yer vereceğini duyurmuştu. MediaTek işlemcili versiyonlar nispeten daha ucuz olacak ve Çin gibi gelişmekte olan ülke pazarlarını hedefleyecek. Asus bu sayede gelecek yıl 15 milyon civarında akıllı telefon satışı yapmayı planlıyor.  

• işlemci çeşitliliği şarttı zaten. Zira sadece intel ile olacak iş değil. mediatek inde kullanılması iyi haber. Arada snapdragon da olsa fena olmazdı. Fps telefonlarında çeşitlilik şart abartmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı
  • Gelsin yeni zenfone'leer

• 5 Ocakta duyurulsa dahi Türkiyeye çok geç gireceğini düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz ?
  • Paneli sorunlu asus almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

Paneli sorunlu asus almam.

Nasil bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

Paneli sorunlu asus almam.

Nasil bir sorun

Renk sorunu.
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz olanını kullansaydınız(benim gibi) düşünceniz böyle olmazdı.Sepetteki bir yumurtanın çürük olması tüm yumurtaların çürük olduğu anlamına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Sorunsuz olanını kullansaydınız(benim gibi) düşünceniz böyle olmazdı.Sepetteki bir yumurtanın çürük olması tüm yumurtaların çürük olduğu anlamına gelmez.

Aldığımız ultrbooka windows 8.1 sürücü güncellemesi vermedi. İlgili donanımı açtığımda direk mavi ekran geliyor.

Asus'un anakartlarını da kullandım.

Belirli bir seviyenin üzerinde ürünler veriyor sadece hepsi bu. Tıpkı philips gibi.

Hemen sinirlenmeyin.
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Telefonun renk skalasını kendin ayarlayabiliyorsun. İlla ki istediğin renklere getirirdin telefonun ekranını
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

Telefonun renk skalasını kendin ayarlayabiliyorsun. İlla ki istediğin renklere getirirdin telefonun ekranını

Nexus dan bahsediyordum ben.

Intel işlemcilerin çok yolu var mobilde daha.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Aldığımız ultrbooka windows 8.1 sürücü güncellemesi vermedi. İlgili donanımı açtığımda direk mavi ekran geliyor.

Asus'un anakartlarını da kullandım.

Belirli bir seviyenin üzerinde ürünler veriyor sadece hepsi bu. Tıpkı philips gibi.

Hemen sinirlenmeyin.

Sinirlenmedim hocam. Şimdiye kadar kullandığım anakartım Asus M5A97 Evo 4 yıldır sorunsuz çalışıyor.Telefonum 3 ay oldu sanırım sorunsuz çalışıyor.Arkadaşıma önerdiğim laptop nir yıldır sorunsuz.Yani şans mı diyelim ya da nedir bilemiyorum. İyi forumlar.

• Zenfone 4, 5 ve 6'ya Nisan'da eğer Android L verirse Asus harbiden alır götürür.
  • inşallah türkiyeye erken gelir ve uygun fiyatlı olur
  • bakalım hangi islemciyi kullanıcak asus
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.