Şimdi Ara

Özlüyoruz be

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tamamen hırsı yüzünden kendini kaybedip, büyük hatalar yaptığından bu hallere geldi. Yoksa çok büyük futbolcuydu yetenekleri bakımından hele ki ilk sezon... Galatasaray'da futbolculuk bakımından en sevdiğim oyuncuydu. Türkiyenin'de en yetenekli oyuncularındandır, bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

lan Alex gibi oyuncuyu kovdular takımdan bi laf etmedi adam. Engin sırf kendi hatası Yüzünden gönderildi, 2 gün sonra "bas bas paraları leyla" oldu.

O bir anlik sinir yuzunden hakeme saldirip hata yapmasaydi, şuan takimin vazgeçilmez oyuncularindan biri olucakti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala geç değil bana göre geçende beyaz tv ye çıktı vücudu çok fit eskisinden daha iyi bence affedilmeli ben hala şans verilmesinden yanayım
  • Bence şans verilmeli...çok yetenekli orta sahada dikine giden kaç oyuncumuz var sanki.
  • Engin'in kumaşı iyi fakat o hareketi kariyerini komple etkiledi. Sanmıyorum ki GS de şans bulsun fakat Süper ligdeki bir cok takımın yıldız oyuncusu olur. U21 de falan çürümese bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Engin'in kumaşı iyi fakat o hareketi kariyerini komple etkiledi. Sanmıyorum ki GS de şans bulsun fakat Süper ligdeki bir cok takımın yıldız oyuncusu olur. U21 de falan çürümese bari.

Almanya alt yapisi görmüş adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Engin'in kumaşı iyi fakat o hareketi kariyerini komple etkiledi. Sanmıyorum ki GS de şans bulsun fakat Süper ligdeki bir cok takımın yıldız oyuncusu olur. U21 de falan çürümese bari.

Iyi dedim işte ne diyim daha

• quote:

quote:

quote:

Belirtmek icin söyledim dostum kimse bilmez büyük ihtimal. Dediklerine katiliyorum

• Engin'i affetsen yine aynı şeyleri yaşatır.Akıllanacak bir tip değil.Daha geçenlerde Melo'ya sallıyordu.Bu adamı takıma nasıl monte edeceksiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Ama Almanya'da altyapı eğitimi gördü haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Engin'i affetsen yine aynı şeyleri yaşatır.Akıllanacak bir tip değil.Daha geçenlerde Melo'ya sallıyordu.Bu adamı takıma nasıl monte edeceksiniz?

Sallamak degil de ona yapilan destekleri taraftardan ilk yilda oynadigi harika futbolu yuzunden kendinede bekliyordu. Cezadan sonra silip atti herkes adami.

• Bir kerelik bir hata değil ajitasyon yapmayın. Kişiliği öyle. Pek çok örneği var Trabzon'da falanda. Daha geçen açıklamasında da gösterdi. Artık affedilmesi falan söz konusu olmaz.

Ama topçuluğuna lafım yok. Anadolu kulübü olsam alırdım Engin'i. Bu futbol dışı olayları olmasa milli takım-Galatasaray seviyesinde bir oyuncu çok rahat. Kadro dışı kalmaktan çürümediyse, kendini iyi durumda tuttuysa Anadolu takımlarında da iyi iş yapar.
  • 2011-12 sezonundaki Engini şuan düşünemiyorum cuk otururdu cuuuuuukk.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Şampiyon olduğumuz 2 sezon Melo'nun yaptıklarının yarısını yapsa eyvallah derdim.Melo bu konuda uç örnek.O yüzden Melo konusunda Engin'in saçmaladığını düşünüyorum.2 sene yatan Selçuk yerine hedef olarak Melo'yu gösterirse buna karşı çıkarım.Engin'in faydalarını kimse yok sayamaz.Aldığı cezadan sonra eski futboluna geri dönseydi bir umut olurdu.Fakat Sneijder de geldikten sonra Engin'in bu takımın banko futbolcusu olması zaten beklenemez.Mesela bugün Engin'i kimin yerine oynatırsın?Sneijder-Melo-Selçuk banko zaten.Tek forvet de oynamıyoruz ortayı 5'leyemeyiz.Keserse Çolak'ı keser.Çolak'ın şu performansını göz önüne alırsak o da mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Şampiyon olduğumuz 2 sezon Melo'nun yaptıklarının yarısını yapsa eyvallah derdim.Melo bu konuda uç örnek.O yüzden Melo konusunda Engin'in saçmaladığını düşünüyorum.2 sene yatan Selçuk yerine hedef olarak Melo'yu gösterirse buna karşı çıkarım.Engin'in faydalarını kimse yok sayamaz.Aldığı cezadan sonra eski futboluna geri dönseydi bir umut olurdu.Fakat Sneijder de geldikten sonra Engin'in bu takımın banko futbolcusu olması zaten beklenemez.Mesela bugün Engin'i kimin yerine oynatırsın?Sneijder-Melo-Selçuk banko zaten.Tek forvet de oynamıyoruz ortayı 5'leyemeyiz.Keserse Çolak'ı keser.Çolak'ın şu performansını göz önüne alırsak o da mümkün değil.

4.1.4.1 emre sol,sneijder ortada,engin sagda

• quote:

quote:

quote:

Güldüm

• GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Çift forvet oynuyoruz ama.Yani Hamzaoğlu geldikten sonraki taktiğimize göre konuşuyorum.
  • Teknik olarak hala aynı takımda olan birine laf çarpıp onu çekemeyen bir insan isterse dünyanın en iyisi olsun bu takımda yeri olmamalı. Engin'in bir değil iki değil. O hareketten sonra da süre aldığı dakikalarda pek iyi oynadığını hatırlamıyorum ben, kullansaydı şansını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hala geç değil bana göre geçende beyaz tv ye çıktı vücudu çok fit eskisinden daha iyi bence affedilmeli ben hala şans verilmesinden yanayım

geçen yıl ruhunu teslim ediyordu sahada, totosuna güvense yattığı yerden para almayı değil gider anadolu takımında oynardı
  • quote:

Aynrn kardeş geçen profiline bakarken dikkatimi çekti Almanya altyapısı görmüş adam zaten..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.