Şimdi Ara

Tommy Hilfiger Men's 1710294 Saat $59.53 ( saat&saat fiyatı 615 TL ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
11
Favori
14.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazon birtek kitap dvd falan gönderiyor diye biliyorum Türkiye ye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superminator

Kargo dahil 77 dolar ediyor. Dolar da 2.3 lira olarak hesaplanırsa 177 lira ediyor. Kargosuyla bile çok çok uyguna geliyor.

ne uygunu ya bi saate 200 lirami verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Orijinalden alıntı: superminator

Kargo dahil 77 dolar ediyor. Dolar da 2.3 lira olarak hesaplanırsa 177 lira ediyor. Kargosuyla bile çok çok uyguna geliyor.

ne uygunu ya bi saate 200 lirami verilir

Ben uygun derken, buradaki fiyatına bakarak dedim. Ama sen de haklısın kendince.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

O fiyata seiko kinetic varsa her modelden birer tane alayım

Seiko 5 var hem de bir sürü model, amazonda degil bizdeki acık arttırma sitelerinde bile bolca var
  • Sabahtan beri ağlaya zırlaya kargoyu sildirdim ve saatide 30dolar'a aldım

şaka şaka
  • Saatlerle ilgili bilgi sahibi olmayan arkadaşlara önerim quartz mekanizmaya sahip bir saate(moda markası veya değil) 100 liradan fazlasını vermemeleridir.
  • Forumun saat ihtiyacı yıllardır hiç azalmadı, saatleri çabuk bozuyorsunuz galiba
  • saatin sahte olma ihtimali var tarih kısmına dikkatli bakarsanız amazondaki saatin tahriş olmuş ve sonradan boyanmış gibi saat ve saatle yanyana bakarsanız söylediğimi anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Turq

Valla beyler http://www.amazon.com/gp/product/B00BOVD4ZM/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
    ben bunu aldım sizin gazınıza gelip. 17,5 dolar civarı kargo geldi.iptal ettim siparişi.müşteri temsilcisine bağlanıp şarladım. kargo beleşe geldi.
    bu gümrüğe filan takılmaz değil mi? ilk alışverişim amerikadan.
    birde ben dolar üzerinden ödeme talep ettim kredi kartında sıkıntı çıkmaz herhalde

Aldıgınız saat 82 dolar . Gümrük Vergi istisnası 75 euro. 1.24 le çarpalım.(su anki euro dolar paritesi) etti 93 dolar. Yani kurtardınız vergiden. Saat te guzelmiş hayırlı olsun

• Amazondaki saatlerin replika olma şansı varmıdır? Bir ara öyle bir link vardı bununla alakalı

• Ücretsiz kargo için amazondan istekte bulunanları eleştirenlere toplu cevap: meksika ve singapura ucretsiz gönderiyorlar. Demek ki olabiliyor. Turkıye de yaşayanın gunahı ne? Siz haksızlıga ses çıkarmayın odeyin kargo parasını. Ama karşı çıkanı da eleştirmeyin

• cenko1905 C kullanıcısına yanıt
    Olabilir neden olmasın ,bazıları amazon yapmaz etmez diyor ama o kadar ürün içinde ne kadarını kontrol edebiliyor soru işareti.
  • 600 kusur demiş saat and saat? gerçekten insanlar o fiyatı veriyor mu bu saate ? ne otomatik ne kristal cam ne de aman aman bir marka..hiç bir özelliği olmayan bu saate verilecek en yüksek rakam anca 150-160 olur..
  • Hocam bence f/p oranı yok bu saatin, zaten giyim markalarının saatlerine sicak bakmıyorum, tabiki zevk meselesi ancak bence seiko, invicta, tag heuer, bulova, vb markalar varken th çok fos kalıyor

• arkadaşlar amazondan alınan saatlerin türkiyeye gelmesi için max. kaç dolar olması lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenko1905

Amazondaki saatlerin replika olma şansı varmıdır? Bir ara öyle bir link vardı bununla alakalı

Yoktur. Amazon'un nasıl bir firma olduğunu anlamadiginizi düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben bir kere kargoyu indirmelerini istedim adama mantıklı sebepler sundum. Tabi kargonuz bedava olacak cevabı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Olabilir neden olmasın ,bazıları amazon yapmaz etmez diyor ama o kadar ürün içinde ne kadarını kontrol edebiliyor soru işareti.

Zamanında İsviçre'deki resmi bir Rolex bayisinin sahte Rolex sattığı ortaya çıkmıştı, bu yüzden imkansız diyemem ama amazon'un kendi sattığı ve replica vb. yazmayan bir saatin sahte/replica çıkma olasılığı imkansız yakın bence.
  • Bileğim ince olduğu için saat takmaya yanaşmadım ama artık almak istiyorum En azından kışın fazla sırıtmaz.

İlk önce dikkanlardan deneyip sonra mı sipariş vereyim yoksa saatlerin de ölçüleri falan var mı ?
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Kordon boyunu herhangi bir saatcide yaptirirsiniz fakat büyüklük olayını denemenizde fayda var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.