Şimdi Ara

fiber talep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler fiber altyapı talebinde bulundum fakat ses seda cikmadi 2 kere aradilar aksam saati bakamadim yoğunluktan ondan sonrada arayan soran olmadi mh cok kotu ariyorum ses oyle bozukki 3-4 kere tekrar etmesini istiyorum benmi arasam acaba bunlari ulaşamayınca bana ses seda çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Shamshiel kullanıcısına yanıt
    ben geçtığımız aylarda kendılerıne ılettım 3-4 gün sonra gelen aramada kıbarca fıber dönüşümü bızım yetkımız dışında olup alt yapı sağlayıcısı tük telekom a aıttır. bölge yoğunluğuna bağlı en yoğun bölgelerden başlayarak devam edıyor. sıze bölgenız projedelerde yer alıyorsa( ınşallah ) hızmet vereceğız dedı kendılerı.

istanbul metropol bir şehir ve 14.160.467+ üzerinde insan burda ve hızmet polıtıkasına bakın
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Ben bir ariyim ozaman benim bolgemde vdsl2 varda fiber gelmez %100 de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum zaten pratikte vdsl ile fiber arasında pek fark yok. Zaten vdsl varsa, en azından sokakta fiber var demektir. Al kullan, boşuna sinir olma derim :) Daireye kadar fiber gelince bir şey değişmeyecek...
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Telekomdan kurtarmak istiyorum bakıra o kadar para vermem.
  • O zaman Solfiber ya da Uydunet düşün.
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Olmayan şeyi nasıl düşünüyüm ?
    Kısa mesafede bir farkı yok işte, onu diyorum :) Keyfin bilir tabii... Vdsl'in pingi daha düşük fiberden benim tecrübe ettiğim 3 farklı lokasyonda (İzmir).
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    TTnetli değilim uğraşmam gerekiyor zaten bulaşmakta istemiyorum ya bu sol veya uydunet olan yere taşınacam yada d-smart kullanıcam ttnet kazık gibi fiyatları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.