Şimdi Ara

klavye(sleep,power tuşlu, multimedya tuşlu[hesap mak.,bilgisayarmı açan,ses+-])lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar multimedya tuşları olsun mesela onlardan biri hesap mak., bilgisayarımı açan,ses +- yapabilen olsun

107-108 tuşlu olsun yani üstünde sleep,power tuşları olan klavye arıyorum yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?

ben model bulamadım maalesef oyun klavyeside olabilir

• kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Microsoftun modellerine bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Microsoftun modellerine bir bakın isterseniz.

ilginiz için tşkler. lakin birçok modele baktım fotoğraflar küçük tam seçilmiyor multimedya tuşları hatta klavye tuşları dahi seçilmiyor.

özellikle kullanan veya gözüyle gören kişilerden yardım bekliyorum. yinede görürseniz haber verirseniz sevinirim
  • Arkadaşın dediği gibi microsoft lara bakmanızı öneririm..Kendi kullandığım klavye olan Microsoft Media Pro Keyboard olarak geçiyor, dediğiniz özelliklerin hepsini barındırıyor..hala üretiliyor mu bilmiyorum..Ben 6-7 yıldır kullanıyorum..

Dediklerinize extra olarak 5 adet kısayol tuşu, mail, browse, messenger( eskilerde kaldı ), picture zoom in/out tuşları bulunuyor..

Şuan evde olmadıgımdan klavyenın ayrıntılı resmini çekemiyorum ama bahsettıgım klavye bu..

Bilek desteğide ayrı parça olarak mevcut

Bahsettıgınız hesap makınası,uyku tuşları numpadin üzerinde yerleştirilmiş..Ses açma kapama ve mute en solda..

klavye(sleep,power tuşlu, multimedya tuşlu[hesap mak.,bilgisayarmı açan,ses+-])lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errddm -- 15 Aralık 2014; 22:20:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: errddm

Arkadaşın dediği gibi microsoft lara bakmanızı öneririm..Kendi kullandığım klavye olan Microsoft Media Pro Keyboard olarak geçiyor, dediğiniz özelliklerin hepsini barındırıyor..hala üretiliyor mu bilmiyorum..Ben 6-7 yıldır kullanıyorum..

Dediklerinize extra olarak 5 adet kısayol tuşu, mail, browse, messenger( eskilerde kaldı ), picture zoom in/out tuşları bulunuyor..

Şuan evde olmadıgımdan klavyenın ayrıntılı resmini çekemiyorum ama bahsettıgım klavye bu..

Bilek desteğide ayrı parça olarak mevcut

Bahsettıgınız hesap makınası,uyku tuşları numpadin üzerinde yerleştirilmiş..Ses açma kapama ve mute en solda..

hocam benim dediğim tuşlar prntscreen in üst tarafında yer alıyor aslında yön tuşlarının üstü 4lenmiş şekilde. bende 8 yıldır kullanıyorum benzer bir klavye ama pederbey değiştirelim dedi tuşları silindiği için :) yeni üretimlerde hiç göremiyorum ya gören olursa haber etsin lütfen

bu arada da bakınıyorum klavyelere

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.