Şimdi Ara

Dünyayı geziyorum, rotamı sen belirle, hediye kazan.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
4
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [sizer]Dünyayı geziyorum, rotamı sen belirle, hediye kazan.

En çok oy alınan ülkeye seyahat edilecektir. Konu 1 Ocak itibariyle kapanacaktır. Seyahat tarih aralığı 27 Ocak - 5 Şubat arasıdır.

Vize sorunlarıyla uğraşmamak için, vize gerektirmeyen bir ülke teklif ederseniz sevinirim.

Detaylar:

Çoklu öneride bulunulan mesajlarda, ilk öneri değerlendirilecektir.
    Seçilen ülkede belirlenen tarihler arasında gezilecektir. Başka bir ülke söz konusu değildir.
    Projenin amacı, gezi önerileri almak ve Donanım Haber üyelerini Gezmeye teşvik etmektir.
    Gezi bütçesi 5.000 TL bütçe ile sınırlandırılmıştır. Bu bütçeye ulaşım giderleri de dahildir.
    Proje sırasınca gönderilecek hediyeler Donanım Haber sorumluluğunda değildir.

Kurallar:

En çok öneri alınan ülkeye seyahat edilecektir.
    Tercih edilen ülkeyi öneren üyeler arasından yapılan çekiliş ile üyelere o ülkeden hediyeler alınıp, Türkiye'den kargolanacaktır.
    Tercih edilen ülkeyi öneren üyeler arasından hediye alamayan üyelere çekiliş ile DH T-Shirt'i gönderilecektir.
    Tercih edilen ülkeyi öneren üyeler arasından T-Shirt'i alamayan üyeler arasından yapılan çekiliş ile " Yazdığı mesajı o ülkede kartona bastırıp, resimleme " imkanı sunulacaktır.
    Seyahatim boyunca gezeceğim rotayı siz belirleyeceksiniz.
    Seyahatin tamamı DH Tshirti ve mevsime göre ürünleri ile yapılacaktır.
    Seyahatin tamamı Video kamera ile kayıt altına alınacak ve montajlanaktır.
    Seyahat için bir çok resim çekilecektir.

Notları:

Bu tek seferlik bir proje değildir. Her proje için üyelerimizin farklı deneyimler yaşamasını ve hediyeler kazanılması amaçlanmıştır.
    Bütçe her proje için düşünülen miktardır. Seyahatin lüks bir ihtiyaç olmadığını belirtmekte yarar var.
    Bu projeye destek vererek, dünyanın farklı köşelerini isteğiniz doğrultusunda izleme şansı yakalayabilir, hediyeler kazanabilirsiniz.

Not: Forumun tamamında olduğu gibi bu konuda da forum kuralları geçerlidir, kurallara uygun olmayan mesajlar göndermeyiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İtalya ya da kanada.
  • Avusturya-Almanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isvicre ukrayna rusya litfanya tercihim

• İspanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sihnizinir -- 16 Aralık 2014; 21:52:19 >
  • Vizesiz diyorsan Ukrayna geldi aklıma. Bunun dışında Belgrad çokngüzel bir şehir kesinlikle tavsiye ederim.

• Pattaya

• Ben olsam hem çok uzak olmayan hemde dışarıdan okudugum, resimlerden gördüğüm kadarıyla Çek Cumhuriyetine giderdim. Birde gece hayatını, içkiyi seviyorsanız işiniz çok rahat
  • Ukrayna romanya

• japonya

tayland - phuket adaları vs.

uruguay - şili - brezilya - peru
  • İtalya > napoli . soğuk ülkeleri seviyorsan iskandinav ülkelerine gidebilirsin . şahsi tercihlerim iskandinav ülkelerinden yana
  • Belçika Fransa Küba
  • italya hem eski medeniyet hem ucuz

• ingiltere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayland

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birleşik Krallık
  • İtalya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • japonya
  • İran.

• prag
    forum biraz karı kız görsün
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.