Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: PS4 ve Xbox One'ın İlk Yıllarını Değerlendirdik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Neslin 1. yılını geride bırakırken yeni nesil konsol almaya değer mi? Playstation 4 ve Xbox One'ın teknik yönden ve oyunlar bakımından durumu nasıl. Bu haftaki oyun muhabbetinde bu konuya parmak bastık.

• izleyelim bakalım :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • güzel konu, bu tarz videoların çoğalması gerektiğini düşünüyorum.

• Vİdeonun başında talha reyizin uzaklara dalışından çıkardığım anlam: AH AH biz wii u aldık bunlar beni getirdi ps4 vs xbox 1 yaptırıyor. :D caps yapsın biride paylaşsın beyler

• Pazar pazar iyi gider bu muhabbet :D

• Oyun Muhabbeti icin Tessekürler :D .

Hali hazirda zaten zaman ilerledikce iyi oyunlarin cikacagini bildigim icin o bakimdan elimin altinda tuttuyorum.. The Last of US , veya Zelda Wiiu gibi oyunlarin nerden ne zaman cikacagi belli olmuyor.

Aklima takilan soru neden Tüm Editör'lerde Tüm konsolarin olmadigi ? ,
    BSC bir haber yayimcisi olarak bence saglanmaliydi en azindan zimmetli olmaliydi .

• Bence de şu an PS4 ya da XBOX One geçmek için hiç bir neden göremiyorum.ps4 için yeni gelicek Bloodborne ve Unc4 dışında yeni gelicek oyunlarından da pek bir beklentim yok açıkçası, geçer miyim bilmiyorum, xbox one ise tamamen boş geliyor bu aralar bana.Wii U düşünüyorum ve büyük ihtimal alacağım ama diğer ikiliden güzel ataklar gelmezse almam, geçen nesilde kullanmış biri olarak.Çok yüksek bütçeli yapımlarada gerek yok, mesela benim ps3 için en beğendiğim exc oyun Ni no Kuni olmuştu.Bu tarz güzel şeylerde gelse olur ama şu an için yeterince iyi değil bence.

Ayrıca bu tarz programlar daha iyi bence, umarım son günlerde olduğu gibi çokça çekersiniz.

• Capitaine Toad (kinopio taicho) BAKMAZ OLAYDIM KEŞKE CANIM ÇEKTİ PARA YOK Wİİ U ALMAK İÇİN NEDEN BÖYLE ŞEYLER YAPIYONUZ :s şuan resmi olarak wii u satılsa gider alırım.İlla yurt dışından getirmek gerekiyor :S

• Güzel konulara parmak basılmış,umarım önümüzdeki sene biz oyuncuların istediği gibi bir yıl olur...

• bakalım 2015 konsol almamızı sağlayacak bir yıl olur mu?bekleyip göreceğiz
    bu arada Talha abi PS3 çikolatan çıktı derken ödül olarak mı kazandın?(meraktan soruyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painteam -- 14 Aralık 2014; 15:05:11 >
  • Çok keyifli sohbet olmuş... Daha sık, yapmanızı diliyorum. Ağzınıza sağlık.

Şu; '' Zombi Salgını Olsa Ne Yapardık '' gibi, konulu muhabbetlerinizi de bekliyoruz.

• wii u mario kart super smash bros ve zelda için alınır :Pp

• Valla o kadar güzel anlattınız ki şu Wii U'yu alasım geldi.Türkiye'de resmi satışı yok sanırsam.Nerden,nasıl temin edilir,oyunları nasıl bulunur şeklinde bir rehber yaparsanız çok memnun olurum.

• gökhan neden katılmıyor artık bu programlara

• Remestred olayı zaten oynayan tekrar oynasın diye yapılmıyor. Ps4 xbox 360 dan çok oyuncu aldı ve onlar last of us oynanamıştı onlar için çıktı. Açıkçası benim için ilk yılları fena değildi hiçbir zaman oyun konusunda sıkıntı yaşamadım. Bence en büyük hayal kıtıklığı wii u oldu. Tamam çok güzel exler çıktı lakin ne cod var ne bf var ne gta var ne witcher var, hiçbirşey yok. Çok büyük bir nintendo oyunları hayranı olmadıkça wiiu almak gereksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş dürüst olun yok heyecanlandırmadı, güzel oyun yok falan deyip geçiştiriyorsunuz paranız yok o yüzden alamıyorsunuz yoksa oyun editörüsünüz sürekli oyun oynayan oyunlardan keyif alan kişiler olarak biliyorsunuz pek ala keyif veren bir sürü oyun var yerden yere vurduğunuz drive clup bile başına oturunca saatlerce keyifle oynattırıyor kendini. Dürüstçe para yok alamadın deyin boşa kıvırmayın yere göğe sığdıramadığınız wii u için bile mesut, abd ye gitse de oyunlarını alsa diye bekliyorsunuz :D

• Wolfenstein dan Metro Redux a Steam saolsun hepsini pc de oynadim ve toplamda Ryse son of rome
    Wolfenstein
    Metro 2033 redux
    Lastlight Redux a 100 tl bile vermedim.

Konsolda oynamaya kalksam tanesi 150 tl den fazla.

Yeni nesil konsollardan almayi düşündüğüm tek konsol ps4 oda ozel oyunları için.
    Uncharted 4 u kaçırmak istemem.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • talha mesut'a dish atmış
  • wii u'da otomobil forumunda herkesin, önerip kimsenin almadığı mazda 3 gibi.Wii u aaynı oyunu evirip çevirip sürüyorlar piyasaya.Geçiniz bunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonnyCaqe

wii u'da otomobil forumunda herkesin, önerip kimsenin almadığı mazda 3 gibi.Wii u aaynı oyunu evirip çevirip sürüyorlar piyasaya.Geçiniz bunları.

Nintendo'nun isim haricinde hiçbir oyunu birbirinin aynısı değildir. Her zaman büyük değişiklikler olmuştur. Sadece The Legend of Zelda adlı oyun serisine bakman bile bu farkı anlayabilmen için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunuz -- 14 Aralık 2014; 17:55:38 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.