Şimdi Ara

Digitürk iptali hakkında yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce konusu çokca açılmıştır biliyorum ama sormak istediğim farklı bi şey.

Bunlar bir 0212 473 99 99 noya fax çekin diyorlar.

Yine forumda okumuştum bulamadım. Sanayi Ticaret Bakanlığının sitesinden başvuru yapınca kesin iptal ediliyor diye okumuştum sanırım.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Fax çekmek dışında hangi yöntemle iptal ettirebiliriz kesin ve net. Uğraşmak istemiyorum.

• fax çektiğinde zaten sana dönüş yapıyorlar teyit alıyorlar ve iptal ediliyor üyeliğin. Uğraşmıyorsun yani
  • Hatta fax çekince genellikle cazip tekliflerde bulunuyorlar iptal etmeyin diye belki degerlendirirsiniz onu da fax çekin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Hatta fax çekince genellikle cazip tekliflerde bulunuyorlar iptal etmeyin diye belki degerlendirirsiniz onu da fax çekin

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Daha önce konusu çokca açılmıştır biliyorum ama sormak istediğim farklı bi şey.

Bunlar bir 0212 473 99 99 noya fax çekin diyorlar.

Yine forumda okumuştum bulamadım. Sanayi Ticaret Bakanlığının sitesinden başvuru yapınca kesin iptal ediliyor diye okumuştum sanırım.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Fax çekmek dışında hangi yöntemle iptal ettirebiliriz kesin ve net. Uğraşmak istemiyorum.

Hocam merhaba.
    İptal işlemleri için buradan bilgi alabilirsiniz.
    http://www.zirve.org/digiturk-iptal-islemleri.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.