Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Donmalar yoktu sıfırladım kullandım sorun olmadı konum açarken dondu 1 kere başkada donma falan dolaşırken yaşamadım

Bide telefon çalarken sesinde robot gibi ses gelme oldumu hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamana kadar gelen güncellemeler...

OS updates:

10.0.10586.218 OS update (April 2016) for Lumia phones with Windows 10. Key improvements in this release include:

Reliability, performance and stability improvements.
    Support for Visual Voicemail on Dual SIM phones.
    Improvements for Bluetooth connectivity, including the reliability of connecting to and staying connected with Bluetooth devices.
    Fix for a problem that caused audio playback to get occasionally interrupted in Groove Music and other music apps when phone display was turned off.
    Improvements for Microsoft Edge browser, including support for configuring a prompt before a file download occurs, support for background downloads, and a fix for a problem where opening a link from an another app wouldn’t load the web page.
    Reliability improvements for Cortana reading text messages aloud and usability improvements for Quiet Hours feature.
    Improvements for Store reliability, including a fix for a problem that prevented some apps from being updated and installed.
    Fix for a problem that occasionally caused some apps to show blank tiles after upgrading from Windows Phone 8.1.
    Improvements for PC connectivity via USB on some phones that were upgraded from Windows Phone 8.1.

10.0.10586.164 OS update (March 2016) for Lumia Phones with Windows 10. Key improvements in this release include:

Improvements for the reliability of app notifications, including text messages and alarms not ringing as scheduled.
    Improvements for text message backup to reduce data and battery usage.
    Fixes for Microsoft Edge with address bar suggestions showing late or persisting during navigation, “Close all tabs” not closing all tabs, and Word Flow on the address bar not functioning as expected.
    Fix for a problem where the Microsoft account was not detected by the Outlook Mail, Outlook Calendar and People app. Attempting to add a new contact in this state caused the People app to crash for some users.
    Fix for a problem that caused the Wi-Fi connection to temporarily switch off after prolonged use for some users.
    Fix for a problem that caused first-party app updates to fail to install successfully for some users, leaving the apps in state where they cannot be launched.
    Improvements for battery usage, Bluetooth connectivity, and OS reliability.

10.0.10586.107 OS update (February 2016) for Lumia Phones with Windows 10. Key improvements in this release include:

Reliability and stability improvements.
    Bluetooth connectivity improvements with car and other accessories.
    Microsoft Edge improvements to PDF rendering and navigation.
    Improvements for battery usage with Iris Recognition for Windows Hello.
    Update system improvements to fix a situation where some users had phone software updates and app downloads stuck at 0% for extended time periods.
    Change to update system to now require phone to be plugged into a charger when downloading and preparing phone software updates.
    Fix for a problem causing erroneous low storage prompts for some users when trying to download phone software updates.
    Fix for a problem that caused some phones to get stuck on BitLocker Recovery screen after a reset.

10.0.10586.29 OS update (December 2015) for Lumia Phones with Windows 10. Key improvements in this release include:

Improvements for Bluetooth connectivity.
    Auto-completion in Microsoft Edge browser has been updated to allow users to more easily edit the end of the URL in the address bar. Also the stability and performance of the browser has been improved.

Firmware updates:

01078.00038.16082.360xx firmware release (March 2016) for Lumia 950/950 XL. Combines fixes included in 01078.00038.16025.390xx firmware and 10.0.10586.107 OS update to factory and repair channels (including Windows Device Recovery Tool). Not available via Over-The-Air (OTA).

01078.00038.16025.390xx firmware update (February 2016) for Lumia 950/950 XL. The availability of this update may depend on your phone model, region or network service provider. Key improvements in this release include:

Stability fixes.
    Improvements for GPS reliability.
    Improvements for call audio quality.

01078.00027.15506.020xx firmware update (December 2015) for Lumia 950/950 XL. The availability of this update may depend on your phone model, region or network service provider. Key improvements in this release include:

Stability and performance improvements.
    Improvements for SD memory card support.
    Improvements for automatic display brightness settings.
    Fix for a camera problem that was causing noisy images in low-light conditions for some users.
    Fix for a 4K video problem that was causing stripes to show up while playing back recorded videos for some users.

