Şimdi Ara

NETA 6400 2015 Üretimi,Kumandası,Yazılımı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Neta 6400 HD uydu alıcısı almak isteyenlerdenim. Neta'nın Resmi satış sitesi Netashop tan telefonlarını alıp aradım ve birkaç bilgi edindim paylaşayım:

Ben: Stoklarınızda Neta 6400 var mı?
    Cevap: Şuanda stoklarımızda yok yeni yılla beraber yeniden üreteceğiz(Tahminleri Ocak ayı içinde)

Ben: Üretimi Neta 6500 olarak mı yapacaksınız?
    Cevap: Hayır, 6500 daha önceden çıkarılmış bir üründür, yeni üretilecek ürünümüzün ismi gene 6400 olacak

Ben: Yenilikler ne olacak?
    Cevap: En son sürüm güncellemeli üretim yapacağız. Satış içinse resmi sitemizden takip edebileceksiniz

Ben: Cihazı açık adresinizden bizzat gelip temin edebilir miyim?
    Cevap: Hayır, resmi satış sitemiz Netashop tur oradan temin edebilirsiniz

Ben: Garanti işlemleriyle ilgili nasıl yardımcı oluyorsunuz?
    Cevap: Gene bu numaradan bizlere ulaşıp teknik servise ulaşıyorsunuz onlar size yardımcı oluyorlar (kargolama gönderme yada dilersek bizzat teslim etmek vs.)

Ben: Forumlarda kumandanızın rengi ve kalitesiyle ilgili ciddi eleştiri ve memnuniyetsizlik var bu olayı düzeltmeyi düşünmüyor musunuz?
    Cevap: Bizlerde bu konu üzerinde bir değişiklik/iyileştirme yapmayı düşünüyoruz.

Soru ve cevaplarımdaki kelimeler birebir aynı olamasa da sonuç önermemiz aynıdır Çok kibar ve iyi bir bayanla muhatap oldum kendisine yardımından dolayı teşekkür ederim ve buradan tüm dh kullanıcılarına ilan ederim efem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTRemEreN -- 17 Aralık 2014; 10:16:29 >

• onlar çıkarana kadar biz gittik başka uydu aldık...
  • Bizde kendimizi zor tutuyoruz ne yalan söyleyeyim
    Bakalım idareten Benjamin marka 12 senelik çamur tadında görüntü veren bir alıcı var azdaha sabredelim ve görelim diyelim.
    Siz ne aldınız kaça nerden aldınız bakarsınız bizde beklemez yumuluruz sizin aldığınızdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTRemEreN -- 17 Aralık 2014; 10:12:54 >
  • NETA 6400 2015 üretim olanı satın aldım...

Kumanda aynı çok kötü maaaaaaaaaaaaaaalesef

Kendiliğinden direk tkgs li olan geldi ve 2015 yeni bandrollü,

Ama yazılım 2014 Kasım mıydı Aralık mıydı öyle bişeyden kalma,

Kargo karşıdan ödemeli olarak tarafıma aras kargodan gönderildi ve 8 tl bayıldım (ama sitede belirtilmemiş,şikayet yazdım +kargo yazın insanlar hazırlıksız yakalanmasın diye halende değiştirilen bir şey yok)

Faturam kargomun içinde gönderilmedi ve 8 gündür de gelmiş değil, sürekli mail atıyorum gönderin şu faturamı diye,

Ben aldım 179 a şuan itibariyle baktım olmuş 199TL

Görüntü kalitesi ve stabillik gayet başarılı

Sitenin elden geçmesi diğer yazdığım sorunlarının çözülmesiyle başarıyı sürdürme aksi halde tökezleme görülüyor efem...

*Edit: Faturamın gecikme sebebi sistemsel arızaymış. En başta söyleselerdi zaten problem yapmazdım ama faturam oluştuğu gibi de gönderdiler gayet temiz bir zarf ilen ve personel çok ilgili sağolsunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTRemEreN -- 23 Şubat 2015; 12:55:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTRemEreN

NETA 6400 2015 üretim olanı satın aldım...

Kargo karşıdan ödemeli olarak tarafıma aras kargodan gönderildi ve 8 tl bayıldım (ama sitede belirtilmemiş,şikayet yazdım +kargo yazın insanlar hazırlıksız yakalanmasın diye halende değiştirilen bir şey yok)

Faturam kargomun içinde gönderilmedi ve 8 gündür de gelmiş değil, sürekli mail atıyorum gönderin şu faturamı diye,

Sitenin elden geçmesi diğer yazdığım sorunlarının çözülmesiyle başarıyı sürdürme aksi halde tökezleme görülüyor efem...

Resim at resim.

• Bu konuda mesajımız bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ExTRemEreN

NETA 6400 2015 üretim olanı satın aldım...

Resim at resim.

ilk defa atmış olduğunuz bir mesajı 500milyonuncu kez söyler gibi söylemeyiniz önce rica ediniz efem insanlar bazen bazı ayrıntıları unutabilir kii bu zorunda olduğum bir ayrıntı değil bile...fırsatım olursa yaparım zira ürünü babama aldım kendi evimde mevcut değiller. ürünün kendi görüntüsü birebir öncekiyle aynı zaten,kumandasıda...

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.