Şimdi Ara

M8 VE TURKCELL(İNTERNET SORUNU OLANLAR,RİCA EDİYORUM İYİ KOTU TAVSİYENİZİ BEKLİYORUM) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
3
Favori
10.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: erehwon

Hocam hala kopma yokmu vodafone da? Bende turkcell den çok şikayetçi yim htc m8 de sürekli kopma var eğer vodafone iyi ise bende geçeceğim

Yok hocam kopma kredi cekip gectim valla cok memnunum

Eyvallah hocam bende yarın basvurayim o zaman kurtulayim bu illetten.. kaç aydır m8 imi 3110 ayarında kullanıyordum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil bi rahatliktir bu kopmadan baglanti arkadaslar telefonun farkina vardim simd :)

• m9 dada turkcell internet sorunu olurmu dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

m9 dada turkcell internet sorunu olurmu dersiniz

Bence olur htc alma derim ben bi daha htc almam mesela sondu bu denedim gordum bir sonraki alacagim telefon sony xperia serisi ya da iphone a geri donebilirimde

• Epeydir konuyu yakından takip ediyorum ve çözüm bulunamaması çok üzücü.
    Tekrar bir umut 532yi aradım ve müşteri hizmetleriyle birlikte telefonu 2g/3g moduna aldım.
    Yeni apn eklettirip kimlik doğrulaması pap yaptırdı. Yeniden başlattım ve 1 saattir kopma yaşamadım ara ara durma oluyor ama 2 saniye sonra geri geliyor.
    İnşallah koptu kopuyor kopacak olmam ama hiç böyle bile olmamıştı telefon :D

532 arayan yada deniyen olursa dönüş yapsın bende buradan paylaşacağım izlenimlerimi...
  • mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    Vadofona gecmek sorunu nu tamamen cozdu deilmi en kotu vadofona gecerim diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dantethomas

Epeydir konuyu yakından takip ediyorum ve çözüm bulunamaması çok üzücü.
    Tekrar bir umut 532yi aradım ve müşteri hizmetleriyle birlikte telefonu 2g/3g moduna aldım.
    Yeni apn eklettirip kimlik doğrulaması pap yaptırdı. Yeniden başlattım ve 1 saattir kopma yaşamadım ara ara durma oluyor ama 2 saniye sonra geri geliyor.

532 arayan yada deniyen olursa dönüş yapsın bende buradan paylaşacağım izlenimlerimi...

Telefonu yeni baslattiginda bazen uzun surebiliyor ama yine kopuyor yani cozum degil hocam o umutlanmayin bos yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 3 Mart 2015; 6:32:44 >
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Evet kesin olarak sorun cozuluyor hocam lanet turkcelle bi daha gecmem tabii ki bi dahada htc marka telefon almam

• quote:

Evet kesin olarak sorun cozuluyor hocam lanet turkcelle bi daha gecmem tabii ki bi dahada htc marka telefon almam

Bir kaç güne bende geçiyorum.. Mobil şebeke ayarı hangisini yaptın hocam ? 2g 3g otomatik mi yoksa 2g 3g 4g otomatik mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adosonic

quote:

Bir kaç güne bende geçiyorum.. Mobil şebeke ayarı hangisini yaptın hocam ? 2g 3g otomatik mi yoksa 2g 3g 4g otomatik mi ?

2g 3g otomatik yaptim evde biraz cekim problemim var evde sadece 3g moduna aldim

• mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    halen kopma yaşamadım, tesadüf olabilir mi??

• Arkadaşlar bu problem telefonun ekranını kolonyalı pamuk ile silip aynadan baktığımızda çözülür tarzı eylemlerle çözülecek gibi değil. Adamlar resmen bizle dalga geçiyorlar telefonu aldığım günden beri interneti üst üste 2 dakika kesintisiz kullanamadım. Bence topluca hareket edip dava açmak lazım. Aldığımız telefon ucuz bir telefon değil. Bizleri 2 yıl boyunca resmen hattı kullanmaya mahkum bırakıyorlar. Bunun tek yolu herkesin dava açması veya en azından sikayetvar.com'a bu durumu bildirir şikayette bulunulması. Müşteri hizmetleri yapacak birşey yok diye cevap veriyor. Ne demek yapacak birşey yok 2500tl ye yakın bir ücreti ödemeyip yapacak birşey yok deme lüksümüz olmadığı gibi bunlarında bu problem karşısında yapacak birşey yok deme lüksleri olamamalı.
  • quote:

Turbo internet kullanmiyorsan onda kopma olmuyor tek sikinti turbo internet paketlerinde

Vodafone sorunsuz arkadaslar ugrasmayin gecin vodafone a ama bi dahada htc marka telefon almayin. Dunya kadar hizli olsun problemli bir markadan uzak duracaksin

• quote:

Epeydir konuyu yakından takip ediyorum ve çözüm bulunamaması çok üzücü.

haala? :)

• quote:

apn ayarlari ss atarmisin

• Vodafone geçmek için başvurdum 2 güne filan geçiş olur. Tcell de mesaj atmış bana ceza ödeyeceksiniz hatırlatalım diye.. ama garip bir olay var bugün internet hiç takılmadi acayip hızlı bir şekilde çalışıyor ya benim gideceğimi öğrenince duzelttiler sorunu ya da komple sorun düzeldi turkcell tarafından anlamadım.. tcell li olan ve bu konuyu takip eden sorunu düzelen kimse var mi ? Yoksa ben tekmiyim ?

• quote:

Vodafone geçmek için başvurdum 2 güne filan geçiş olur. Tcell de mesaj atmış bana ceza ödeyeceksiniz hatırlatalım diye.. ama garip bir olay var bugün internet hiç takılmadi acayip hızlı bir şekilde çalışıyor ya benim gideceğimi öğrenince duzelttiler sorunu ya da komple sorun düzeldi turkcell tarafından anlamadım.. tcell li olan ve bu konuyu takip eden sorunu düzelen kimse var mi ? Yoksa ben tekmiyim ?

Sanmiyorum hocam buraya yazarsin koptu diye yine :)

• adosonic A kullanıcısına yanıt
    Bu arada hayirli olsun hocam.

• quote:

Eyvallah hocam sağol. valla tcell e 100 tl ceza vericem ama karşılığında vodafone da 750 dk 3gb internete 39 tl vereceğim için yine kâra geçeceğim umarım seste filan da sıkıntı yaşamam sonuçta 10 yıldan fazladır tcelll yidim

• quote:

quote:

Eyvallah hocam sağol. valla tcell e 100 tl ceza vericem ama karşılığında vodafone da 750 dk 3gb internete 39 tl vereceğim için yine kâra geçeceğim umarım seste filan da sıkıntı yaşamam sonuçta 10 yıldan fazladır tcelll yidim

Ben 2200 tl ceza odeyecegim hocam :D

Vodafone her zaman kullanan biriydim mecburen gecmistim turkcelle. Emin ol vodafoneda hic sikinti yasamazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 4 Mart 2015; 20:48:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.