Şimdi Ara

Lg Türkçe Klavye İçin Mail Atıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lg Türkçe (qwerty) desteği olmadığı için mail atıp durumu anlatmamız gerekli ve bu neden ile İngilizce ilgili bir mail attım maili sizler ile paylaşıyorum atan arkadaşlar bu durumu attık diyerek yazarlarsa konuya isimleri toplayıp toplu bir imza kampanyası bile başlatabiliriz. Para verdiğimiz ürünün bu desteği olması gerek. Türkçe Türkçe Klavye ile yazılır diyerek saygılar sunuyorum.
    1. Taslak

Dear LG,

We are the owners of LG Model G3, G2 etc. and we have some problems of the usage of these phones. The specific letters in Turkish like Ş,Ç,Ğ,I are defined on other mobile phones(Samsung, HTC, Apple etc.) in keyboard option but LG Phone is not supporting to this option. As Turkish users we would like you to define a turkish keyboard for the people who speaks and writes in Turkish.

We will appreciate if you turn back us with solving this problem.

Thanks in advance.

( AD SOYAD )
    2. Taslak

Dear LG Family,

Not only quality, performance and estethics of the products, but the philosophy of “Customer-Value Creation” and “People-Oriented Management,” made us choose LG Over the competitors As loyal LG customers from Turkey, we love our LG. We would like to raise a concern. We purchased LG G3, LG G2 product and found out that even though there is a Turkish language keyboard option, it does not fully support Turkish phonetic letters such as; “Ş, Ç, Ğ. The biggest competitors of LG like Samsung, HTC, Apple etc. have all the letter in their QWERTY. As a point of parity and a fairly easier upgrade to the software, we beleive the talented LG design team can take our input and provide a solution to this matter as we are slightly disappointed. Also, if there is a way to enable and/or install this functionality, can you please provide us the procedure?

Regards,

Buraya isim soyisim gelicek

Lg Türkçe Klavye İçin Mail Atıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satli -- 14 Aralık 2014; 21:47:56 >

• Samsungda tr karakter varda ne oluyor. Marketten klavye indirip kuramayanlar tr klavye kullanıyor. Olsada kullanacağımı sanmam. Market tr klavye dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 14 Aralık 2014; 21:45:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    markette olan uygulamalar kişisel verilerinizi ve banka da kullanılan verileri alıp almadığı ve firmanın ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. İsteyen atsın diye açtım konuyu atmak istemeyenin kendi fikridir.
  • Saka gibi kimse sallamadı...

• hocam ben attım ama sonradan aklıma geldi maili okuyan lavuk türkçe karakterleri göremeyecek şğçİıüö bunların yerine 2 veya 3 karakterden oluşan başka bir şey çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

hocam ben attım ama sonradan aklıma geldi maili okuyan lavuk türkçe karakterleri göremeyecek şğçİıüö bunların yerine 2 veya 3 karakterden oluşan başka bir şey çıkacak

Ins durumu anlarlar tskler

• Destek için göndereceğim. Aşağıdaki baglantidan anlarlar ama zaten ilgilenecek olursalar türkçe karakterleri bulurlar.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/ISO/IEC_8859-9

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Destek için göndereceğim. Aşağıdaki baglantidan anlarlar ama zaten ilgilenecek olursalar türkçe karakterleri bulurlar.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/ISO/IEC_8859-9

O kadar tlfn uretiyorlar anlarlar heralde.

• Eposta adresi neydi yahu?

• lgeir@lge.com ben bunu buldum baska buldugunuz varsa orayada atabiliriz.

• Live chatten de yazabilirsiniz illa mail gerekli d3ğil

• valla bende bu dertten muzdaribim türkçe karakterler çok lazım oluyor ı ş ö ü karakterlerini bencede klavyeye eklemeleri lazım
    türkçe klavye diye bi secenek sunuyorsun klavye türkçe değil sacmalık bence.
  • bu sorunu aşabileceğim üstteki rakamları silmeden kullanacağım kullandığınız bi klavye uygulaması varmı bilmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster58 -- 19 Aralık 2014; 15:31:27 >
  • webmaster58 kullanıcısına yanıt
    switkey klavye var tam istediğin gibi daha iyisi olabilirmi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 19 Aralık 2014; 15:51:59 >
  • SwiftKey kadar mükemmel bir klavye varken çok da önemli değil bence

• madem bu kadar övüyorsunuz bi yükleyip bakalım benim amacım el yazısı diil sadece işlevsel bi klavye
    ama üst kısmında lg de oldugu gibi rakamlar yok bildiğim kadarıyla o klavyede. Rakamlar için ek bi sayfaya gecmek gerekiyor.
  • Türkiye pazarina telfon saticaksin ve singapur vs hepsinin alfabesi olacak Türkyede olmamasi bence bir sacmalik...

• Tek dil bilen biri degilim yukarida yazanlari ben yazdim ama anlamsiz yere program onermek yerine sende msj at. Atmazsanda kalabalik yapma.

• Valla hep birlikte olursa yaparlar diye dusunuyorum samsung da var htc var lg yok applede de var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.