Şimdi Ara

M8 VE TURKCELL(İNTERNET SORUNU OLANLAR,RİCA EDİYORUM İYİ KOTU TAVSİYENİZİ BEKLİYORUM) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
3
Favori
10.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bugün sorun yaşamadım hiç ama yinede kopacağını biliyorum ama yinede yazayım dedim

kardes eyvallah yaa:)
    yani toplansak int si kopanlar
    olay olur polis felan dagitir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnoovvaa

quote:

bugün sorun yaşamadım hiç ama yinede kopacağını biliyorum ama yinede yazayım dedim

kardes eyvallah yaa:)
    yani toplansak int si kopanlar
    olay olur polis felan dagitir

valla hocam ne lanet bir sorundur kabus gibi çöktü üzerimize
  • Bende m8 imi dubai den aldırdım. Pasaport kayıt filan hepsi ok sorun yok. Ama aldığım günden beri tcell de bu sıkıntıyı yaşıyorum. Tr rom filan yuklettim. Lolipop da yüklü biraz duzelir gibi oldu ama yine yerli yersiz kopmalar yaşıyorum. önce 4g sim kart i deneyeceğim. Üsküdar da bir tcell e sordum arkadaşlar m8 de böyle sorun olduğunu bildiklerini 4g sim kartla sorunun çözüldüğünü söylediler. Sorunu bilmelerine şaşırdım demek ki bizden çok varmış :) kanyon da yada capitol de bu kartın olduğunu söylediler. Çözüm olmazsa mecbur vodafone a geçiş görünüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: adosonic

Bende m8 imi dubai den aldırdım. Pasaport kayıt filan hepsi ok sorun yok. Ama aldığım günden beri tcell de bu sıkıntıyı yaşıyorum. Tr rom filan yuklettim. Lolipop da yüklü biraz duzelir gibi oldu ama yine yerli yersiz kopmalar yaşıyorum. önce 4g sim kart i deneyeceğim. Üsküdar da bir tcell e sordum arkadaşlar m8 de böyle sorun olduğunu bildiklerini 4g sim kartla sorunun çözüldüğünü söylediler. Sorunu bilmelerine şaşırdım demek ki bizden çok varmış :) kanyon da yada capitol de bu kartın olduğunu söylediler. Çözüm olmazsa mecbur vodafone a geçiş görünüyor..

Hep sorunu sim karta atiyorlar musteru hizmetlerine sordum oyle bir kart yok bizde diyorlardi.

• Bugün turkcell kanyon dan aldım 128 kb 4g uyumlu kartı şu an denemedeyim. Bakalım olumlu bir şeyler olacak mi

• Selma millet 2 aydir bendede 3g sorunu vardi bende turkcelliyim ama xda da gezinirken bi rom buldum 3g gumbur gumbur calisiyor. cihazi root olanlar deneyebilir linkhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2748588 Ben philiz recovery Ile flashladim bu Rom HTC Sprint,international,'ve aTt hepsini destekliyor aroma installerde zaten international secili herseye evet deyip gecin Rom kurulduktan sonra boot ekrani geliyor ama tel acilmiyor en allta plan home led tusuna 2 dk basili tuttuktan sonra aciliyor :D 've artik lanet 3g sorunu bitiyor

• Bide g.p.e romlardada 3g sorunu yok telefon ucuyor adeta. Ama htc nin sense arayuzu daha iyi

• eger flaslarsaniz aroma installerde telefonunuz hangi modelse onu secin att,Sprint,international,verzion baska biseye karismayin herseye evet deyip gecin Romunuzun recoveryden backup ni almayida unutmayin sonra harici hafiza karti na atin orasi daha guvenli benden bukadar takilmadan 3g min tadini cikarim

• quote:

Bugün turkcell kanyon dan aldım 128 kb 4g uyumlu kartı şu an denemedeyim. Bakalım olumlu bir şeyler olacak mi

Kardesim merakla bekliyorum

• quote:

quote:

Bugün turkcell kanyon dan aldım 128 kb 4g uyumlu kartı şu an denemedeyim. Bakalım olumlu bir şeyler olacak mi

Ne yazık ki olumsuz yine takılma yine lanet sorun devam ediyor. Ama sanki daha azaldı. Arkadaşın bahsettiği gpe rom ü deneyeceğim.. Yok bu da olmazsa bekle beni vodafone geliyorum..

