Şimdi Ara

KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün 1 ay önce almıştım.Yanında extra 3 saklama kabıda almıştım.225 tl gibi bir ücret ödedim.Faturasını bulamadım ancak kartla ödeme yapmıştım tarihine bakıp ordan istediğiniz bilgileri verebilirim.

Ürünü aldıgım gün kargoyla dükkanıma geldi onun harici bir kere bile dışarı çıkarmadım.Saklama buzluklarını 1 kere dahi kullanmadım sogutmadım.Ürünler ve çanta sıfır gibidir. Ürünlerde hasar ezik çarık kesinlikle yoktur.Çanta da kendini salma eksik olan bir parçası vs. yoktur.

Kasgurunun orjinal sitesinden alışveriş yapılmıştır.Kasgurudan nasıl sipariş verildiğinde çanta elinize ulaşacaksa aynı temizliktedir.

Resimlerini çekmediğim için koyamadım çok isteyen olursa whatsapp vs ile yollarım .. Çünkü kullanılmamıştır..

Ürün içeriğinde Çanta + Shaker + Sporcu Matarası + 3 Yemek Kabı + 2 jel + 2 Vitamin Kutusu vardır sitesinden baktıgınızda 199 tl fiyatı mevcuttur.

Benim istediğim ücret 100 TL dir. İzmir içi elden teslim diğer yerlere kargoyla gönderim yaparım.Get ilan açabilirim altı üstü konuşulur .. KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI - REVIZE GELDI FIYAT INDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salikocan -- 31 Aralık 2014; 7:53:33 >

• Fiyat indirilmistir nakit ihtiyacindan tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip
  • Hala satılık ise alabilirim cantayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.