Şimdi Ara

Lenovo Yoga Tablet mi Samsung Tab 4 T530 Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Yeni tablet almak istiyorum baya araştırdım rasgele gezerken internette lenovo yoga tablet diye birşey gördüm baktım araştırdım gerek hız gerek pil konusunda başarılı olduğunu gördüm. 10 inch olan modeli 679 lira 8 inch olanı 649 lira şuan media markette. Ama ordaki görevli Samsung tab4 t530 modelini gösterdi 585 lira. Lenovo bilgisayarım var gayet memnunum ama tableti bilmiyorum. Kısacası kararsız kaldım.

Yapacak olduğum işler, arada maillerimi okurum office dosyalarıyla işlerim olur word - excel,oyun oynarım ,kulaklık takar müzik dinlerim.

Sizce hangisi işimi görür ? Başka model araştırmadım. bütçe min. 300 tl max. 700 tl.

https://store.donanimhaber.com/fc/09/94/fc0994931c6b84e676887c4f674f7630.jpeg

https://store.donanimhaber.com/d3/b0/3d/d3b03d36b10d335897a5981e402f1cba.jpg
     Lenovo Yoga Tablet mi Samsung Tab 4 T530 Mu ? Lenovo Yoga Tablet mi Samsung Tab 4 T530 Mu ?

• Bende tablet bakıyorum ve iş amaçlı PDF vs dosyalar yükleyeceğim. Yolda navigasyon işime yarasın, hatta yandex navigasyon çalışsın. Çok oyun meraklısı değilim basit oyunlar olsun yeter...

Ne dersiniz dün Vatan da bakmıştım, satıcı pil ömrü 18 saat ve diğer cihazlarda bu pil ömrü yok dedi...
  • Tab 4 güzel bir tablet.Lenovadan batarya hariç bir eksiği yok.Ikisinide gormeniz lazim.Tab 4 tasarimi ile güzel.Lenovanin değişik bir görünüşü var ben hiç begenmemistim sahsen.
    Ikiside birbirine yakin tablet.Bence yanyana görün.
    Ben olsam tab 4 ü alirdim.Hem biraz daha ucuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün baktım vatanda 400 tl ye düşmüş lenovo yoga 8 inc tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibu1992

bugün baktım vatanda 400 tl ye düşmüş lenovo yoga 8 inc tablet

Hep o fiyattı zaten.
    Ayrıca lenovanın antutu 13000 lerde t530 18000 lerde.Samsung adreno 305 gpu kullanırken,lenova powervr sgx544 gpu kullanıyor.Ayrıca t530 da 1,5 gb ram var.Sonuç olarak t530 çok daha performanslı bir tablet lenovaya göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergomu -- 16 Aralık 2014; 21:37:35 >
  • ben o kadar içeriğini bilmiyorum ve ne yalan söyleyeyim pek de anlamıyorum. Şarj süresi uzun olsun desteği olsun ( güncelleme vs.) istediğim için lenovoya yönelmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibu1992

ben o kadar içeriğini bilmiyorum ve ne yalan söyleyeyim pek de anlamıyorum. Şarj süresi uzun olsun desteği olsun ( güncelleme vs.) istediğim için lenovoya yönelmiştim.

Batarya hariç hiç artısı yok Samsunga göre.Bende bakmıştım ama özelliklerini görünce vazgeçmiştim.545 e lg gpad 8.3 buldum onu aldım.Samsung 2.tercihimdi.Lenovayı bizzat vatanda gördüm hiç beğenmedim.
  • aynen. ben internetten baktım 8 inch 400 lira burdaki vatana gittim 485 lira dediler. Bu seferde 485 i veren 535 i de verir mantığıyla tab4 t530 a yöneldim
  • yahu arkadaş koca forumda sağolsun 1 kişiyle konuşuyorum.Yardımcı olan yok mu ?
  • ben aldım 8 inç 2 hafta oluyor gayet iyi stabil 4.4.2 kitkat güncelleniyor harita vs. var dahili gps var pili zaten biliyorsunuz kibar vede iyi ..
  • ne kadara aldın kardeşim 8 inch ?
  • malibu1992 M kullanıcısına yanıt
    şu dolar zammı olmadan kargo dahil 397 sanırım a geldi..
  • Eyvallah Sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.