• quote:

quote:

quote:

Ne yazık ki olumsuz yine takılma yine lanet sorun devam ediyor. Ama sanki daha azaldı. Arkadaşın bahsettiği gpe rom ü deneyeceğim.. Yok bu da olmazsa bekle beni vodafone geliyorum..

Tam bende simkart aliyodum almayim o zaman

• Beyler su romu nasil yukleyecegiz bi zahmet yazinda bizde faydalanalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 22 Şubat 2015; 16:27:45 >
  • Bende hala bi takılma olmadı gümbür gümbür çalışıyor

• mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    dostum bootloaderin unlock olucak telin rootlu olucak custom recovery kurulu ol ucak once recovery den romun backup ni alicsksin sonra yine recoveryden wipe cache wipe dalvik clean instal new rom yapicksn tüm wipelari yaptıktan sonra romunu gönül rahatligyla yuklycksin bi sorun olursa onceden yedegini aldığın romu restore yapıp geri yuklycksn tabi yine tüm wipeleri yaptıktan sonra bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmannn -- 22 Şubat 2015; 18:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmannn

dostum bootloaderin unlock olucak telin rootlu olucak custom recovery kurulu ol ucak once recovery den romun backup ni alicsksin sonra yine recoveryden wipe cache wipe dalvik clean instal new rom yapicksn tüm wipelari yaptıktan sonra romunu gönül rahatligyla yuklycksin bi sorun olursa onceden yedegini aldığın romu restore yapıp geri yuklycksn tabi yine tüm wipeleri yaptıktan sonra bu kadar

Turkcellden alinma unlock mu oluyor birde rootlama icin ne yapmam gerekiyor.

Ayarlar güç kısmına gir orda hızlı açılış yazıyor isaretliyse işareti kaldır işaretli değilse ses kısma tuşu ve power tuşuna aynı anda basılı tut bootloder ekranı gelecek orda goruceksin kilitlimi kilitsizmi olduğunu eğer locked yazıyorsa htc dev com a üye olup htc m8 in usb driverini indiriyorsunun pc ye kuruyorsun cihazını pc ye tanittiktan sonra telefonunu usb ile pc ye bağlayıp telini unlocked yapıyorsun. önce unlock sonra root yapiyorsun Locked yapma isi biraz ugrastiyor bilgisayari C dizinine adb driverlarini kopyaliyorsun cmd ekranından komut falan veriyorsun htc emailine bi kod gönderiyor v.b en basiti rootlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmannn -- 22 Şubat 2015; 21:50:40 >
  • ironmannn İ kullanıcısına yanıt
    Gucte boyle bir ayar yok ses kisma ve power tusuna basincada ekran goruntusu aliyor.

telefonu kapat ondan sonra bi 5sn basılı tut bak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ironmannn

telefonu kapat ondan sonra bi 5sn basılı tut bak :D

Locked yaziyordu dolayisiyla bu asagidaki islemi yapacagim sanirim dogru mu ? Bu islemi yapinca unlocked oluyor sanirim.

locked yazıyorsa htc dev com a üye olup htc m8 in usb driverini indiriyorsunun pc ye kuruyorsun cihazını pc ye tanittiktan sonra telefonunu usb ile pc ye bağlayıp telini unlocked yapıyorsun

Bir rootlama icin biraz bilgi verebilirmisin hangi kaynaktan ve nasil yol izleyecegiz? Yardimlarin icin tesekkur ederim senin bu bilgilerinle cok kisi fayda gorecektir emin ol :)

Dostum sen önce en ugrasmali olan locked yazısini unlock yapda sen onu bi basar. root çok basit phlizin recovery.img sini cmd ekranından komut vererek tele flashliyorsun yine tabi usb ve adb driverlari pc de yüklü oluck. recoveryi flashladiktan sonra subinary.zip dosyasni recoveryden flashliyorsun sonra rootlu oliyorsun. ama bence sen sunshine nin 3.0 sürümüne guncellenmesini bekle sunshine su an sadece android 4.4.3 ü destekloyor sunshinla tek tiklamayla 25$ ra otomatkmen unlock s-off root oluyorsun hiç ugrasmiyorsun. bi de unlock olmadan root olamiyorsun önce unlock unlock unlock unlock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmannn -- 23 Şubat 2015; 4:18:24 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.