Şimdi Ara

Galatasaray-Mersin İdmanyurdu maçı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar normalde İzmir'de ikamet ediyorum ama İstanbulda bu hafta sonu bir işim çıktı onu halletmek için İstanbul'a gelicem ve gelmişkende Mersin maçına gitmek istiyorum.Pasolig kartım yok.Onu almak istemiyorum sonuçta 25 tl gibi bir ücreti var.Ve o kartı bir daha da kullanacağımı sanmıyorum.Bu yüzden belki maça gitmeyecek kombine kartı olan biri varsa ondan kiralamak istiyorum.Maç biletinin ücreti karşılığında hem o kazanmış olacak hem de ben.Zaten forumda da beni bilen bilir.Somak45 adlı hesabım vardı yıllar önce kapandı.O yüzden şu an burdan yazmak zorunda kaldım.Cevaplarınızı bekliyorum

• Bence 25 TL'ni ver passoligini al sonra isteyen devir etsin sana, evet şu aralar herkes birbirinin kartı ile giriyor ama kılın tekine denk gelirsen ve kıvıramazsan aldığın kişinin passoligi iptal edilir birde orda iki saat bu ülkede hırsızların görmediği muameleye tabii tutulursun bence bu riske değmez. Passoligini al emin ol maç günü bilet fiyatından düşüğe devir eden bulur aradaki farkı amorti edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kb hemen sormam lazım.Tarafsiz passolig kartı alsam yarın gs-mersin macına bilet alabılır miyım hemen, cevap verirseniz cok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elzem_uA

Arkadaşlar kb hemen sormam lazım.Tarafsiz passolig kartı alsam yarın gs-mersin macına bilet alabılır miyım hemen, cevap verirseniz cok sevinirim..

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: Elzem_uA

Arkadaşlar kb hemen sormam lazım.Tarafsiz passolig kartı alsam yarın gs-mersin macına bilet alabılır miyım hemen, cevap verirseniz cok sevinirim..

evet

Çok teşekkür ederim dostum :)
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün gitsem bu 50 tl lik biletlerden bulabilir miyim

• Mersin maçına gidiyorsun ha

• Al passoyu internet alışverişi dışarda alışveriş vb kredi kartı gibi kullanırsın illa maça gitmeye gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün gitsem bu 50 tl lik biletlerden bulabilir miyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.