Şimdi Ara

Efsane defteri kapattı! [ Thierry Henry ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir devir daha kapandı... Arsenal'de gösterdiği performansla adını kulübün efsaneleri arasına yazdıran, Avrupa'nın dev takımlarında boy gösteren Thierry Henry yeşil sahalara veda etti.

Efsane defteri kapattı! [ Thierry Henry ]

Geçtiğimiz günlerde New York Red Bulls takımından ayrıldığını açıklayan Thierry Henry'nin neler yapacağı merakla bekleniyordu. 37 yaşındaki futbolcu, kısa bir sessizliğin ardından emeklilik kararını açıkladı. Hem kulüpler hem de milli takım düzeyinde büyük başarılar yaşayan Henry, 20 yıllık kariyerine son verdiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

37 yaşındaki Fransız forvet, resmi Facebook hesabından yaptığı açıklamayla futbolu bırakma kararını spor dünyasına duyurdu. Henry, Londra'ya geri dönerek SKY Sport ekibine katılarak yorumculuk yapacak.

Kariyerinde Monaco, Juventus, Arsenal, Barcelona ve son olarak ABD'de New York Red Bulls forması giyen Henry, "Umarım beni izlerken benim oynarken aldığım kadar zevk almışsınızdır" diyerek sözlerine noktayı koydu.

İŞTE EFSANE GOLCÜNÜN VEDA SÖZLERİ

"Bu oyunda geçirdiğim 20 yılın ardından artık profesyonel futbol kariyerimi noktalama kararı aldım. Benim için inanılmaz bir maceraydı ve şimdiye kadar beraber oynadığım takım arkadaşlarıma, tüm taraftarlara ve Monaco, Juventus, Arsenal, Barcelona, New York Red Bulls ve Fransa Milli Takımı'ndan bu sürede özel zaman geçirmemi sağlayan herkese tek tek teşekkür ederim.

Artık kariyerime başka bir alanda devam etmemin zamanı geldi. Londra'ya dönerek SKY Sports bünyesine katılacağımı açıklamaktan memnuniyet duyarım. Artık gözlerimi, tecrübelerimi, sezgilerimi ve yıllar boyunca öğrendiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Bir çok inanılmaz anım ve harika tecrübelerim oldu. Umarım beni izlerken, benim oynarken aldığım kadar zevk almışsınızdır. Yeni bir macerada görüşmek üzere..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 16 Aralık 2014; 11:07:02 >

• Ulan 10 kere yazdım 10 kere sildim.Cidden kelimeler yetersiz kalıyor.Şu oyunu bana sevdiren insan çok azdı.Hagi Henry Drogba Gerrard Owen Kluivert... hepsi tek tek gidiyor.Beni üzen sadece bu oyuncuların bırakması değil,Çocukluğumuza duyduğumuz özlem belki de.Futbolun endüstriyel olarak işlendiği bu zaman diliminde Henry Drogba gibi isimler gidiyor yerine gelenler makineyi andırıyor.Gerçekten kötü.

The Invincibles
  • Ulan bana futbolu sevdiren nadir adamlardan biri ne diyiceğğimi şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bir son değil başlangıç önümüzdeki 10 yıl içinde nerede olacağını görebiliyorum
  • bu adamın bug'ı vardı oyunlarda gerçtektede oyleydi sol çaprazdan kaleye girdi sağ ayak içiyle sağ köşeye bırakırdı %99 atıyordu adam ya o bölgeden
  • cm03-04 de ne zaman oynamaya başlasam ilk transferim Henry olurdu

• Thierry Henry be kardeşim fifa 2005 anısı bile yeter.

• Ronaldo, Shevchenko , Crespo ve son olarak Henry. Sıradaki efsane kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Ronaldo, Shevchenko , Crespo ve son olarak Henry. Sıradaki efsane kim

Ruud Van Nistelrooy, Roy Makaay, Cristian Vieri, Del Piero, Bergkamp, Morientes, Michael Owen

son yıllarda en çok bunlara üzüldüm
  • İçin buruldu be

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Ronaldo, Shevchenko , Crespo ve son olarak Henry. Sıradaki efsane kim

Ruud Van Nistelrooy, Roy Makaay, Cristian Vieri, Del Piero, Bergkamp, Morientes, Michael Owen

son yıllarda en çok bunlara üzüldüm

pirloyla ibrahimovicte yaşlandı onlarda bırakırlar yakında

• Vay be 2006 yı unutamam o zamanlar dünyanın en iyi oyuncusu kim diye kavga ederdik Henry ve Ronaldinho arasında.

Benim tercihim Ronaldinho dur tabi her zaman
  • Bi 10 yıl sonra efsane diyebileceğimiz topçu kalmayacak :(

• FIFA 2005 oynama sebebimdi bu adam Efsane.
  • 20 yıllık futbol hayatında kendisine en çok dokunan 2000 uefa finalindeki müthiş kafa vuruşu ve taffarelin kurtarışı olacaktır bence

Ondan ayrı olarak nesil degistiriyoruz gençler makaay nistelrooy larrson crespo beckham veron recoba moriantes Raul Figo kluivert seedorf cafu seaman bergamp viduka :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz arkadaşlarla ona Raket ayak derdik, ceza sahası çizgisinin sol köşesinden kalenin sağ köşe dibine çok kolaymış gibi yollardı topu, EPL'de en sevdiğim oyunculardan biriydi ve Barçaya transfer olunca arkadaşlar dalga geçmişti benle.

İlk geldiği sezon bir arkadaşımla yemeğine iddiaya girmiştik, o Henry El Clasicoda raket golü atacak dedi bende bize atamaz dedim ve kazanmıştım iddiayı, sezon sonu 2. maçta biz şampiyonluğu garantilemiştik artık, arkadaş gel tekrar iddiaya girelim dedi bende ilk maçta atamadı şimdi hiç atamaz dedim, o maçta tam efsaneydi 4-0 öndeydik dakika 87-88 falan arkadaşa döndüm iddiadan kazanılan yemekte bir başka oluyor dedim tam o sıra Messi ara pası attı Henry sol köşeden aldı topu lan yapma demeye kalmadı top sağ direğin dibine indi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Bi 10 yıl sonra efsane diyebileceğimiz topçu kalmayacak :(

Hocam futbolun manevi tarafı maalesef maddi tarafı yüzünden katledilmiş durumda,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Bi 10 yıl sonra efsane diyebileceğimiz topçu kalmayacak :(

10 yıl önce de aynısı deniyordu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.