Şimdi Ara

Wifi HDMI alıcı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Tabletim ve Bilgisayarımı odamda kullandığım LCD Tv'ye bağlamak için Wifi özellikli HDMI alıcı almayı düşünüyorum fakat kafamda bir soru işareti var. Bu bağlantıyı kurduğumda aynı zamanda evdeki internet bağlantısını kullanabilecek miyim? Eğer böyle bir sorun teşkil etmiyorsa Slimport almaktan da kurtulacağım. Almayı düşündüğüm ürün de bu:http://www.aliexpress.com/item/2014-Hot-M2-EzCast-TV-Stick-HDMI-1080P-Miracast-DLNA-Airplay-WiFi-Display-Receiver-Dongle-Support/32252890055.html

• valiente28 V kullanıcısına yanıt
    dediğin durum olmaz. internetini kullanmanda sorun olmaz. bi arkkadaşımda var gayette iyi.
  • Ulaştığında deneyip sonucu paylaşırsanız bende almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz internet kullanımı için değil. Sadece wifi özelliği olmayan TV ye Wifi özelliği verip görüntü aktarımı sağlıyor.

Edit: Tabletinizden internete girip tv yi ekran olarak kullanbilirsiniz yani. Ama tek başına cihaz TV ye internet sağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 16 Aralık 2014; 20:04:00 >
  • valiente28 V kullanıcısına yanıt
    Ezcastler yerine miracast adaptörlere bakın. Bunlar işe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 16 Aralık 2014; 23:24:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.