Şimdi Ara

Lumia 1520 vs Lumia 930

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 yıllık Galaxy S2 kullanımım sonrası, bir sonraki telefonumun kesinlikle Android olmayacağına karar verdim. IPhone'a da o kadar para vermek istemiyorum. Babama geçen yıl aldığım Lumia 720'deki stabiliteyi görünce ben de Lumia ya sıcak bakmaya başladım. Donanım olarak birbirine çok yakın olan Lumia'nın bu iki modelinden, hangisini, ve neden tavsiye edersiniz? Şarj/batarya benim için çok önemli olduğundan (Şu an Galaxy S2 yarım gün bile gitmiyor.) sanki 1520 bir adım önde gibi benim için(Biri 3400 mAh diğeri 2420 mAh). Ancak 930'un da sanki kasası ve tasarımı daha iyi gibi. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Merhaba arkadaşlar,

3 yıllık Galaxy S2 kullanımım sonrası, bir sonraki telefonumun kesinlikle Android olmayacağına karar verdim. IPhone'a da o kadar para vermek istemiyorum. Babama geçen yıl aldığım Lumia 720'deki stabiliteyi görünce ben de Lumia ya sıcak bakmaya başladım. Donanım olarak birbirine çok yakın olan Lumia'nın bu iki modelinden, hangisini, ve neden tavsiye edersiniz? Şarj/batarya benim için çok önemli olduğundan (Şu an Galaxy S2 yarım gün bile gitmiyor.) sanki 1520 bir adım önde gibi benim için(Biri 3400 mAh diğeri 2420 mAh). Ancak 930'un da sanki kasası ve tasarımı daha iyi gibi. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ben 930 kullanıyorum..Size şu kadar söyleyeyim 930 1520 nin mini hali gibi bişey..Donanım olarak aynılar ama özellikleri açısından 1520 nin kırpılmış hali..Boyutu sorun olmasa ben de kesinlikle 1520 alırdım..Hem daha ucuz hem daha özellikli..Ama telefondan son derece memnunum..Bütün işimi görüyor..İkisi de sizi pişman etmez ama boyut sorun değilse mantık 1520 den yana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 1520 kullaniyorum harika ötesi bisey.hicbir sikayet edilecek yani yok.istersen satarim siyah full kutulu garantili en fazla 3 aylik oldu daha.

• WP alacaksan illa 930 iyidir.

Ama ben sana birde HTC One E8 ve Xperia Z2 önereyim o fiyat kulvarından.
  • Ben de ikisi arasında karar verebilmiş değilim hala.Şu an Lumia 925 kullanıyorum gayet memnunum ama şarj,boyut ve fotoğraf kalitesinden dolayı 1520'ye geçicem büyük ihtimal.1520 925'in plastik kasalı phablet modeli diyebiliriz çünkü tasarımları aynı.Alüminyum tasarım çoğu zaman daha hoş gözüküyor,925,930...modelleri gibi.Eğer boyutuna alışabilirsen 1520 derim,çünkü batarya ömrü telefona çok büyük bir artı katıyor.

• 1520 öneririm

• küçük ekranlı telefon kullandığımdan 1520 daha cazip geldi hocam bana. 6" olması ve snapdragon 800 olması üstüne üstlük wp stabilitesiyle 1520 derim
  • Merhaba arkadaşlar n11 den Akabemobil den distribütör garantili beyaz renk lumia 1520 yi 1399tl den 111 TL'lik kupon 25 TL de indirim ile 1263 e aldım yanında Cp 613 orjinal kılıfın hediyesi var. Kılıfıda kırmızı seçtim.

Z2 almıştım onu iade edip farklı deneyim yaşamak için bunu aldım. Bir tek market sıkıntılı galiba bende face ve WhatsApp hariç programa ihtiyaç duymuyorum zaten.

Batarya sı nasıldır birde müzik dinlerken dış sesi tok mu ince mi

Son olarak denim güncellemesini nasıl yükleyebilir

• Bu sana kalmış bir durum ikiside pişman etmez boyut sorun olmazsa 1520 alın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Merhaba arkadaşlar n11 den Akabemobil den distribütör garantili beyaz renk lumia 1520 yi 1399tl den 111 TL'lik kupon 25 TL de indirim ile 1263 e aldım yanında Cp 613 orjinal kılıfın hediyesi var. Kılıfıda kırmızı seçtim.

Z2 almıştım onu iade edip farklı deneyim yaşamak için bunu aldım. Bir tek market sıkıntılı galiba bende face ve WhatsApp hariç programa ihtiyaç duymuyorum zaten.

Batarya sı nasıldır birde müzik dinlerken dış sesi tok mu ince mi

Son olarak denim güncellemesini nasıl yükleyebilir

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

WP alacaksan illa 930 iyidir.

Ama ben sana birde HTC One E8 ve Xperia Z2 önereyim o fiyat kulvarından.

Android'e Tövbe ettim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.