Şimdi Ara

MX Player beta olarak Windows Phone platformuna geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MX Player beta olarak Windows Phone platformuna geldi

Android tarafının en popüler medya oynatıcılarından birisi olan MX Player, Windows Phone platformu için de beta olarak deneme sürecine başladı. 

Uygulamanın neler sunduğu açıklanmamış ancak Android tarafında donanım hızlandırması, çok çekirdekli çözücü, zoom gibi özellikleri mevcut. Ayrıca DVD, DVB, sub, psb, txt, pjs, vtt, mpl gibi uzantılara da destek sağlanıyor. 

• Beta sürecinden çıksın, indiririm belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu uygulamaya androidin üçte biri kadar uğraşsalardı bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok sükürki android kullaniyorum.Şu program bile daha yeni gelior

• hayırlı olsun gelişmekte olan ve hala gelişmekte olan, gelişecek olan bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Beta sürecinden çıksın, indiririm belki.

Keşke ekrem71'de beta sürecinden çıksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

Cok sükürki android kullaniyorum.Şu program bile daha yeni gelior

Aynen, WP almamak için başlı başına sebep.
  • Önemli yani olmazsa olmaz uygulamalarda açıkların daha hızlı kapatılması lazım. Mx yeni geliyorsa wp ye, gerçekten halen önemli açıklar mevcut wp işletim sisteminde demektir.

• ekrem71 lütfen şu haberleri biraz erken yap. beta gipi adamsın program tam sürüme geçiyo sen hala beta haberini yapıyorsun

• İstanbuldan Hatay a geldim. 3g ile 2si1 mobilite programlarını indirip mx player da izliyorum. Malum galaxy mini 2.3.6 sürümü videoyu açmıyor. Açıyor da donanımsal kod çözücü olmadığı için sadece ses geliyor videoyu oynatırken. Böyle eski cihaza bile mx player yükleniyor ise wp bitmiş demektir. Güzel oynatıcı donanımsal kod çözücüsü ile görüntü de geliyor. Her zaman yazdığım gibi Microsoft yönetimi bu işleri bıraksın. Firmanın durumu hiç te iyi görünmüyor. Telefon ürettirmek kolay fakat işletim sistemi geliştirmek hiçte kolay değil.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Mx olmayınca niye açık olsun? Ona ihtiyaç bırakmayan bir player çok uzun süredir var.

Açık var da, örnek saçma ve yanlış.

• Bence androidin en iyi playeri. Ayrıca bu bile yeni geliyor WP ye. Yazık gerçekten yazık geliştirici seçeneği çok az. Ayrıca bazen uygulamalar çıkıyor daha sonradan WP ye gelecek deniliyor oda ne zaman? Her zaman diyorum microsoft bir çeyrekte kazandığı paranın %1-2 sini geliştiricilere teşvik etse su an çok iyi bir durumda olabilir.

• Utku kullanıcısına yanıt
    Mx kullanmadın sanırım. Kullanmadığın uygulama için konuşman asıl saçma olan. Mx player en iyi oynatıcıdır. Ve bunun wp sistemine yeni geliyor olması çok geç kapanan bir açıktır.
  • Mx tam surum olacak haberi yeni yapılyor

• En iyi video player uygulaması.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalıyosun sen?

Peki sen moliplayer kullandın mı?

Anlatsana bana MX'in neden en iyi player olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 15 Aralık 2014; 13:28:59 >
  • Altyazı için ccplayer'ı buldum. Bundan daha iyisi var mı? (Ücretsiz olarak)
  • En iyisi çünkü açıklamasında MX player best video player diyor. Yani türkçesi en iyi video oynatıcı.

• Hayret gözlerim başlıkta nihayet yazısını aradı ama nihayet bulamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Ne saçmalıyosun sen?

Peki sen moliplayer kullandın mı?

Anlatsana bana MX'in neden en iyi player olduğunu.

Buradaki 10 yorumdan 7 si benimkine benzer düşünceden bahsediyor, bu miço gelmiş sayıklıyor. Yav he he hadi başka kapıya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.