Şimdi Ara

Clio 0.9 icon acil yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar linkteki aracı almayı planlıyorum yorumlarınız alabilir miyim fiyat nasıl ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sok-sahibinden-acil-satilik-renault-clio-icon-09-start-stop-192203700/detay/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• selmanyy S kullanıcısına yanıt
    Bence bunu alacağınıza Ecoboost 100 170 FORD FİESTA alın hem daha fazla gider hem daha az yakar.
  • selmanyy S kullanıcısına yanıt
    0.9 TCE çok tireşimli ve tork olarak ta çok iyi seviyede değil çekiş olarak Ecoboosta yaklaşamaz.
  • benim kuzenime aldık 2013 model 20bin km de metalik renk, iç kişileştirme pakedi, ve renkli jantlarla aynı paraya aldı. fiyat kırmaya bak hocam.
    araçtan da çok memnun. sesine gelince bizim çok hoşumuza gitmişti çok hoş bir sesi var motorun..
  • Arac guzel gozukuyor ama bencede fiesta yada ibiza alinirsa daha memnun kalinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcısı var forumda ona soralım:

@airarmada
  • 15 bin km 0.9 icon kullanmış biri olarak önermiyorum. Belki anahtarsız giriş gibi ıvır zıvır donanımı eksik olabilir ama 1.0 fiestayı bu arabaya kıyasla şiddetle tavsiye ederim.
  • Bende 1.2 tce 120hp var 0.9 kullanmadım yorum yapmak yanlış olur

• 0.9 motor çekiş ve hissettirdiği güç olarak asla üzmeyecek bir motor. Yakıt olarakta benim son 4200 km ortalamam 6.4 e çıktı şu aralar soğuklardan dolayı. Aracımı yaklaşık 25 bin km dir kullanıyorum. Özellikle uzun yolda hem yakıt hem konfor olarak gayet tatminkar. Fazla eşya koymadan iki kişi şehirler arası seyahat edeceksen ve sabit 100 ile gidersen 4.5 lt ortalaması var aracın. Ayrıca koltukları ve süspansiyonu fiestaya göre oldukça iyidir. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
  • 0.9'u ben de kullanıyorum çekişiyle ilgili bi sorun yok gayet atak bi araç.. Ancak bnm şehir içi yakıt ortalamam 7.5 civarında

• quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

0.9'u ben de kullanıyorum çekişiyle ilgili bi sorun yok gayet atak bi araç.. Ancak bnm şehir içi yakıt ortalamam 7.5 civarında

1.2 75 bg den faza yakıyo sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

0.9'u ben de kullanıyorum çekişiyle ilgili bi sorun yok gayet atak bi araç.. Ancak bnm şehir içi yakıt ortalamam 7.5 civarında

Evle iş arası yaklaşık 4 km. Motor ısınmadan ben varmış oluyorum genelde.. Bu da bi faktör olabilir yüksek tüketimde diye düşündüm hep.. fabrika verisi 5.6 lt.. Bu değerden 2 lt sapma bana da fazla geliyor ne olursa olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Evle iş arası yaklaşık 4 km. Motor ısınmadan ben varmış oluyorum genelde.. Bu da bi faktör olabilir yüksek tüketimde diye düşündüm hep.. fabrika verisi 5.6 lt.. Bu değerden 2 lt sapma bana da fazla geliyor ne olursa olsun

Ben logan 1.2 ile yazın 6.3 ile kullanıyordum ortalama, kışın 7 lt oluyor. Şehirdışı çok daha az yakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

0.9 motor çekiş ve hissettirdiği güç olarak asla üzmeyecek bir motor. Yakıt olarakta benim son 4200 km ortalamam 6.4 e çıktı şu aralar soğuklardan dolayı. Aracımı yaklaşık 25 bin km dir kullanıyorum. Özellikle uzun yolda hem yakıt hem konfor olarak gayet tatminkar. Fazla eşya koymadan iki kişi şehirler arası seyahat edeceksen ve sabit 100 ile gidersen 4.5 lt ortalaması var aracın. Ayrıca koltukları ve süspansiyonu fiestaya göre oldukça iyidir. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Dostum, aracının son vites 2000-2500-3000 devirlerdeki hızını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

0.9 motor çekiş ve hissettirdiği güç olarak asla üzmeyecek bir motor. Yakıt olarakta benim son 4200 km ortalamam 6.4 e çıktı şu aralar soğuklardan dolayı. Aracımı yaklaşık 25 bin km dir kullanıyorum. Özellikle uzun yolda hem yakıt hem konfor olarak gayet tatminkar. Fazla eşya koymadan iki kişi şehirler arası seyahat edeceksen ve sabit 100 ile gidersen 4.5 lt ortalaması var aracın. Ayrıca koltukları ve süspansiyonu fiestaya göre oldukça iyidir. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Dostum, aracının son vites 2000-2500-3000 devirlerdeki hızını öğrenebilir miyim?

Akşam birdaha denerim senin için. Ama yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık değerler aşağıda.

2000 dd - 90 km/h
    2500 dd - 100 km/h
    3000 dd - 120 km/h
    3500 dd - 140 km/h

• Merhaba arkadaşlar aracı 35500 e aldım şu an memnunum bir kere havası yetiyor yakışıklı bir araç yakıtta uzun yolda fena değil şuan ortalamam 7 litre de. Kısaca İlk izlenimlerim bekledğimden iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.