01078.00037.16082.410xx firmware update (March 2016) for Lumia 550/650. The availability of this update may depend on your phone model, region or network service provider. Key improvements in this release include:

Stability and quality improvements.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 8 Mayıs 2016; 0:02:24 >

• Yazılımla firmware kafa kafaya gitse en fazla yazılımdan 1 hafta sonra sonra gelse firmware. Son firmware içinde de 01078.00038.16082.360xx içinde 107'nin gömülü olarak geldiği gibi son yazılım gömülü gelse ve 1520, 930, 640'lar da bu olaya dahil edilse, yani o telefonlara da en azından 1 firmware gelse windows 10 sürücüleri yüklü, bir daha gelmese de olur, en azından 1 windows 10 uyumlu firmware verseler iyi olacak da, 50 tane ülke 500 tane varyant var, uğraşmak mı istemiyorlar nedir. Redstone 1520 tayfasına geldikten sonra firmware verdiler verdiler, vermediler ümidi kesmek lazım o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Zaten bir anten çipi 50 ülkeyle uyumlu. Bence tembellikten başka bir şey değil. En azından kendi cihazı 640'a versinler.
  • Şimdi firmwareyi yazılım üzerine inşa ediyorlar ya, 1520 gillere son, yani redstone güncellemesini verdikten sonra bunlara 1 firmware verelim diye düşünüyorlardır belki. Ya da düşünmüyorlardır. Yazılımı veriyorsan firmwareyi de vermen gerekir. O konuda Microsoft'u haksız buluyorum.

• http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/304509/facebooka-turk-rakip-events-here

4:25
    "Windows Phone'da bir düşüş olduğu için bizim gibi genç kanları bulup onları yetiştirmek çabasındalar. Böylelikle sistemi daha da büyüteceklerine inanıyorlar. Ben de bu yolda onlara katkı sağlamaktan çok mutluyum."

adam ios'a geliştirmiş, ms'ye göstermiş ms de desteklemiş adam da win 10'a da çıkartacak şimdi.

işte böyle büyüyecek bu platform.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 8 Mayıs 2016; 10:12:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O genç dimağlar umarım en kısa zamanda diğer mağazalarda en çok kullanılan 100-200 uygulamayı da bu sisteme portlar. Yoksa bu sistem cortlar. Uygulama sahibi firmalar bu sistemi pek takmıyor. Dün telefoncu 735ime 100₺ verdi. Uygulama sıkıntısı var, bu cihazların amacı uygulama zaten, dedi adam. Aynı fikirdeyim. Twitterın videolar oynatması hatası yüzünden 15 günde 2 gb internetimi yedi lanet. Hayır, amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok ki. Madem amacınız her konuda insider yetiştirmek, niçin bize bunu söylemediniz. Ben insider değilim, son kullanıcıyım. Almazdım bu ucubeyi o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşımda 950 xl var telefonu aldıktan sonra ekranını çatlattı ancak ön ekran sanırsam yani içerisininde bi sorun olmadı uygun bi fiyat çıkardı servis ve yaptırdı telefonu.
    Daha sonra telefonu teslim alınca ön kameranın çalışmadığını farketti, tüm güncellemeleri yaptı telefonun ancak bi çözüm alamadı. Şuan telefonunda 218 sürümü var, firmware olarak 00025 li bir sürüm var yukarıda 00027 lik bi sürüm var.

Fikri olan var mı yoksa servis mi bozmuş telefonu ?
  • alm.oz A kullanıcısına yanıt
    Olduğu gibi servise verin sakın tamircilere bırakmayın.Bir de sorunuz çok saçma,biz buradan on kameranın arkadaşınızın mı yoksa servisin mi bozduğunu bilemeyiz ki hocam

Güncel firmwareyi bununla kurun. Beraberinde 107 de kurulacak. Sonra 218'i yükleyin.

Lumia Phone Test Application 6.1.38

http://download-fds.webapps.microsoft.com/supportFiles/phones/files/recovery/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

- Minor bug fixes.

