Şimdi Ara

Yeni Kitabım İçin Tasarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun uğraşlar sonucu bir roman yazdım. Birkaç arkadaşıma okuttum ve olumlu yorumlar aldım. Kitabımı şimdi sizlerle de paylaşmak istiyorum. O yüzden kitabı WattPad'a yükleyeceğim. Ama sizde biliyorsunuz ki kitabın içeriğinden çok kapağı da önemli. Ben kitap kapağı tasarlama da fazla iyi değilim. Zaten tasarlayarak. Çünkü bilgisayarım ve internetim yok. Bu yüzden bu işten anlayan photoshop vb. program kullanabilen bana yardımcı olabilir mi? Fala uğraşmanıza gerek yok. WattPad için normal bir kitap kapağı tasarımı istiyorum. Kitap kapağının kime ait olduğunu siteye paylaşcam.

*Tasarım konusu Geleceği görme, ileri görüşlülük veya öngörü ile olmalı

Emeğiniz Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LexonT -- 22 Aralık 2014; 20:39:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle hayırlı olsun. Vakit bulursam mutlaka uğraşacağım. Özel mesaj olarak iletişim bilgisi bırakırsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

• LexonT kullanıcısına yanıt
    silindi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 20 Aralık 2014; 12:41:30 >
  • Harris32 kullanıcısına yanıt
    Hocam pm attım geri dönmediniz. Yada bir hata oldu. Projemizle ilgileniyorum. Pm atıyorum bir daha

Şimdi de profil gözükmüyor. Pm den ulaşın bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LexonT -- 20 Aralık 2014; 23:54:32 >
    Özel mesaj kullanmıyorum, abuk sabuk bir sürü istek olunca kapattım.
    Kapak ile halen ilgileniyorsunuz, geç olsada cevap verdiniz. Cevap bile vermeyenler olmuştu.
    Buradan, özel mesajsız bir şekilde yazabilirsiniz.

Bir den fazla konu açmanız takibi zorlaştırır. Kapak duruyor ancak orijinalini kesinlikle vermiyorum.
    Sadece isim kısmını düzeltebilirim. İsim kısmında sizin adınızı kullandım. Gerçek adınızı veya belirteceğiniz başka bir ismi yazabilirim.
    Ücret istemiyorum. İsim değişikliği haricinde başka isteyeceğiniz değişiklikleri malesef yapmayacağım.
    Bu şekli ile kullanmanız gerekiyor.

Yukarıdaki durumlar haricinde değişiklik talepleriniz olursa, konuya bir daha bakmamak üzere unutur, cevap vermem.

aşağıda bitmiş şeklini düzgün bir durumda tekrar gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 20 Aralık 2014; 12:41:59 >
  • Harris32 kullanıcısına yanıt
    Kitabın konusu tamamen değişti. Konu artık DNA ile ilgili değil. İsim dışında yardım edemem demişsiniz. Yinede elinize sağlık.Eğrer ilgilenirseniz konuyu söyleyebilirim .

Teşekkürler

Ben ilgilenmiyorum, ancak ilgilenebilecekler için yeni bir konu başlığı açarak, yeni bir istekte bulunabilirsiniz.
  • KARDEŞİM Bİ ÖNCEKİ KAPAK FOTOGRAFINI TASARLAYAN ARKADAŞ BENİMLE İLETİŞİME GEÇTİ EGER ORTAK NOKTADA ANLAŞABİLİRSEK YAPABİLİRİM.
  • fatmmmm70 F kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam

• Kardeşim bana istedigin özellikleri tasarımı ve istedigin fiyat aralıgını sölermisin
  • konuyu görünce , bir calismada ben yapayim dedim sadece derleme olarak, belki bir fikir verir diye :)

Yeni Kitabım İçin Tasarım
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş hocam pm den ayrıntılı konuşalım ama profiliniz kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LexonT -- 22 Aralık 2014; 20:28:53 >
    hocam pro veya bu iste üstad degilim istediginiz ayrintida yapamayabilirim amatörüm bu konuda cok .
    pm, profilim kapali olsada atilmasi lazim benim bildigim ? .
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Hocam yinede bir konuşmak isterim .pm yi sadece profilden atmayı biliyorum. Profilinize girmeye çalışoncada "Üye profili göremiyorsunuz" yazıyor. Başka bir yolu var mı bilmiyorum.

• Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkyanusTasarım -- 23 Aralık 2014; 11:43:32 >
  • OkyanusTasarım O kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorum hocam. Şimdiden emeğinize sağlık. Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.