Şimdi Ara

Dünyayı geziyorum, rotamı sen belirle, hediye kazan. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
4
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar,

Vize isteyen ülkeler de tercih edilebilir. Önerilerinizi bekliyorum. Son 10 gün :)
  • Amerika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriye diyorum

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Bu yaz Amerika' da 3.5 ay geçirdim bu yüzden bu şıkkı eleyebiliriz. :)
  • Lüksemburg

• Fransa güzeldir o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 20 Aralık 2014; 18:22:21 >
  • Hollanda-Amsterdam olmaz dersen, bir de Polonya'yı düşün
  • Arjantin Güney Amerika iyidir.

• Çek - Prag
    Belçika - Brugge
  • Malta, İsviçre, Doğu Avrupa, Beyrut ve Balkanlar seçeneklerinden birini tercih edebilirsin ? @BeHappy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi September61 -- 20 Aralık 2014; 19:18:09 >
  • Ben Malezyayı tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyAnanas

Hepimiz anlaşıp Irak'a mi gondersek

• Seni seçtim İtalya
  • Endonezya- Bali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 21 Aralık 2014; 11:04:48 >
  • Kanada yada Avusturalya olabilir

• İtalya (roma floransa pisa milano venedik) > Avusturya ( viyana salzburg ) > Almanya ( münih ) > İsviçre ( Cenevre Zürih )

Pişman olmazsın . Ben italya avusturya kısmını tek başıma yaptım. çok memnunum . italya'ya gidersen internetten vatikan müzesi , floransa uffuzi galerisi için biletler alabiliyorsun. ben vatikana giderken bu bileti aldım diye öyle bir kalabalık yanından rahat geçtim ki hayatımda yaptıgım en akıllıca fikirlerden biriydi . da vinci , rafael , michelangelo gibi sanatçıların resmini görmek istersen floransa uffuziye gitmelisin , milano'da son yemek tablosonu görmek istersen de intrnetten bilet alabilirsin. biletin çıktısını printerdan çıkartıyorsun adamlara gösteriyorsun sadece kasada. onlarda sana bilet veriyor .

roma 3 gün yeterli ( her sokağını dolaştım şuan gitsem kaybolmam via cavour caddesinde kalmanı tavsiye ederim. ) , floransa 2 ( michelangelo tepesinden tüm manzarı görerek sevdiğin müzikleri dinlersin. Gucci tatlıcısından 3euroya TRde tatmadığın tiramusuyu en az 3 tane ye. (via roma caddesinde diye hatırlıyorum) , pisa 1 gün ( sadece kule ve uzun bir çarşısı var küçük bir şehir. Dönerci bol acıkırsan yersin ) , milano 1 bence alışveriş yaparsan 2 ( san siro stadına gidebilirsin metro ile gitmek basit , ben yaptım ) , venedik 2 gün ( ilk başta sokağa girince ben nereye geldim böyle dersin 2. gün artık kafana göre takılırsın. bir kişini zor geçtiği bir sokağa girdim düşün ) . Viyana 2 gün ( lunaparka gitmeyi unutma 115 metrelik salıncak var o deneyimi yaşa tüm şehiri görürsün 5 euro idi. metro ağı ile hayatta kaybolmazsın. ) , salzburg 1 gün (buraya kesin git derim. kaleye çıkıp o manzarayı kesin gör. karşında alp dağları ve temiz havası ile harika oluyor. şuan yazarken gözümün önüne geldi manzara TR'ye gelmek istemedim orada . ), münih 2 gün , cenevre 2 gün , zürih 2 gün . (isviçreye gitmenin tam zamanı bence. kışın orası bi başkadır. ben orayı evleneceğim insan ile gitmeyi düşünüyorum )

Bir başka rota da

madrid 2 gün , barcelona 3 gün , lyon 1 gün , paris 3 gün , brüksel 1 gün , amsterdam 3 gün ( bu yaz zaman olursa kardeşim ile hedefim bu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 21 Aralık 2014; 12:36:56 >

• Çok fazla İtalya önerisi geliyor, sanırım İtalya olacak gibi duruyor rota :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

Ben seneye guney kore gidicem simdidrn bilet aldim 20 tl ye geldi bilet seneye kadar para toplasam orada 6 ay yasarim uc bes yerde kacak calisirim

20 liraya bilet mi ?

ss koyda inanalım
  • norveç de çok fazla gelen bir öneri
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.