Şimdi Ara

Creative HN-700 Kulaklık[İhtiyaç Fazlası] 25TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
4
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Creative HN-700 Kulaklık[İhtiyaç Fazlası] 25TL
    Kulaklığı 4-5 sene önce almıştım.Efsane bir kulaklıktır.Gürültü önleyici buton,çıkarılabilir kablo ve katlanma özelliği mevcuttur.Rafların arasında buldum ve hala ilk günkü gibi bütün üzellikleri çalışmakta.Yalnızca 3.5m jack kablosu ezilmiş.Alacak olan arkadaş 2 ucu 3.5m jack kablo alması gerekmektedir.Resimdeki gibi kulaklığın kendisi ve orjinal deri kılıfı ile gönderilecektir.

Ucuz fiyatlı kulaklık arayan arayan arkadaşlar,bilinmeyen markalara para vermeyin.25TL ye Creative kulaklık veriyorum alan kişi çok dua edecektir.

Teknik Özellikler:
    HN-700 aktif gürültü engelleyici sistemiyle gürültü ve ses bozulmalarını engeller, sesleri net ve berrak olarak almanızı sağlar. Uçak ve otobüs seyehatleri için ideal olan Creative HN-700 katlanabilir ve kolaylıkla taşınabilir...
    Sürücü Birimleri : 40 mm Neodymium mıknatıs
    Frekans : 20Hz-20KHz
    Empadans : 18 ohm
    Hassasiyet : 121 dB
    Gürültü Kontrol Aralığı : 15dB@300Hz
    Kablo Uzunluğu : 1.5 m çıkarılabilir paslanmaz bakır kablo
    Giriş Bağlantısı : 3.5 mm stereo altın kaplama bağlantı
    Net Ağırlık : 200 g (kutusuz ve aksesuarsız)

İnceleme:http://www.chip.com.tr/haber/gurultuye-paydos-creative-hn700-kulaklik_2077.html
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 25 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.