Şimdi Ara

Ipad Air-16GB WIFI-UzayGri 949 tl vatan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İYİ FİYAT
    ama air 2 varken alınmaz bence.
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/137863/apple-ipad-air-16gb-wi-fi-space.aspx

bununla arasındaki fark nedir ? bimeksteki daha uygun
  • kargo bakımından bimeks daha uygun
  • air 2 ile arasında hakikaten önemli farklar var ses olsun görüntü olsun iyi iş çıkarmış apple ama işte yarıyarıya fiyat farkı var doğru karar vermek lzm buna değermi
  • http://www.vatanbilgisayar.com/4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr.html

Sizce tercih edilebilinir mi?

Yoksa daha yeni birşeylere mi bakıyor olmakta fayda var ne dersiniz?
  • 16gb hafızası arttırılamayan bir tablet almak sadece pişmanlık getirir. 3 senedir ipad 3 kullanıyorum. sadece internete girmeye yarıyor, hafıza kesinlikle yetersiz...
  • ipad mini 2 retina 32-64 gb uygun fiyata alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

16gb hafızası arttırılamayan bir tablet almak sadece pişmanlık getirir. 3 senedir ipad 3 kullanıyorum. sadece internete girmeye yarıyor, hafıza kesinlikle yetersiz...

Mübalağa sanatının bu kadarı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air ve Air 2 arasında olması gereken fark en fazla 200 TL,daha fazlası Air 2 icin luks.ikisinde de 1 gb ram var ve ozellikle tarayıcı perfomansını ve coklu sekme acılımınında yetersiz..Ipad Air 2,Ipad Air karsısında devrim yaratmıyor o yuzden simdilik bu fiyata Air daha iyi secenek bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Air ve Air 2 arasında olması gereken fark en fazla 200 TL,daha fazlası Air 2 icin luks.ikisinde de 1 gb ram var ve ozellikle tarayıcı perfomansını ve coklu sekme acılımınında yetersiz..Ipad Air 2,Ipad Air karsısında devrim yaratmıyor o yuzden simdilik bu fiyata Air daha iyi secenek bence..

siz air2 hakkında baya bi bilgiye sahipsiniz sanırım

Başka neyi var air2nin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Air ve Air 2 arasında olması gereken fark en fazla 200 TL,daha fazlası Air 2 icin luks.ikisinde de 1 gb ram var ve ozellikle tarayıcı perfomansını ve coklu sekme acılımınında yetersiz..Ipad Air 2,Ipad Air karsısında devrim yaratmıyor o yuzden simdilik bu fiyata Air daha iyi secenek bence..

air 2 2gb ram e sahıkı apple 2gb ram lı ılk tabletı
    ai 2 3 cekırde a8 işlmecıye sahıp
    air 2 yuzde 50 daha parlamayı onleyen ekran yapısı ıle satısa cıktı
    air 2 de ekran kenarlarındsa bosluklar yok o sıyah cızgıler yanı
    daha ınce daha hafır

yanı air2 aır gore cok cook daha ıyı dersenız 400 tl fazla veılmeye deger mı bence de degez ama gercekten air 2 tercıh edılır ios bıle olsa zamanla 1gb ram sorun olacaktır 2gb sart

bu arsada bende delı gıbı tab s 10.5 ve aır 2 arasında gıdıp gelıyorum

tab s sınırsız hafıza yukselte yan ı128 gb sd destegı var ekran air 2 nın ekranı ıle boy olcusuyo cesıtlı ıncelemelerde daha ıyı oldgu bıle soylenıyor
    ama tab s 800 e alabılırken air 2 1300 lerde

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

16gb hafızası arttırılamayan bir tablet almak sadece pişmanlık getirir. 3 senedir ipad 3 kullanıyorum. sadece internete girmeye yarıyor, hafıza kesinlikle yetersiz...

ipadin hafızasının artmadığını biliyorsunuz sanırım. 16 gb yetersiz diyorsam bunca yıllık tecrübem var, ondan söylüyorum. Galaxy TAB S alın. ipade bu para verilmez. bir ipad kullanıcısı olarak çok açık söylüyorum.

tabi keyif sizin orası ayrı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

ipadin hafızasının artmadığını biliyorsunuz sanırım. 16 gb yetersiz diyorsam bunca yıllık tecrübem var, ondan söylüyorum. Galaxy TAB S alın. ipade bu para verilmez. bir ipad kullanıcısı olarak çok açık söylüyorum.

tabi keyif sizin orası ayrı

Tabii ki biliyorum artırılmadığını ama size neye dayanarak yetersiz diyorsunuz ki?
    Sadece internette gezmeye yarar abartı olmamış mı?

12,5 GB boş hafıza ile geliyor 16 GB'lık iPad'ler. Bütün film arşivimi iPad'de tutacağım derseniz tabii ki yetmez.

