Şimdi Ara

ATLANTA G3 Smart box hakkinda acil bilgilendirme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Atlanta G3 smart box almayi dusunuyorum uyducu arkadas bugun sordum harddiske kayit ozelligi var dedi. internetten baktim ama ozellikleri arasinda goremedim. G4 icin ve mini G4 icin kayit ozelligi
    yaziyor. Kayit ozelligi varmidir acaba? birde tavsiyeniz hangisidir? ben daha cok smart olmayan LCD tv mizin android e kavusmasi icin ve HD oldugu icin tercih ettim bunu. yoksa G4 deki gibi modul girisi falan benim icin cok onemli degil.
    islemcileride sanirim farkliymis oda zaten suan kullandigim dreambox HD800 PVR dan kat kat fazlaymis dolayisiyla 600 mghz bana yeter.

tavsiye edermisiniz acaba sizlerde bu cihazi? acil cevaplarinizi ve kullananlardan yorumlari alabilirsen yarin cihazi almak istiyorum. istanbul disinda oldugum icin istanbuldaki son 2 gunum.

tskler simdiden..

• Selam
    smartbox modelinde kayit etme oynatma vardir
    media player ozeligi android isletim sistemi ve free cam vardir 0216 3359979 nolu telefonumuzdan bilgi alabilir siniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmlar

yani bu G3 smart box dada hdd e kayit var diyorsunuz ole mi? G4 de var biliyorum ama G3 de ozellikler arasinda goremedim.. birde hangi modeli onerirsiniz acaba? G3 mu G4 mu?

suan kullandigim dreambox 800HD den ne farki var acaba gozle gorulen?
  • Arkadaslar, modul kart kullanmiyorum,acaba G3 mu onerirsiniz G4mu?
    Fatih mc hocam,

Smartbox modelinde kayit imkani vardir demissiniz, G3 de de varmidir acaba,cevabinizdantam net anlayamadim.internet sitelerinde G3 modeli ozellikleri arasinda kayit ozelligine dair bsy goremedimde...?!

• G3 ve G4 kullanan arkadaslardan acil fikirlerini bekliyorum, arkadaslar.istanbulda son 2 gunum oldugu icin acil onerilerinize ihtiyacim var.
    G3 de usb den HDD e kayit varmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechan

G3 ve G4 kullanan arkadaslardan acil fikirlerini bekliyorum, arkadaslar.istanbulda son 2 gunum oldugu icin acil onerilerinize ihtiyacim var.
    G3 de usb den HDD e kayit varmidir?

evet g3 te kayıt var

hd cıhazların hepsınde kayıt vardır
  • G3 yaklasik2-3yil onceki cihazmis, G4yeni cihazmis. Ama ben modul kullanmayacagimdan oturu G3 uygunmudur benim icin acaba?islemci hizi farkli ram farkli ama sirf bunlar icin G4almaya gerek varmi acaba?inanin kararsiz kaldim.acil fikirlerinizi bekliyorum.

• Suan dreambox HD 800 kullaniyorum,ama sirf android ozelligi hosuma gittigi icin G3 almak istiyorum.Dreambox la G3 u kiyaslarmisiniz acaba?hiz goruntu kalitesi hd kalitesi acisindan..

• Atlanta g3 ile ilgili kimse yorum paylaşmamış kullanan arkadaşlara soruyorum
    Kanal geçiş hızı
    Sd ve hd görüntü kalitesi nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: iclever

Atlanta g3 ile ilgili kimse yorum paylaşmamış kullanan arkadaşlara soruyorum
    Kanal geçiş hızı
    Sd ve hd görüntü kalitesi nasıl

Slmlar,

Sirf merakimdan oturu atlanta g3 aldim sifir kutusunda, yaklasik 6-7 ay once ve Dreambox dan sonra ben sahsen alisamadim, cihaz guzel internet ozelligi olan cift kumandali klavye kumandali bir cihaz, enfazla 1 ay kullandim ve kutusunda duruyor ogunden beri... dileyene satabilirim.. lutfen pm atin..
  • mechan kardeş ne kadar istiyosun ben almak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.