Şimdi Ara

Yavaşlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese.3-4 gündür internette yavaşlama var daha önce böyle birşey yoktu hız testi yaptığımdada herşey normal gözüküyor fakat bir film bile izlettirmiyor.Sorun genel mi? yoksa sadece bende mi var.

• Başka bir bilgisayar ile denedinizmi?

Dns değişikliği yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir cihaz ile denediniz mi?
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Denedim aynı ondada şöyle oluyor hız 200 -300 ile indirme yapıyor birden 500 750 filan oluyor 900 lere çıkıyor sonra iniş oluyor geri böyle dolaşıyor eskiden 850 ile 950 arasında değişiyordu hep indirme ve videolarda da donma oluyor 360p'de bile rahat değil
  • Ra06 kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzü sayfasından DSL Hat değerlerini atarmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Modem arayüzü sayfasından DSL Hat değerlerini atarmısınız.

ben atayım onun yerine aynı sorun bende de var

Yavaşlama sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 15 Aralık 2014; 23:01:37 >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda sorun düzeldi gözüküyor herşey normale döndü umarım tekrar sıkıntı çıkmaz
  • Hocam bende de kaç gündür aynı sıkıntı var, internetin yavaşladığını düşündüğüm an amd driver indirmeyle deniyorum ve sn/5 mb olması gerekirken sn/1.500 kb'de sürünüyor, Müşteri hizmetlerini aradığımda hıztesti yapın, yaptığımda 50 mbps çıkıyor ve öyle çıkıyorsa sorun yoktur, bilgisayarınızda, tarayıcınızda yada başka birşeydendir diyip aradan sıyrılıyorlar, ne kadar bilgisiz müşteri temsilcileri var anlamıyorum ki!!
  • Sp4rtacus kullanıcısına yanıt
    Evet çok haklısınız tam olarak yardımcı olmuyorlar 1 kaç birşeyi ezberlemişler her sorunda bunları uygulayın diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ra06

Evet çok haklısınız tam olarak yardımcı olmuyorlar 1 kaç birşeyi ezberlemişler her sorunda bunları uygulayın diyorlar

Aynen. Ezbere konuşuyorlar, dns ayarlarınızı kontrol edelim, o olmazsa virüs programını iptal edip hız testi yapalım falan filan, zaten torrent'le ilgili hiç alakaları yok, kendi çapımızda torrenti hızlandırabildik. Anlamıyorum internette yavaşlık var ama bunu kanıtlayamıyoruz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

quote:

Orijinalden alıntı: Ra06

Aynen. Ezbere konuşuyorlar, dns ayarlarınızı kontrol edelim, o olmazsa virüs programını iptal edip hız testi yapalım falan filan, zaten torrent'le ilgili hiç alakaları yok, kendi çapımızda torrenti hızlandırabildik. Anlamıyorum internette yavaşlık var ama bunu kanıtlayamıyoruz bile.

+1 ttnetten geçtim iyi diye daha beter yav

• Yok hocam ttnet daha beter ya yine superonline'ın bu sorunu gelip geçici
  • Ra06 kullanıcısına yanıt
    Fiber değilse bir fark olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.