• Arkadaslar merhaba bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim ( Diger konuya da yazdım ama cevap gelmeyince buraya da yazmak istedim )
    *Insider programına dahil olduktan sonra ileriki dönemlerde yeni gelecek W10 güncellemeleri yine ayarlar>güncelleştirme bölümünden mi yapılıyor ? Yani insider programından tekrar bişi yapmak gerekiyor mu ?
    *Outlook a 3 mailim tanımlı. En çok baktığım mailim programı her açtığımda ilk o ekrana gelsin istiyorum ama yapamıyorum.
    *Android 6.0daki gibi uygulamalara verilen izinleri görüp değiştirebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

Olduğu gibi servise verin sakın tamircilere bırakmayın.Bir de sorunuz çok saçma,biz buradan on kameranın arkadaşınızın mı yoksa servisin mi bozduğunu bilemeyiz ki hocam

Merhaba,

Arkadaşım telefonu düşürür düşürmez tüm fonksiyonlarını kontrol etmiş, ve çalıştığını gözlemlemiş tek sıkıntı ekrandı. Yazılımsal bir sorunsa biz çözmek istiyoruz 1 ay daha servis beklemek istemiyor arkadaş

@e-Militarist

Çok teşekkürler deniyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADANAL1

Arkadaslar merhaba bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim ( Diger konuya da yazdım ama cevap gelmeyince buraya da yazmak istedim )
    *Insider programına dahil olduktan sonra ileriki dönemlerde yeni gelecek W10 güncellemeleri yine ayarlar>güncelleştirme bölümünden mi yapılıyor ? Yani insider programından tekrar bişi yapmak gerekiyor mu ?
    *Outlook a 3 mailim tanımlı. En çok baktığım mailim programı her açtığımda ilk o ekrana gelsin istiyorum ama yapamıyorum.
    *Android 6.0daki gibi uygulamalara verilen izinleri görüp değiştirebiliyor muyuz?

Hangi mail üzerinde bıraktıysan, bir sonraki girişinde onunla başlıyor program.

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı ?
    windows 10 mobile 10586.218 yüklü sıfırdan kurulum yaptım tel lumia 735.Equaliser,zil sesi yaratıcı,rate your device,lumia motion data güncelleme yaparken dahili hafızayı yap diyor yaptım gene güncellenmedi,hata veriyor.Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    İnşallah yazılımsaldır ama pek sanmıyorum siz bir e-Militarist'in dediği güncellemeyi yapın en iyisi, belki düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli1965

Arkadaşlar bir sorum olacaktı ?
    windows 10 mobile 10586.218 yüklü sıfırdan kurulum yaptım tel lumia 735.Equaliser,zil sesi yaratıcı,rate your device,lumia motion data güncelleme yaparken dahili hafızayı yap diyor yaptım gene güncellenmedi,hata veriyor.Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Aynı hata bende de mevcut,telefonu W10'a güncellerken hafıza kartını çıkartıp güncelleyince geçmişti.Sonraki güncellemerimde(Defalarca 8.1'e döndüm )bunu yapmadım ve sorun bende de var.Üşendim açıkçası.

• 950 XL içinden çıkarttığım sistem uygulamaları (oem) şuradalarhttp://app.box.com/s/h08zle7mzlrj8r6l4k0o7nfhus3thsix

• Merhaba Arkadaşlar,
    Uzun zamandır farklı platformda olup şu anda iostayım.
    Şu anda ne durumda WP?
    Market yine aynı mı gelişme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Merhaba Arkadaşlar,
    Uzun zamandır farklı platformda olup şu anda iostayım.
    Şu anda ne durumda WP?
    Market yine aynı mı gelişme var mı?

Merhaba,marketteki uygulamalar 8.1'e göre çok daha kaliteli ve işlevsel,hangi uygulamaların olup olmadığını merak ediyorsanız Microsoft'un sitesinden Mağaza bölümünden bakabilirsiniz.

• Herşeye eyvallah Tamam... Ama şu onedrive konusunda attığı kazık Microsoft un yenilir yutulur gibi değil. 5 gb depolama alanına ne kadarcık fotoğraf ve video sığarki... Çok zor bir şeymiş gibi verdiği 15 gb fotoğraf hediyesi ve 15 gb alanı sorgusuz sualsiz bir kalemde sildi şeref yoksunları... Ayıp arkadaş gerçekten ayıp. Google sınırsız fotoğraf depolama veriyor siz 30 gb ı çok gördünüz kullanıcılarınıza... Bunun adı terbiyesizlik başka bir şey değil...

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.