Şimdi Ara

Tommy Hilfiger Men's 1710294 Saat $59.53 ( saat&saat fiyatı 615 TL ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
11
Favori
14.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu amazon.com giyim ürünlerini türkiye'ye göndermiyor mu? aşağıdaki ürünü almaya çalıştım, belirttiğim adrese gönderemiyoruz diyor.
    http://www.amazon.com/dp/B0052WBRH6/ref=twister_B0018OR118
  • Siz burada tartışırken saat 104 dolara çıkmış fiyatı. 59 dolardan alanlara hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de katılıyorum bu yorumlara çünkü giyim firmaları fason ürettiriyorlar. 15 sene önce böyle bir saat alınmıştı bana, 3 ay anca götürdü beni. Saatçiye götürünce "bu mekanizmayı ancak saati aldığın yer yapabilir" deyip beni ortada bırakmıştı. O yüzden işi sadece saat yapmak olan şirketlere yönelmekte fayda var.
  • desu noto D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, deneyimini aktardığın için. Şimdi daha da netleşti. Peki Seiko,Pulsar haricinde fiyat olarak uygun ve kaliteli saatler üreten başka hangi markalar var?
  • ingilizcem olsa alışveriş yapacağım da yok maalesef.
  • Selam hocam aldığınız invicta saatin modeli nasıl acaba? Kaça aldınız ve kac günde geldi. %100 orjinal ürünleri degilmi? Bende amazondan invicta saatleri takip ediyorum gerçekten çok güzel modelleri var.biraz bilgi ve foto eklersen sevinirim.

• Ürün alan arkadaşlar fiyatları kontrol etsinler bazı ürünlerde düşüş var.
    http://www.amazon.com/gp/product/B004FGFB2W/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    Bu saatten alan olduysa fiyatı 64,99'dan 47,99'a düşmüş
    Chatten yazıştım, aradaki 17 usd farkı iade edeceklerini söylediler.
    Düşünenler varsa 48 usd bu saat için çok iyi fiyat.
  • illegalite İ kullanıcısına yanıt
    495 usd den 48 usd düşmesi bana biraz garip geliyor. Orjinalligi konusunda.

• cenko1905 C kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda Amazon çakma ürün satmaz dedi birkaç arkadaş.
    Bu fiyat için de riske girmeye değer geldi bana.
  • cenko1905 C kullanıcısına yanıt
    resim koyamıyorum ama model no 17744
  • bu tommy'nin saatlerinde hiçbir cacık yok. sırf marka ve ülkemizdeki vergi oranları yüzünden 100-200 liralik saatleri 600 liraya Türkiyede satıyorlar.

bende birtane görmüştüm türkiye fiyatı yani saat & saat garantili yazıyordu fiyatı 600 tl. Amazonda aynı saat 200 liraydı.
  • Tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar,
  • Teşekkürler peki kargo ne kadar sürede geldi. Orjinal ürün degilmi?

• 9 günde geldi...satıcı amazonun kendisi.595 dolarlık saat 60 dolara gelmişti..ürün sahteyse amazon sitesini kapatsın gitsin.geçen sene 10 günlüğüne abd ye gitmiştim, ross diye bir avm vardı ucuzcu.giym-kuşam üzerine..arkadaşa sordum bu michela korslar, kenneth cole lar sahte olabilir mi diye.Arkadaş burası türkiye değil anında çizerler diye yanıt vermişti.Abd den bildik yerlerden sahte ürün gelmez..
  • Anladım cevap için teşekkürler.

• Gördüğüm kadarıyla indirim bitmiş. Başka indirimde alınabilecek şık saat varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuzlu Çubuk -- 19 Aralık 2014; 21:15:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuzlu Çubuk

Gördüğüm kadarıyla indirim bitmiş. Başla indirimde alınabilecek şık saat varmı?

http://www.amazon.com/gp/product/B004FGFB2W/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu saat varmış. Daha kaliteli ve daha ucuz

• tommy hilfiger saatim geldi, çok şık...beğendim..
  • Hayırlı olsun

• Arkadaşlar bende bir hafta önce linkteki saaati aldım.Gerçekten beklediğimden güzel bir saat çıktı.Genelde safir kristal camlı ve metal kordonlu saat almaya özen gösteririm.Yıllar geçsede gösterge camında çizik olmayınca saat hep yeni gibi duruyor.Flame fusion gösterge camı da safir kristal ayarında ve güzel duruyor.İlk defa siyah ve siyah kordonlu saat alıyorum.İnşallah çizilme sonucu altından gümüş renk çıkmaz.Gümüş regini seçerseniz daha uzun süreli kullanacağınız kanaatindayim.Ben aldığımda ülkemize gönderimi vardı.Şuan aldığım renkte Tükiye'ye gönderm yok ve 130 $ olmuş.Ben 89 $ a almıştım.
    http://www.amazon.com/gp/product/B002TSBTEW/ref=shptrk_scth

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.