Şimdi Ara

HP 21/22 kartuş hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Renkli kartuş pek işim olmadıgından siyah beyaz kartuş doldurup kullanıyorum. Bu kartuş ikinci dolumu kartuşu doldurup resetledikten sonra bu hatayı aldım tekrar resetledim hizalama için çıktı aldım sıkıntı yoktu ondan sonra yine bu hatayı verdi. Elinde uzun süre kullanılmamış aynı kartuşlardan vardı onlarıda denedim aynı hata sorun kartuşlardamı yazıcıdamı ?
     HP 21/22 kartuş hatası
     HP 21/22 kartuş hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 15 Aralık 2014; 17:33:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

İyi günler. Renkli kartuş pek işim olmadıgından siyah beyaz kartuş doldurup kullanıyorum. Bu kartuş ikinci dolumu kartuşu doldurup resetledikten sonra bu hatayı aldım tekrar resetledim hizalama için çıktı aldım sıkıntı yoktu ondan sonra yine bu hatayı verdi. Elinde uzun süre kullanılmamış aynı kartuşlardan vardı onlarıda denedim aynı hata sorun kartuşlardamı yazıcıdamı ?
     HP 21/22 kartuş hatası
     HP 21/22 kartuş hatası

Selamlar,

Yazılımı bilgisayarınızdan komple kaldırıp yeniden kurulum yapın ve kartusların arka kısmında benek benek devreleri vardır onların temiz olmasına dikkat edin nemli bir pecete ile temizleyip takın ..

Muhtemelen cozulecektir.

• format attım çözülmedi kartuş temizlemeyi deneyecegim inşallah hallolur
  • işe yaramadı malesef....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.