Yetecek adam var yetmeyecek adam var. Bu kadar hafıza ile internet, sosyal medya, çok kullanılan programlar yanında aynı anda 500 tane şarkı (~2 GB), 5 tane film (3.5 GB), 3 tane yüksek gereksinimli oyun (~3 GB) ve 20 tane E-Dergi (2.5 GB) tutabilirsiniz. İzlediğin filmi, sıkıldığın albümü, okuduğun dergiyi arada silersin, oldu bitti.

Para varsa isteyen gitsin 32 GB, 128 GB alsın ama 16 GB da çok kişiye yeter.

Bilimsel platformda tartışalım. Yetmez deyip kestirip atmakla olmaz bu işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

air 2 2gb ram e sahıkı apple 2gb ram lı ılk tabletı
    ai 2 3 cekırde a8 işlmecıye sahıp
    air 2 yuzde 50 daha parlamayı onleyen ekran yapısı ıle satısa cıktı
    air 2 de ekran kenarlarındsa bosluklar yok o sıyah cızgıler yanı
    daha ınce daha hafır

yanı air2 aır gore cok cook daha ıyı dersenız 400 tl fazla veılmeye deger mı bence de degez ama gercekten air 2 tercıh edılır ios bıle olsa zamanla 1gb ram sorun olacaktır 2gb sart

bu arsada bende delı gıbı tab s 10.5 ve aır 2 arasında gıdıp gelıyorum

tab s sınırsız hafıza yukselte yan ı128 gb sd destegı var ekran air 2 nın ekranı ıle boy olcusuyo cesıtlı ıncelemelerde daha ıyı oldgu bıle soylenıyor
    ama tab s 800 e alabılırken air 2 1300 lerde

Air 2 nedensen Ram olarak aklımda 1 gb olarak kalmıs,bu durumda Air 2 yi Air e tercih etmek daha mantıklı tabiki. Bende hem Ipad Air hem de Samsung Tab S var,hangisi derseniz rahatlıkla Tab S derim fiyatı da ozellikleri de daha cazip ozellikle ekranı rakipsiz.Ipad i bana cazip kılan Gazetelik ve Rakipsiz Pil omru,onun dısında Tab S her konuda ustun bunu da belirtmem lazım.. Ayrıca Anti Glare ekran nedense bana pek cazip gelmiyor,alısamadım bir turlu..

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    hocam gazetelik icin air dedinizya bende turkcelldergilikdeki dergiler ve gazeteler icn tab s i alcam okuma konusunda sorun lu mu tab s

anladgim kadari ile sizde air 2 400 500 tl fazla vericegine tab s 800 tl al keyfine bak diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam gazetelik icin air dedinizya bende turkcelldergilikdeki dergiler ve gazeteler icn tab s i alcam okuma konusunda sorun lu mu tab s

anladgim kadari ile sizde air 2 400 500 tl fazla vericegine tab s 800 tl al keyfine bak diyorsun

Okuma konusunda da gayet iyi Tab S,zaten bu ekrana alısınca ipad in ekranına bakasınız gelmiyor Ama ipad deki gibi bir gazetelik olur mu bilmem.Stuff,Log gibi pek cok dergi ve gazeteyi orjinal formatta ucretsiz indirip okuyabiliyorsunuz ipad de Tab S de hd film izlemek de cok keyifli gercekten. Web tarama performansı cok daha iyi Tab S in,Flash sıkıntısız.Ipad in gazetelik ve pil dısında ustun oldugu bir taraf sayamam galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

http://www.bimeks.com.tr/urun/137863/apple-ipad-air-16gb-wi-fi-space.aspx

bununla arasındaki fark nedir ? bimeksteki daha uygun

teşhir ürünü sadece eyüpte var
  • Vatandan ürün alırken 2 kere değil 200 kere düşünmek lazım mazallah siparişi iptal ederler felan, hele uygun fiyattan satıyorlarsa :)
  • Muhabbetinize balıklama atlıyorum kusura bakmayın hiçbir markanın fanatiği Değilim sadece 1400 tl den Samsung note 10.1 Alıp garantisinin bitmesine 1 yıl varken arızalanan cihazı servise verip 3.parti yazılım yükleme bahanesiyle dolandırılan yüzlerce samsungzededen biriyim sadece Hakkımızı mahkemede arayacağız dediğimizde cihazı tekrar Gönderin bakalım kandırmacasına inanıp tamam biz gereğini yaptık isterseniz mahkemeye gidin diyen bir zihniyet karşısında şok olan bir krizim aslında Söylediklerimin aksini iddia eden Arkadaşlara internette kısa bir araştırma yapmalarını tavsiye ederim Bana insanca muamele yapmayan malının arkasında durmayan ve müşteriyi yolunacak kaz olarak gören firmanın süper tabletini alalımda ya sonra......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.