Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalbrlk -- 4 Şubat 2015; 15:41:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roi-Aic

Lambalarda beklerken sağ yanimdaki kamyonun hafif hareketlenmesi ile yeşil yandıgıni düşünerek kalkış yaptım. Ve sag taraftan gelen mercedes vito yandan carpti. Sinylaizasyon ışığı sadece yolun sag tarafinda vardi kamyondan göremiyordum. Sonuç olarak polis gelmedi kendimiz zabıt tuttuk. Suçumu kabullendim. Bendeki aracın kaskosu yok dolayısıyla kendim yaptıracağım. Fotografı sizinle paylaşıyorum. Masraf hakkinda yorum yaparsanız sevinirim. Sağ rot kırıldı galiba teker yamuldu.

silinebilir silinebilir

Geçmiş Olsun

• geçmiş olsun
  • geçmiş olsun. Bu hasar rot kırılmasından öte göründü bana.Bence şasede bile sıkıntı olanilir.Zaten salıncak amortisör falanda zarar görmüştür.Bence servise götürün lazım olan parçaları öğrenin yaptıracaksanızda dışarda yaptırın.
  • geçmiş olsun. Kaportada değişecek parçalar çıkabilir. Rot kırılması size sıkıntı çıkarabilir.
  • Geçmiş olsun..

Görünen parçalardan çok görünmeyen hasarın önemi var sizde..

En iyisi yetkili servise gitmek..
  • dün de yolun karşısına geçtik sola kıvırıp yola çıkacağız fakat suratsız tipli bişey geldi combo doblo gibi bi arabayla durdu,göremedik geleni gideni çok zor bir durum büyük araçların görüşü kapatması,geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.