Şimdi Ara

Teclast x98 Air 2/3G [AnaKonu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
7.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Firma hakkında bilgi olarak; Çin tablet piyasasında belli başlı birkaç tablet üreticisi var bunlar Onda,Teclast,Pipo gibi firmalardır. Teclast markasıda
    yine köklü ve kaliteli bir firmadır, kaliteden şüphe etmeyin çin malı diye :)

Teknik Özellikler:

İşlemci: Intel Bay Trail-T Z3736F (Dört çekirdek, 64-bit, 2.16GHz)
    GPU: Intel HD Graphics GEN7
    RAM: 2Gb DDR3L
    Depolama: 32GB (64gb'lık sd kart takılabiliyor)
    Ekran Boyutu: 9.7"
    Ekran Çözünürlüğü: 2048X1536
    Ekran Teknolojisi : IPS Retina 10 Point touch Kapasitif
    Boyutlar : 240mmx169mmx7.4mm
    Ön kamera: 2MP
    Arka kamera: 5MP
    Net Ağırlık: 498g
    Ağ teknolojileri: Bluetooth,Wifi, 3G(Air II modelinde yok, sadece Air 3G'de var)
    Portlar: Sim girişi, kulaklık girişi,OTG,TF card,Mini HDMI
    Desteklenen diller: English,Russian,Spanish,Swedish,Portuguese,Turkish ,Italian,German,Chinese,French,Japanese,Polish,Ukrainian,Greek,Hebrew
    Diğer özellikler: GPS, G Sensor,Phone Call
    İşlemtim sistemi: Android 4.4 / Windows 8.1
    Batarya: 8500mAh

Videolar;

Dual boot:www.youtube.com/watch?v=29dtAF39R9c
    Win 8.1:http://www.youtube.com/watch?v=Q3e_KTfbSK0
    Win 8.1 - Multitasking and desktop mode:http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YHNki9ZBRgQ
    Win 8.1 Gaming - Team Fortress 2:http://www.youtube.com/watch?feature...&v=V8SpGjc3H4Y
    Win 8.1 Gaming - Counter Strike Global Offensive:http://www.youtube.com/watch?v=rvwIxm2mCZw
    Win 8.1 Gaming - Asphalt 8 (1366 x 768):http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qrJAGQ9iEYE

Root, Windows/Android kurulumu gibi bilgiler yakında eklenecek arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaick -- 14 Aralık 2014; 22:35:01 >

• Root nasıl yapılır?

(Geliştirici seçeneklerini açmak için derleme numarasına bi kaç kez ard arda basın.)
    1 - Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama > tıklayarak açın.

2 - Buraya tıklayarak vRoot'u indirin.

3 - vRoot açılınca tableti bilgisayara bağlayın.

4 - Connected ve no root permissions yazını gördükten sonra sağ alttaki yeşil root butonuna basın.

5 - Biraz bekleyin cihaz yeniden başlatılabilir, işlem bittiğinde uygulamalar arasında Superuser'ı gördüyseniz işlem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaick -- 22 Aralık 2014; 16:40:09 >

• Daha sonrası için rezerve...
  • hayırlı olsun...
    teclast x98 air ile p98 air romları aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hburak

hayırlı olsun...
    teclast x98 air ile p98 air romları aynı mı ?

Hayir hocam x98 air intel islemcili, p98 ise allwinner a80t octa core islemcili hatirladigim kadariyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hburak kullanıcısına yanıt
    Bu arada buyurun hocam x10HD 3G modelini soruyordunuz;https://mikecanex.wordpress.com/2014/12/13/teclast-x10hd-3g-dual-boot-big-screen-64gbs-storage/
  • boyle bir basligin acilmasina sevindim, bu tablet hakkinda epey tecrubeliyim, elimden geldigince bildiklerimi aktarmaya calisacagim, hayirli olsun baslik
  • Sagolun hocam, yardimlarinizi bekliyoruz :)

• hayırlı olsun başlık. Benimde istediğim buydu vala
  • Sagolun hocam yardimlarinizi bekleriz :)

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hburak -- 15 Aralık 2014; 14:18:07 >
  • Hocam sizin cihaz p98 yani allwinner islemcili olan android versiyon.intel islemci yok ve dolayisiyla windows destegide yok. Bu konu x98 icin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hburak

...
    2 gb ramli bi tablette asphalt 8 ve Dead Tripper 2 de ufak takılmalar demişsiniz. can sıkıcı bi şey bu. diğer arkadaşlar da daaynımı durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacit -- 15 Aralık 2014; 12:24:58 >
  • sacit S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu p98 versiyon, bizim tablet ise x98, işlemciler farklı, ayırca kasmasının sebebi 2k ekran olması, ekran çözünürlüğünü oyuna göre ayarladığınızda hiçbir sorun olmuyor.
  • Benim X98 yolda. Elimde de Onda V989 var. Eger yoldaki gelene kadar satmazsam karsilastirma yapmayi dusunuyorum. Onda V989 asphaltta felan takilmiyor. eger denememi istediginiz baska oyun varsa soyleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtuba K kullanıcısına yanıt
    Windows'ta Far cry 3, cs:go, lol,dota 2, tf2, bf2/bf3 gibi oyunlardan deneyebileceğinizi denerseniz iyi olur hocam :)
  • Quaick kullanıcısına yanıt
    windows bölümüne açsaydın keşke bu arada telast 10 inçliğini ben sormuştum mükemmel olmuş lakin 323 dolar başlangıç fiyatı pahalı geldi biraz..

bu arada xda forum üyeliğim vardı eski üyeliğe ulaşamadım bir türlü yeni üyelik alıyım dedim gmail,yahoo ve hotmaille üyeliği kabul etmiyor..bilgin varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

windows bölümüne açsaydın keşke bu arada telast 10 inçliğini ben sormuştum mükemmel olmuş lakin 323 dolar başlangıç fiyatı pahalı geldi biraz..

bu arada xda forum üyeliğim vardı eski üyeliğe ulaşamadım bir türlü yeni üyelik alıyım dedim gmail,yahoo ve hotmaille üyeliği kabul etmiyor..bilgin varmı?

Benim hepapta eski hocam yeni hesaplarla ilgili bir bilgim yok :)
  • Güzel bir konu olmuş , yeri olmayabilir ama sormak istediğim bir şey var."Air II modelinde yok, sadece Air 3G'de var" demişsiniz , yani Air II modelini yurtdışından getirtirsek gümrüğe takılma sorunu olmaz değil mi? Çünkü 3G yoksa takılmıyor tarzı şeyler okumuştum.O kısmı bi aydınlatırsanız sevinirim.
  • Evet 3g olmazsa takılmıyor, hatta çoğu zaman 3g olanlar bile takılmayabiliyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.