Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MR. H

Yabancı bir forumda TechEd 2014 ü tekrar izleyen bir kullanıcı aşağıdaki görüntüyü yakalamış. Ancak şuan için bir konsept gibi gözüküyor.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Ben de tek platform olacağı için böyle olacağını düşünüyorum. Güzel olacak.

• Tasarım olarak demiştim. Karoların arka plan zemin renginin sınırlı sayıda seçenek yerine renk paletinden istenilen renk olarak seçilebilmesi ve etrafına çerçeve yapılabilmesi gibi birşeyler olursa (sanırım o da 3rd party yazılımlar ile çözülebilir) gerçekten daha albenisi yüksek bir arayüze kavuşmuş olacağız.

Sızıntılar için büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Gözüm kulağım sende hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Tasarım olarak demiştim. Karoların arka plan zemin renginin sınırlı sayıda seçenek yerine renk paletinden istenilen renk olarak seçilebilmesi ve etrafına çerçeve yapılabilmesi gibi birşeyler olursa (sanırım o da 3rd party yazılımlar ile çözülebilir) gerçekten daha albenisi yüksek bir arayüze kavuşmuş olacağız.

Sızıntılar için büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Gözüm kulağım sende hocam

Aslında bu o kadar önemsenecek bir durum olmayacak wm10 sonrası. Sonuçta saydam tile lara geçilecek rengin ne önemi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende buna benzer bir arayüz ile gelecek diye tahmin ediyorum
  • pc için yeni sürüm ne zaman gelıcek
  • Sanırım 25 Ocaktaki etkinlikte belli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke şaşırtsada kararlı olarak verse Microsoft ne ka güzel olur.

• Windows 10 tüketici ön izleme sürümünün Ocak ayında yayınlanabileceği belirtiliyor. Mobil tarafta da bu tarihe paralellik gösterilebilir belki.

• Şu karolar arası boşluuğu azaltsınlar ya. Aradan bildigin tren geçiyor.
  • Coklu uygulama ekrani ve arka planda calisan uygulamalari daha islevsel yapsalar.Birde farkli işlevsellik getirseler yeter de artar bile.İe yi de duzenlemeleri şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • foto için klasörleme. mesela klasör olusturu çekilen fotoları buraya kaydededileblim.

kamerada yüz tanıma olmalı kesinlikle.
  • İnşallah bildiklerimizi unutturur Windows10
  • Windows 10 da bazı ikonlar güncelleniyor. Bu ikonların telefon ile daha ilgili olduğunu düşünürsek yeni Windows Mobile ikonları da diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 18 Aralık 2014; 9:24:29 >
  • Ooo Mr.H. Konuyu açmış yeni gördüm çok sevindim demekki sorunlar çözülmüş yönetimle.Artık wp 10 ile uçuş zamanı Hayırlı olsun artık dandıroid ve ios'a korku 😱 salmak lazım. Umarım Microsoft wp10 ile istediği devrimi gerçekleştirir yoksa işi çok zor olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpaceGrey -- 18 Aralık 2014; 16:13:57 >
  • Merakla bekliyoruz, youtube'da bir sürü tasarım var ... gelişmesi şart...1520 gibi bir dehanın gerçekten bir şeyler yapması gerekiyor...

400tl'Lik wp phone ile 2000Tl'lik ekran büyüklüğü dışında aynı tecrübeyi sunuyor orda biraz tuhaf hissediyorsun
  • Nawzil bombayı kurdu kaçtı. Canlı karo boyutları olması yüksek ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 19 Aralık 2014; 23:37:42 >
  • 4x4 karo boyutuna ait bir örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 20 Aralık 2014; 1:30:38 >
  • Htc 8x bu guncellemeyi alir mi ?

• Geçen sene gibi olursa 15 gün sonra vermişlerdi bence Şubatın ilk haftası gelir

• Fotoları kolayca klasörleuebilmeilşyiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.